Romantika v rozprávkovej obci Lednice v blízkosti zámockého parku s polpenziou

Penzion U Bohuša, Česko - Lednice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Romantika v rozprávkovej obci Lednice v blízkosti zámockého parku s polpenziou

LokalitaPenzion U Bohuša, Česko - Lednice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 21.10.2019 do 22.12.2019 podľa dostupnosti.

Prechádzate sa krásnou záhradou a zrazu sa ocitnete v zámockom parku. Atmosféra je jedinečná v každom ročnom období. Spravte si výlet na Moravu a spoznajte čaro regiónu bohatého na tradície, kultúru, pamiatky, krásnu prírodu, chutné vína a v neposlednom rade na cyklistické trasy. Ubytovanie v penzióne u Bohuša bude bodkou tohoto pobytu. V cene pobytu máte aj polpenziu a fľašu značkového vína.

Lednice

Celý Lednicko-Valtický areál je svojim rovinatým terénom vhodný predovšetkým pre cykloturistiku. Lednicko – Valtický areál, nazývaný aj „Záhrada Európy“ je od roku 1996 na zozname Svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Okrem čarokrásnych zámkov v Lednici a vo Valticiach ju zdobí množstvo ďalších pamätihodností: romantická zrúcanina Jánův hrad, Klasicistický lovecký zámoček, Apollónov chrám s dórskym stĺporadím, Rybničný zámoček, Hraničný zámoček, Belvedér, Výhliadka kolonáda na Reistně, Randez-vous nazývaný tiež Dianinyn chrám, Socha Troch grácií, Akvadukt, Obelisk, Vodáreň a Minaret.


 

Voľný čas

 • prechádzky zámockým parkom
 • Aquapark Moravia a Termálné lázně Laa an der Thaja sú vo vzdialenosti 40 km

Pre tých, ktorých sa chcú naučiť rýchlo a účinne posilňovať problémové partie:

 • cvičenie s vlastným telom a pomôckami (lopta, gumy, podložka)
 • 45 min. individuálne cvičenie pod vedením a odborným poradenstvom inštruktora (6 €)

Lichtenštajnské chodníky sú ojedinelým súborom cykloturistických trás, spájajúcich najkrajšie pamiatky rodu Lichtenštajnovcov na južnej Morave v oblasti Lednicko-valtického areálu a v Dolnom Rakúsku.

Úžasnú atmosféru tohto kraja si tak určite nenechajte ujsť aj z dvojkolesového sedla. Tento zážitok naozaj stojí za to. Prejsť sa po cyklistických chodníčkoch či už podľa odporúčanej trasy alebo len tak, kam vás srdce zavedie. Napríklad popri úrodných viníc, vďaka ktorým sa v tomto období koná v oblasti nejedno vinobranie.

 

Všetky aktuálne AKCIE v obci Lednice

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Výborne situovaný penzión
  Výborne situovaný penzión
 • Vstup do zámockého parku priamo zo záhrady penzionu
  Vstup do zámockého parku priamo zo záhrady penzionu
 • BONUS: zľavnená cena masáže
  BONUS: zľavnená cena masáže
 • Len 40 km od slovenských hraníc
  Len 40 km od slovenských hraníc
 • Milý a ústretový personál, rodinná atmosféra
  Milý a ústretový personál, rodinná atmosféra

Ukončené
od 99,00 €

Bežná cena: 155,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 594 939 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Penzion U Bohuša

Penzion U Bohuša

Komenského 461
69144 Lednice
+420 605 350 305

Check-in od 14.00 do 18.00 hod.
Check-out do 10.00 hod.

alena@penzion-u-bohusa.cz
http://penzion-u-bohusa.webnod...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

22
km
Najstarší kostol na Slovensku

Najstarší kostol na Slovensku

Najstaršia stavebá fáza kostola v Kopčanoch sa datuje do 9. - 10. storočia. Vďaka tomu patrí tento kostol k najstarším stojacim stavbám na našom území a zároveň je najstarším... Viac kostolom na Slovensku.

26
km
Kaštieľ Holíč

Kaštieľ Holíč

Svoj súčasný neskorobarokový výzor získal prestavbou pôvone renesančnej protitureckej pevnosti, ktorá sa stala reprezentačným letným sídlom rodiny Habsburgovcov. Kaštieľ je... Viac vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku,

26
km
Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange

Holíčska svätyňa a kamenné kultové objekty sú podľa odborníkov najvýchodnejšie umiestnené menhiry v Európe. Nájdete ich na nádvorí Remeselného a sú rozostavené do podoby slnečných... Viac hodín. Dokážete na nich rozoznať obrazce zvierat, nástrojov a postáv ľudí.

27
km
Veterný mlyn Holíč

Veterný mlyn Holíč

Je to jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku, pochádza z osemdesiatych rokov 19. storočia. Patrí medzi tzv. veterné mlyy holandského typu. Mlyn sa prestal používať po prvej... Viac svetovej vojne, postupne chátral, až kým ho nezrekonštruovali v sedemdesiatych rokoch 20. storočia.

31
km
Rekreačné stredisko Gazárka

Rekreačné stredisko Gazárka

Gazárka je rekreačné stredisko nachádzajúce sa v prostredí borovicového lesa. Pozostáva z piatich jazier, ktoré vznikli po vyťažení piesku. Sú využívané na rekreáciu a rybol... Viacov. Jazerá ponúkajú oddych na upravených pieskových plážach s pozvoľným prístupom do vody.

31
km
Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Viac Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

32
km
Záhorské múzeum Skalica

Záhorské múzeum Skalica

Múzeum bolo otvorené už v roku 1905. Obsahovalo zbierku umeleckých, ľudovoumeleckých a historických predmetov s cieľom pozdvihnúť sebavedomie roľníckych a remeselníckych vrsti... Viacev. Stála expozícia, reinštalovaná k storočnici múzea v roku 2005 v pôvodnej budove, prezentuje časť pôvodnej zbierky zakladateľa múzea, v ďalšej časti prostredníctvom zbierkových predmetov, fotodokumentácie a textov doterajšie výsledky bádania a zbierkotvornej činnosti a oblasti archeológie, histórie, literárnej histórie, etnológie a folklóru, pričom časť priestorov je venovaná maliarskemu dielu krajinára Júliusa Koreszku, vzťahujúcemu sa ku Skalici.

43
km
Šranecké piesky

Šranecké piesky

Približne v polovici cesty medzi obcami Lakšarská Nová Ves a Plavecký Štvrtok natrafíte na neobvyklú krajinu, pripomínajúcu africké púšte a piesočné duny. Piesok sem navial vietor... Viac z rieky Moravy pred miliónmi rokov a dal tak tejto oblasti výnimočný charakter. Táto oblasť patrí medzi chránené oblasti európskeho významu, žije tu niekoľko vzácnych druhov flóry aj fauny.

44
km
Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor vznikol ako sídlo Habánov, putovníkov, ktorí prichádzali na naše územie od 16. storočia. V obci Sobotište založili usadlosť, v ktorej dodržiavali silné kresťanské... Viac zásady a v ktorej neexistovalo osobné vlastníctvo. Časť usadlosti sa zachovala dodnes a slúži ako pamiatkova zóna, kde možno vidieť prastaré ľudové domy, habánsku zvonicu, radnicu, školu, džbánkarskú dielňu, stodolu, kľučiareň či mlyn.

45
km
Kaštieľ Sobotište

Kaštieľ Sobotište

Renesančno-barokový tzv. Nyaryiovský kaštieľ s nárožnými vežami nájdete na námestí v záhorskej obci Sobotište. V obci sa nachádzal pôvodný hrad, ktorý v 17. storočí prestavali na... Viac kaštieľ. V jeho priestoroch sa nachádza Múzeum Samuela Jurkoviča s expozíciou dejín slovenského družstevníctva. Ďalšia expozícia múzea je venovaná habánskej keramike, ľudovým krojom a nástrojom.

48
km
Plavecká jaskyňa

Plavecká jaskyňa

Jaskyňa sa nachádza na západnom svahu Malých Karpát, neďaleko Plaveckého hradu. Je to celkom prvá jaskyňa na Slovensku, ktorá bola sprístupnená verejnosti. Dnes je otvorená len... Viac príležitostne napríklad počas dňa otvorených dverí alebo po dohode s jaskyniarmi.

48
km
Plavecký hrad

Plavecký hrad

Hrad vznikol koncom 13. storočia, no už v 17. storočí začal pustnúť. Nachádza sa na západnom svahu Malých Karpát a je obľúbeným turistickým cieľom. Neďaleko hradu sa nachádza... Viac Plavecká jaskyňa.

Mohlo by sa vám páčiť