3-hodinové vstupy do Holidayparku Kováčová - kúpanie v termálnej minerálnej vode

  Holidaypark Kováčová, Kováčová (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

7,3

Veľmi dobré hodnotenie
(17 hodnotení)

Nákupom získate
minimálne 7 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

10 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Holidaypark Kováčová

Uvoľnite svoje telo aj myseľ v termálnej liečivej vode v Holidayparku Kováčová. Holidaypark nie je len o relaxe v termálnej liečivej vode, ale aj o strávení príjemných chvíľ a zábavy s rodinou alebo s priateľmi. Vnútorné a vonkajšie bazény. Nechýbajú ani bazény pre deti. Jednoducho tu si príde na svoje každý, kto má rád vodu! Vyskúšate novovybudovaný moderný areál aj vy?

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Až 9 bazénov (pre relax, plávanie aj pre deti)
 • V bazénoch vás čaká voda s príjemnou teplotou od 26 do 38°C
 • Reštauračné zariadenia priamo v areáli
 • Dieťa do 6 rokov alebo 120 cm zdarma (víkendové animácie pre deti)
 • Parkovanie priamo pred areálom

V cene je zahrnuté

 • 3-hodinový vstup do aquaparku Kováčová
 • Dieťa do 6 rokov alebo 120 cm zdarma

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020.

Vyberte si z nasledujúcich 6 možností

 • 1 osoba
 • bezplatné parkovanie

10,00 €

0,00 €

 • 1 osoba
 • bezplatné parkovanie

9,00 €

0,00 €

 • 1 osoba
 • bezplatné parkovanie

7,00 €

0,00 €

 • 3 osoby
 • bezplatné parkovanie

23,00 €

0,00 €

 • 4 osoby
 • bezplatné parkovanie

30,00 €

0,00 €

 • 5 osôb
 • bezplatné parkovanie

37,00 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Je potrebné sa preukázať platným kupónom

Doplňujúce informácie

 • Odporúčame overiť si otváracie hodiny
 • Rodinný vstup  môže získať rodina po predložení preukazov totožnosti a preukazov poistenca detí. Podmienkou je rovnaké priezvisko, alebo trvalé bydlisko. Rodinný vstup platí pre rodiny s deťmi vo veku 6 – 14 rokov. Na rodinný vstup nie je možné poskytnúť ďalšie zľavy.
 • Junior Zľavu si môžu uplatniť osoby vo veku od 15 do 18 rokov a držitelia kariet EURO 26, preukazu ISIC, ITIC. Pre uplatnenie zľavy je potrebné predložiť doklad totožnosti.
 • SeniorZľavu si môžu uplatniť osoby od 60 rokov, alebo osoby s platným preukazom ZŤP alebo ZŤPS (a sprievodca ZŤPS). Pre uplatnenie zľavy je potrebné predložiť preukaz totožnosti alebo preukaz ZŤP a ZŤPS.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

7,3

Veľmi dobré hodnotenie

17 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)2x
Veľmi dobré (7-8)7x
Dobré (5-6)8x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Vybavenosť zariadenia6,9
Čistota zariadenia7,3
Spokojnosť s personálom7,6
Kvalita jedla7,0

8,7

Veľmi dobré hodnotenie

Peter, 20. septembra 2019

Hodnotenie ponuky:
Celodenný RODINNÝ VSTUP (2+1)

Cena cez zlavudna bola sice rovnaka ako pri pokladni (takze ziadna zlava) ale kupanie aj strava boli fajn.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

8,0

Veľmi dobré hodnotenie

Ľubomír, 23. júla 2019

Hodnotenie ponuky:
Celodenný VSTUP DOSPELÝ

Super.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Holidaypark Kováčová

Kúpeľná ul., areál Termálneho kúpaliska
962 37 Kováčová
+421 45 5445 319


http://www.holidaypark.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Turecké studne v Krupine

Turecké studne v Krupine (1 km)

Turecké studne sa nachádzajú v bývalom kamennom lome neďaleko Krupiny. Do kameňa sú tu vyrezané zaujímavé skalné úkryty, ktoré v 19. - 20. storočí slúžili ako obydlia miestnej... Viac chudobe. Ich pôvodný účel ale nie je celkom známy. Podľa niektorých môže ísť o turecké skrýše zo 16. - 17. storočia.

Rozhľadňa Vartovka

Rozhľadňa Vartovka (2 km)

Rozhľadňa bola postavená v 16. storočí a slúžila na skoré odhalenie blížiaceho sa nepriateľa. V 18. storočí však stratila svoj význam a tak začala pustnúť. Po zrekonštruovaní sa... Viac stala obľúbeným cieľom turistov, z jej vrcholu sa vám naskytne výhľad na Krupinskú planinu a Štiavnické vrchy.

Krupinské bralce

Krupinské bralce (5 km)

Krupinské bralce, inak zvané Štangarígeľ, sú najväčšou prírodnou zaujímavosťou v okolí mesta Krupina. Pozostávajú z andezitových pilierov, niektoré sú vysoké až 6 metrov. Na... Viac jednom z nich sa dokonca nachádzajú zvyšky zo starodávnych nápisov, pravdepodobne od Keltov alebo starých Slovanov.

Kaštieľ a múzeum Svätý Anton

Kaštieľ a múzeum Svätý Anton (11 km)

Kaštieľ vo Svätom Antone sa nachádza v krásnej prírode Štiavnických vrchov. Súčasťou areálu je veľký anglický park. V súčasnosti je sídlom múzea s historickou a poľovníckou... Viac expozíciou. Okrem nádherných interiérov s pôvodným nábytkom tu nájdete aj dlhú chodbu s veľkým množstvom loveckých trofejí, najmä jeleních parohov.

Háj Gavurky

Háj Gavurky (13 km)

Háj Gavurky je najväčším podobným hájom na Slovensku. Takýchto hájov sa na Slovensku zachovalo už len veľmi málo. Je plný 300-400 ročných dubov a na svoje si tu prídu najmä... Viac milovníci pokoja a pobytu v prírode. Háj Gavurky je domovom mnohých vzácnych druhov vtáctva, hmyzu a iných živočíchov, vďaka čomu ho navštevujú nielen turisti, ale aj domáci a zahraniční prírodovedci. Lokalita je zapísaná v zozname chránených území európskeho významu.

Dubový háj Gavurky

Dubový háj Gavurky (13 km)

V tomto nádhernom háji sa nachádza asi 600 dubov, ktoré majú aj viac ako 400 rokov.

Hrad Sitno

Hrad Sitno (13 km)

Hrad Sitno je obľúbeným turistickým cieľom. Leží na najvyššom vrchu Štiavnických vrchov, takže je z neho vynikajúci výhľad na okolie. Na vrchole Sitna turistom slúži obnovená... Viac drevená rozhľadňa z roku 1727, v ktorej sa okrem občerstvenia môžu oboznámiť s ochranou prírody na území CHKO Štiavnické vrchy.

Arborétum Kysihýbel

Arborétum Kysihýbel (14 km)

Arborétum, nazývané aj Feistmantelova záhrada, sa rozprestiera na ploche 7,73 ha. Je tu vysadených 282 druhov drevín zo severnej pologule, hlavne zo Severnej Ameriky. Mezdi... Viac najvzácnejšie druhy partí korkovník amazónsky, breza papierová či sekvojovce.

Banskoštiavnická kalvária

Banskoštiavnická kalvária (15 km)

Jedná sa o jednu z najkrajších a najznámejších kalvárii na Slovensku. Týči sa na kopci nad Banskou Štiavnicou a dnes plní najmä rekreačnú a náučno-vzdelávaciu funkc... Viaciu. Banskoštiavnická kalvária je súčasťou územia zaradeného na zoznam svetového dedičstva UNESCO. Od roku 2007 figuruje i na zozname 100 najohrozenejších pamiatok sveta.

Štôlňa Glanzenberg

Štôlňa Glanzenberg (16 km)

Štôlňa sa nachádza priamo v centre Banskej Štiavnice. Pôvodne plnila odvodňovaciu funkciu, neskôr slúžila aj na vetranie, dopravu a fáranie. Prehliadku trasy absolvujete s helmou,... Viac plášťom a lampou.

Počúvadlianske jazero

Počúvadlianske jazero (16 km)

Toto obľúbené jazero umelého pôvodu (tajch) nájdete v okolí Banskej Štiavnice. Celoročne ho navšetvuje množstvo turistov, táborníkov a športovcov. Rozprestiera sa na ploche 12 ha... Viac s najväčšou hĺbkou 11 m. Slúži tiež ako výhodiskový bod ak sa checete vydať na najvyšší kopec Štiavnických vrchov Sitno.

Nový zámok v Banskej Štiavnici

Nový zámok v Banskej Štiavnici (16 km)

Nový hrad postavili ako protitureckú pevnosť v tvare hranolovej veže so štyrmi nárožnými baštami. Dnes sú v ňom umiestnené expozície Slovenského banského múzea, ktoré dokumentujú... Viac obdobie protitureckých bojov na Slovensku. Novootvoreným expozičným celkom je Expozícia o histórii dobrovoľného hasičského zboru v Banskej Štiavnici.