Virtuálna realita na vlastnej koži – perfektný darček pre každého muža s chlapčenskou dušou

ateliér VISUALS, Bratislava – Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,6

Vynikajúce hodnotenie
(43 hodnotení)

Virtuálna realita na vlastnej koži – perfektný darček pre každého muža s chlapčenskou dušou

Lokalitaateliér VISUALS, Bratislava – Ružinov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 15.10.2019 do 31.5.2020 podľa dostupnosti.

"Spokojnosť so všetkým, zabavili sme sa, bol to super zážitok, ktorý môžeme určite ďalej odporúčať. :) Dostupných bolo veľa hier, mohli sme si aj vybrať čo chceme vyskúšať a tiež aj chlapík sa nám venoval po celý čas." "Skvelý zážitok, technika na top úrovni a neskutočne zlatý personál, ochotný, vtipný, flexibilný, maximálna spokojnosť! určite prídeme opäť." Naši spokojní zákazníci.

V čom sú okuliare HTC Vive lepšie

 • HTC Vive sú určené na pohyb po priestore, nie len na pohyb hlavou
 • Virtuálna realita sa zdá skutočnejšia
 • Vďaka okuliarom máte väčší zážitok pri pohyboch celým telom po veľkej hracej ploche
 • Bežné okuliare sú naprogramované pre menší pohyb a priestor
 • Aj oproti virtuálnej realite kompatibilnej s Playstation je zážitok pri HTC Vive intenzívnejší

Virtuálna realita na vlastnej koži

Nechajte sa obklopiť svetom virtuálnej reality a zažite to, o čom druhí len píšu. Staňte sa pilotom vesmírnej flotily, vyrazte za dobrodružstvom, na ktorom spoznáte morské dno, majte miernu paranoju zo zombíkov, pristaňte na Mesiaci alebo zažite jazdu na gigantickej horskej dráhe, z ktorej sa vám skrúti žalúdok a zatočí hlava. Možnosti sú naozaj nekonečné. Virtuálna realita vás jednoducho dostane do kolien.

Unikátne ovládanie a pohyb v priestore

Vo virtuálnej realite nesedíte za stolom. Pohybujete sa v priestore a používate špeciálne vyvinuté ovládače. Tie verne kopírujú pohyb a stisk vašej ruky. Nepotrebuješ klávesnicu ani myš. Všetko vidíte v 360˚ realite. Môžete tancovať, ochraňovať mesto, rozhadzovať veci po kancelárii či strieľať ako o život aj s občasným hádzaním sa o zem. A váš mozog bude mať stále pocit, že ste naozaj vo svete, ktorý vidíte cez okuliare.

Zabavte sa s kamarátmi

Virtuálna realita je najväčšia sranda so skupinou kamarátov. Tak neváhajte a príďte aj s nimi. V herni si viete urobiť parádnu párty. K dispozícii sú sedačky, bar, niečo pod zub a veľa zábavy. To, čo sa deje vo virtuálnej realite, uvidíte všetci cez veľký televízor.

Môžete spolupracovať pri stavbe strojov alebo spoločne zneškodniť bombu. Vyzvite svojich kamarátov na pretekárskom okruhu Nürburgring alebo si zmerajte sily v ničení vesmírnych nepriateľov. Ponoríte sa do oceánov a zalietate si v nulovej gravitácii v troskách obrovskej vesmírnej stanice. Na smrť vás vystrašia hororové zážitky či zombíci. Malá rada: keď sa ich budete snažiť zneškodniť, tým že budete ustupovať, vás ešte rýchlejšie zjedia. Takže to určite nerobte. :)

Hry pre každého

Na to, aby ste si užili virtuálnu realitu, nemusíte byť hardcore hráčom ani skúseným počítačovým užívateľom. Ovládanie je tak intuitívne, ako pohyb rúk v skutočnom živote.

Kde sa môžete zahrať?

Novootvorená herňa v priestoroch legendárnej Cvernovky.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Top virtuálne okuliare na trhu – HTC Vive
  Top virtuálne okuliare na trhu – HTC Vive
 • Jediná herňa s možnosťou hrať na 2 zariadeniach naraz
  Jediná herňa s možnosťou hrať na 2 zariadeniach naraz
 • Hracia plocha až 72 m²
  Hracia plocha až 72 m²
 • Klimatizovaný priestor
  Klimatizovaný priestor
 • Priestor patrí iba vám, venuje sa vám skúsený asistent
  Priestor patrí iba vám, venuje sa vám skúsený asistent

Ukončené
od 29,99 €

Bežná cena: 40 - 150,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,6

Vynikajúce hodnotenie

43 hodnotení

31 zákazníkov odporúča

10

Veľká zábava a úžasný prístup, určite odporúčam! Niečo úplne iné

Viktória, 12. novembra 2019

Hodnotil ponuku 2 hodiny virtuálnej reality na 2 zariadeniach


10

super zábava

Martin, 8. novembra 2019

Hodnotil ponuku SUPER PONUKA: 1 hodina virtuálnej reality na...

Kontakt

ateliér VISUALS

ateliér VISUALS

Košická 37 (areál Cvernovky)
82109 Bratislava
+421 904 661 091, +421 904 880 867

objednavky@vrherna.sk
vrparty.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

2
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

2
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

2
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

2
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

2
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

2
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

2
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Mohlo by sa vám páčiť