Dobrodružstvá po celej EÚ na auto-karavane

karavanyza.sk, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 199,00 €

Bežná cena
270 - 810,00 €
Ušetríte
až 211,00 €

Dobrodružstvá po celej EÚ na auto-karavane

  karavanyza.sk, Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od 27.11.2019 do 9.4.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Spravte si tohtoročnú dovolenku trošku netradične. Prehovorte zopár známych a vydajte sa za nezabudnuteľným dobrodružstvom kamkoľvek v rámci Európskej únie. Zobudiť sa v talianskych Alpách, dať si raňajky v Paríži, potom vínko v Toskánskych viniciach a okúpať sa na španielskom pobreží? A prečo nie!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Základná výbava kuchynky s riadom
  Základná výbava kuchynky s riadom
 • Karavan je vhodný pre 6 osôb
  Karavan je vhodný pre 6 osôb
 • Možné pohybovať sa v rámci celej EÚ
  Možné pohybovať sa v rámci celej EÚ
 • Nezabudnuteľné dobrodružstvo
  Nezabudnuteľné dobrodružstvo
 • V cene aj kempingová výbava
  V cene aj kempingová výbava

V cene je zahrnuté

 • Prenájom auto-karavanu
 • Denný limit 300 km, nad limit 0,25 euro/km
 • PZP a havarijné poistenie platné v celej Európe
 • Povinnú aj doplnkovú výbavu vozidla: lekárnička, trojuholník, reflexné vesty, rezervné koleso, sada na výmenu kolesa
 • Kempingovú výbavu vozidla: markíza, vonkajší stôl, skladacie stoličky, vonkajší koberec, vyrovnávacie kliny pod kolesá, pripojovacie 220V káble, nosič bicyklov
 • Základnú výbavu kuchyne: taniere, šálky, poháre, príbory, hrnce, panvica, varešky, naberačky, nože v zodpovedajúcom počte pre 6 osôb
 • Možnosť parkovať jedno vozidlo v areáli prenajímateľa počas doby prenájmu karavanu
 • SK diaľničná známka
 • Povolený presun v rámci krajín EÚ

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 27.11.2019 do 9.4.2020.
 • Vratná kaucia 1000 € sa platí priamo poskytovateľovi pri prevzatí vozidla, prípadne vopred prevodom na účet
 • Povinný jednorázový servisný poplatok 50 € sa platí priamo poskytovateľovi pri prevzatí vozidla (v tejto cene je 11 kg LPG, pripravené WC, náhradné náplne a toaletný papier)

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. +421 903 379 563 alebo e-mailom na info@karavanybb.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Minimálny vek pre vypožičanie obytného auta je 22 rokov. Súčasne musí byť nájomca držiteľom vodičského preukazu skupiny B dlhšie ako 2 roky
 • Prevzatie možné do 18.00 hod., vrátenie do 10.00 hod.
 • Karavan si môžete vyzdvihnúť v Banskej Bystrici alebo v Žiline, ostatné mestá dohodou 

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 605 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  karavanyza.sk

Cesta k nemocnici 19
974 01 Banská Bystrica
+421 903 379 563

info@karavanybb.sk
http://www.karavanyza.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Múzeum SNP

Múzeum SNP (900 m)

Múzeum ponúka najucelenejší pohľad na Slovenské národné povstanie. Sídli v architektonicky zaujímavej budove v parku, v ktorom sa nachádza aj vonkajšia expozícia ťažkej bojovej... Viac techniky z čias SNP. Spravuje niekoľko expozícii, napríklad „Slovensko v protifašistickom hnutí odporu Európy 1939 - 1945“, „Represálie nacistov a príslušníkov POHG na Slovensku v rokoch 1944 - 1945“ alebo „Partizánska republika“ v obci Kalište.

Plážové kúpalisko Banská Bystrica

Plážové kúpalisko Banská Bystrica (2 km)

V Termálom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica nájdete 2 plavecké bazény, relaxačný bazén a mnoźstvo detských bazénov s vodnými atrakciami. Všetky bazény sú termálne.

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka (5 km)

Jaskyne sa radia medzi najzaujímavejšie voľne dostupné jaskyne na Slovensku. Obe sa nachádzajú medzi Banskou Bystricou a Špaňou Dolinou a sú dostupnú značeným chodníkom zo Sásovej... Viac do Španej Doliny. Netopieria jaskyňa je dlhá asi 57 metrov a nájdete v nej napríklad malé jazierko a pomerne bohatú výzdobu. Jaskyňa Kaplnka sa s najväčšou pravdepodobnosťou v pradávnych dobách používala na obetné rituály. Našli sa tu totiž pozoztatky obradne poškodených lebiek a iných ľudských kostí.

Špania Dolina

Špania Dolina (8 km)

Špania dolina je lokalitou s množstvom zachovalých kultúrnych pamiatok (85) z obdobia rozkvetu banskej činnosti. Časť z nich je zreštaurovaná a verejne prístupná. Zároveň sa... Viac Špania dolina nachádza v krásnom prírodnom prostredí, takže je tu priestor aj na turistiku.

Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky (8 km)

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

Hrad Slovenská Ľupča

Hrad Slovenská Ľupča (10 km)

Tento hrad patrí medzi najzachovalejšie na Slovensku. História hradu siaha do 13. storočia. V 19. storočí sa stal hrad majetkom uhorského štátu a roku 1873 v ňom zriadili... Viac sirotinec, neskôr tu sídlili rehoľné sestry. V čase Slovenského národného povstania v ňom fašisti väznili povstalcov.

Mičinské travertíny

Mičinské travertíny (10 km)

V malej obci Mičiná neďaleko Banskej Bystrice nájdete travertínové terasy posiate malými travertínovými kôpkami - krátermi naplnenými minerálnou vodou. Pre turistov je tu... Viac vybudovaný chodník s náučnou tabuľou a možnosťou nabrať si minerálnu vodu do fliaš. Okrem toho sa tu nachádzajú aj vzácne druhy rastlím, napríklad malé orchidey.

Badínsky prales

Badínsky prales (10 km)

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevený artikulárny kostol Hronsek (10 km)

Unikátny kostolík z 18. storočia je postavený celý z dreva, bez jediného použitého klinca a bez veže. Spájajú sa tu prvky škandinávskej, nemeckej, iónskej aj slovanskej... Viac architektúry.

Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa (12 km)

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

Kalište

Kalište (12 km)

Počas Slovenského národného povstania sa obec stala jedným z centier takzvanej Partizánskej republiky v Nízkych Tatrách. Za pomoc partizánom nacisti obec 18. marca 1945 prepadli a... Viac zavraždili 13 obyvateľov. Vypálili 42 domov aj s hospodárskymi budovami. Dnes je na území tejto osady vybudovaný prírodný skanzen.

Skalka arena

Skalka arena (12 km)

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.