od 305,00 €

Bežná cena
470 - 740,00 €
Ušetríte
až 260,00 €

FIRST MINUTE: All inclusive dovolenka v Egypte v 4* alebo 5* hoteli

  Aeolus, s. r. o., Egypt (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 305 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

0 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Začať rozmýšľať nad dovolenkou môžete už od-te-raz. Teplé slnečné lúče vám šteklia pokožku, vánok sa hrá sa vašimi vlasmi a morská voda vám obmýva nohy. Destinácia je jasná - slnečný Egypt. Teraz letecky z Bratislavy, Košíc alebo Sliača vrátane all inclusive vo vybraných 4* alebo 5* hoteloch.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Odlet z Bratislavy, Košíc alebo Sliaču
 • V cene all inclusive
 • Transfer z letiska do hotela a späť
 • Pobyt na 7 až 11 nocí
 • Obľúbená CK od roku 1993

V cene je zahrnuté

 • Dovolenka v Egypte pre 1 osobu
 • Letenka z Bratislavy, Košíc alebo Sliača
 • Transfer letisko – hotel – letisko
 • Ubytovanie v hoteli
 • Stravovanie formou all inclusive
 • Delegát počas celého pobytu
 • Poistenie insolventnosti CK

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020.
 • V cene nie je zahrnutý povinný letiskový poplatok 195 €/osoba a ani palivový príplatok 20 €/osoba (platí sa priamo CK pri objednávke zájazdu)

Kalendár

Pre zistenie dostupnosti kontaktujte priamo zariadenie alebo naše zákaznícke centrum.

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

Pobyt v hoteli Hurgada Long Beach Resort ****+ pre 1 osobu s all inclusive

Termín:

Miesto odletu:

 • Zobúdzajte sa vo vkusne zariadených izbách s prvkami tradičného štýlu, relaxujte pri jednom zo šiestich bazénov v obklopení paliem a kvitnúcej záhrady alebo pri prechádzke dlhou piesočnatou plážou. Nazrite pod hladinu mora a objavte bohatý podmorský život. To všetko a ešte množstvo ďalších aktivít vám poskytne hotel Hurghada Long Beach resort. Leží len 16 km od letiska v Hurghade. Odporúčame pre pohodovú plážovú dovolenku a hostí každej vekovej kategórie.
 • 7 nocí
 • 1 osoba
 • all inclusive

305,00 €
- 35 % / 470 €

0,00 €

Pobyt v hoteli Aladdin Beach Resort**** pre 1 osobu s all inclusive

Termín:

Miesto odletu:

 • Aladdin Beach Resort je súčasťou veľkolepého komplexu až troch hotelov, ku ktorým patria aj Alibaba Palace a Jasmine Village. Tento retozt disponuje veľkým aquaparkom a hosťom ponúka nekonečné možnosti zábavy a aktivít. Spojenie s centrom zaisťuje za poplatok aj hotelový autobus. Hotelový komplex sa nachádza priamo na pláži,  asi 15 km južne od Hurghady a 10 km od letiska.
 • 7 nocí
 • 1 osoba
 • all inclusive

355,00 €
- 35 % / 545 €

0,00 €

Pobyt v hoteli Stella Di Mare Garden***** pre 1 osobu s all inclusive

Termín:

Miesto odletu:

 • Areál tvorí krásna záhrada s kvetmi a palmami, v ktorej sa nachádzajú jednotlivé budovy s izbami a niekoľko rôznych bazénov s atrakciami a tobogánmi. K pláži aj hotelu Stella Di Mare Beach sa dostanete krátkou prechádzkou cez záhradu alebo sa zveziete shuttle busom. Stella Di Mare patrí na špičku ponuky hotelov v tejto oblasti vďaka strave, ktorá je tu na mimoriadne vysokej úrovni, službám a v neposlednom rade kvôli pláži a skvelým podmienkam na šnorchlovanie. Makadi bay je oblasť vyhľadávaná pre pestrý podmorský svet a tento hotel nie je výnimkou. Na pláži nájdete plážový bar, centrum vodných športov a takmer 400 m dlhé mólo pre pohodlný vstup do mora.
 • 10 nocí
 • 1 osoba
 • all inclusive

390,00 €
- 35 % / 600 €

0,00 €

Pobyt v hoteli Mövenpick Resort Soma Bay*****+ pre 1 osobu s all inclusive

Termín:

Miesto odletu:

 • Mövenipick Resort Soma Bay je miesto, kde sa kladie mimoriadny dôraz na vysokú úroveň služieb a najmä kvalitnú kuchyňu. Patrí do známej siete luxusných hotelov, ktorá sa pýši aj vlastnou výrobou čokolád. Pobyt v tomto hoteli bude skutočným gourmet zážitkom. Vyskúšajte orientánu kuchyňu alebo takzvaný úlovok dňa - každý deň čertvo ulovené morské plody a ryby podávané v stredomorskej á la carte reštaurácii. Rezort disponuje modernými a priestrannými izbami, ktoré vám poskytnú maximálne pohodlie. WiFi pripojenie je dostupné v celom hoteli zdarma. Vybavenie pre rodiny s deťmi je vyšperkované k dokonalosti v rámci ubytovania (detský vankúšik, postieľka, župan, kočík), reštaurácie aj aktivít. Okrem detského ihriska a miniklubu vás poteší večerné premietanie pre deti. Leží v nádhernom zálive Soma a potápačské centrum nájdete priamo na pláži.
 • 11 nocí
 • 1 osoba
 • all inclusive

480,00 €
- 35 % / 740 €

0,00 €

Aeolus, s. r. o. má pre vás ešte aj túto ponuku:
od 425,00 €
Platnosť kupónu je od 21.11.2019 do 27.6.2020 podľa dostupnosti.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. 02/5441 5668 (po – pi 9.00 – 17.00 hod.) alebo e-mailom na bratislava@aeolus.sk najneskôr do mesiaca od zakúpenia kupónu
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo a heslo kupónu

Voliteľné príplatky

 • Priamo v CK je možné dokúpiť si cestovné poistenie za 2,55 €/osoba/deň; izbu s výhľadom na more a ďalšie služby

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 581 141 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Aeolus, s. r. o.

Panská 33
81101 Bratislava
0905 68 0000, 02-5441 5668

pondelok – piatok 9.00 – 18.00

bratislava@aeolus.sk
http://www.aeolus.sk/

Zobraziť na mape

  HOTEL HURGHADA LONG BEACH RESORT ****+

Sahl Hashish Rd
84511 Hurghada
0254415668


www.aeolus.sk

Zobraziť na mape

  HOTEL STELLA DI MARE GARDEN *****

Makadi Bay
99999 Makadi Bay
0254415668


www.aeolus.sk

Zobraziť na mape

  ALADDIN BEACH RESORT ****

Main Beach Street
84511 Hurghada
0254415668


www.aeolus.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (do 100 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (300 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (300 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Michalská brána

Michalská brána (400 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (400 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (500 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (600 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (800 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (900 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.