Celodenný plnohodnotný kurz bezpečnej jazdy na SLOVAKIA RINGU - škola šmyku vhodná pre všetky úrovne vodičov

SLOVAKIA RING, Orechová Potôň - SLOVAKIA RING, 30 km od Bratislavy

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(141 hodnotení)

Celodenný plnohodnotný kurz bezpečnej jazdy na SLOVAKIA RINGU - škola šmyku vhodná pre všetky úrovne vodičov

LokalitaSLOVAKIA RING, Orechová Potôň - SLOVAKIA RING, 30 km od Bratislavy (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 7.1.2020 do 31.7.2020 podľa dostupnosti.

Nenahraditeľná skúsenosť, ktorá vám môže zachrániť život. Zažijete krízové situácie, ktoré sa môžu stať každému z nás, ale vy budete vedieť zareagovať. Tento kurz by mal byť povinnosťou pre každého vodiča a predišlo by sa tak mnohým smutným nehodám. Oproti iným kurzom tu za svoje peniaze dostanete maximum, ktoré pocítite už na ceste domov

Plnohodnotný kurz pre každého

Naučte sa zvládať krízové situácie a tým zachraňovať životy, aj svoj majetok. Myslite pri šoférovaní na tých, ktorí sú vám blízki a neriskujte. Tento celodenný kurz je kompletný sprievodca bezpečnej jazdy, s teoretickou aj intenzívnou praktickou časťou na profesionálnom simulačnom cvičisku, kde si na svojom vozidle vyskúšate zvládnuť nečakané krízové situácie a okamžité správne reakcie na ne.

Jediné Centrum bezpečnej jazdy na Slovensku

Jedinečné profesionálne nadstavbové vzdelávanie vodičov v areáli pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING a jedinom Centre bezpečnej jazdy na Slovensku. Cvičisko ako jediné na Slovensku ponúka komplexnú technológiu na simulovanie pretáčavého a nedotáčavého šmyku, krízového brzdenia či vyhýbaniu sa vodných prekážok v bezpečnom prostredí pod kontrolou profesionálnych inštruktorov s individuálnym prístupom ku každému klientovi.

Jazdí sa na vlastných vozidlách

Zákazníci získavajú celodenný PLNOHODNOTNÝ kurz bezpečnej jazdy – školy šmyku pre vodičov osobných motorových vozidiel v jedinom profesionálnom Centre bezpečnej jazdy na Slovensku. Jazdí sa na vlastných vozidlách, s ohľadom na limity vodičov a ich vozidiel.

Individuálne prispôsobený tréning

Kurz bezpečnej jazdy je určený všetkým vodičom bez ohľadu na úroveň vodičských zručností. Tréning je individuálne prispôsobený každému účastníkovi, teda nové zručnosti si osvoja noví vodiči ale aj skúsení profesionáli. Kurz pozostáva z teoretickej prípravy vo výučbových priestoroch a z praktickej časti realizovanej na profesionálnom simulačnom cvičisku, jedinom svojho druhu na Slovensku!

Harmonogram kurzu:

 • 9.00 - 11.30 hod. teoretická príprava
 • 11.30 - 12.30 hod. obedová prestávka (možnosť obedu v reštaurácii RING vedľa pretekárskej dráhy)
 • 12.30 - 16.00 hod. praktický tréning

Kurz sa začína privítaním účastníkov a počas audiovizuálnej teoretickej výučby formou vzájomnej diskusie sa vodiči oboznámia s technikou zvládnutia krízovej situácie na rovine a v zákrute, vysvetlia si princípy krízového brzdenia a manévrovania vozidla v zhoršených podmienkach, zadefinujú si možnosti zvládnutia nedotáčavého a pretáčavého šmyku, zistia či za volantom sedia správne a pochopia aj následky pri dopravných nehodách.

Po obedovej prestávke čaká každého vodiča intenzívny praktický tréning na profesionálnom simulačnom cvičisku. Základom sú šmykové plochy na ktorých nedochádza k opotrebeniu vozidla ani pneumatík! Pre každého vodiča individuálne prispôsobí inštruktor náročnosť jednotlivých cvičení priamo počas výučby z riadiaceho centra. Absolventi si vyskúšajú ako rastie brzdná dráha na rôznych povrchoch a pri rozdielnych rýchlostiach, ako sa správa vozidlo v nedotáčavom a pretáčavom šmyku, vplyv odstredivej sily vozidla v zákrute a iné. Veľký dôraz je kladený a zvládnutie nečakanej krízovej situácie a okamžitá (správna) reakcia vodiča. Po absolvovaní získa vodič väčšiu istotu pri vedení vozidla, bude vedieť predchádzať vzniku krízovej situácie a lepšie spozná technické možnosti svojho vozidla.

V závere kurzu zhodnotí inštruktor celý priebeh, účastníci vyjadria svoj názor a prínos do praxe.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Profesionálne simulačné cvičisko - jediné svojho druhu na Slovensku
  Profesionálne simulačné cvičisko - jediné svojho druhu na Slovensku
 • Cieľ kurzu: zvládnutie štyroch krízových situácií
  Cieľ kurzu: zvládnutie štyroch krízových situácií
 • Pre začiatočníkov aj skúsených vodičov všetkých vekových kategórií
  Pre začiatočníkov aj skúsených vodičov všetkých vekových kategórií
 • Trvanie kurzu: 9.00 - 16.00 hod.
  Trvanie kurzu: 9.00 - 16.00 hod.
 • Jazdíte na vlastnom aute
  Jazdíte na vlastnom aute

Ukončené
119,00 €

Bežná cena: 150,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

141 hodnotení

102 zákazníkov odporúča

10

ďakujeme za skvelý adrenalínový zážitok :)

Vladimíra, 20. augusta 2020

Hodnotil ponuku Celodenný kurz v Centre bezpečnej jazdy na...


10

Manzelovi sa velmi pacilo, zabavil sa a napriek tomu ze je skuseny sofer, niektore informacie pre neho boli nove. Pacilo sa mu, ze si vyskusal v bezpecnom prostredi co dokaze jeho auto. Odporucal by takyto kurz kazdemu soferovi. Organizacia pristup uplne perfektne, zabezpecenie na urovni ????

Lenka, 23. mája 2020

Hodnotil ponuku Celodenný kurz v Centre bezpečnej jazdy na...

Kontakt

SLOVAKIA RING

Orechová Potôň 800
93002 Orechová Potôň
+421 917 544 227

info@slovakiaring.sk
http://www.slovakiaring.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

200
m
Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je prvý národný automotodróm disponujúci homologizáciou medzinárodnej automobilovej federácie... Viac (FIA). Okrem pravidelných pretekov, ktoré sa tu konajú, môžu návštevníci na vlastnej koži zažiť rýchlu jazdu po okruhu, vďaka jazdám pre verejnosť.

8
km
Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších rekreačných stredísk na južnom Slovensku. Ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie. nachádza sa... Viac tu 10 interiérových a exteriérových bazénov s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou s teplotou od 26 °C do 39 °C, ktorá má priaznivé účinky hlavne pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva. Na svoje si tu prídu deti ale aj milovníci adrenalínu a zábavy.

9
km
Vodný mlyn Jelka

Vodný mlyn Jelka

Úchvatná technická pamiatka, ktorú môžeme považovať za stredoeurópsku raritu. Trojpodlažný drevený mlyn leźí na brehu Malého Dunaja. Prvá zmienka o pôvodne lodnom mlyne pochádza z... Viac roku 1894, neskôr sa začalo z jeho prestavbou. V súčasnosti je zrekonštruovaný a sprístupnený verejnosti. V jeho okolí sa nachádza tiež skanzen a táborisko pre vodných turistov.

10
km
Dunajské mlyny

Dunajské mlyny

Na Malom Dunaji sa nachádza niekoľko zachovaných vodných mlynov. Nájdete ich napríklad v obciach Jahodná, Jelka, Tomášikovo a Dunajský Klátov.

16
km
Oáza Sibírskeho Tigra

Oáza Sibírskeho Tigra

Žije tu spolu 29 dospelých tigrov a 3 levy. Prostredie ich chovu je špeciálne prispôsobené, aby sa cítili ako doma - žijú v imitácií ich prirodzeného prostredia spolu s... Viac rastlinami, vodou alebo tiež ležiacimi drevenými pňami. Vstupné je dobrovoľné.

17
km
Múzeum včelárstva

Múzeum včelárstva

Toto pozoruhodné múzeum nájdete v Kráľovej pri Senci. V expozícií sa nachádzajú jedinečné starobylé úle, kláty, dlabáky a koše, ktoré sa používali už v 17. storočí. Z novších... Viac exponátov z 19. a 20. storočia sú najzaujímavejšie figurálne úle, ale i včelárske náradie a špeciálne pomôcky a nástroje. Môžete tu tiež ochutnať alebo rovno kúpiť včelie produkty ako med či medovinu.

18
km
Kráľová pri Senci (Sky Taxi)

Kráľová pri Senci (Sky Taxi)

Letisko sa nachádza len 6 kilometrov od mesta Senec. Ponúka zážitkové lety, ktoré sú výborným adrenalínovým zážitkom. Počas letov si môžete pozrieť Bratislavu, Devínsky hrad alebo... Viac hrad Červený Kameň.

18
km
Relaxačné centrum Horné Saliby

Relaxačné centrum Horné Saliby

Relaxačné centrum v obci Horné Saliby je celoročné termálne kúpalisko neďaleko Galanty. Súčasťou centra je bazénová hala s oddychovou plochou a bar s obsluhou. Bazény sú vybavené... Viac chrličmi vody, dnovým vzduchovým gejzírom, stenovou hydromasážou a vzduchovými masážnymi roštmi. V rehabilitačnej časti sa nachádzajú priestory na masáže, fyzioterapiu, sauny s odpočivárňou, mokrá rehabilitácia ako hydromasážne sprchy, masáže nôh a malá bazénová hala s masážnym bazénom.

19
km
Kúpalisko Retro Thermal

Kúpalisko Retro Thermal

Termálna voda tu vyviera z hĺbky 780 m a na povrchu dosahuje 38 °C. Nájdete tu bazénovú časť s tromi bazénmi, chatovú osadu, autokempingový tábor a turistickú ubytovňu. Termálne... Viac kúpalisko je v prevádzke aj mimo letnej sezóny, počas tohto obdobia je areál k dispozícii pre športové aktivity.

19
km
Termálne kúpalisko Vincov les

Termálne kúpalisko Vincov les

V areáli kúpaliska vyviera voda o teplote až 62°C. Nájdete tú bazény s rôznou hĺbkou.

19
km
Vlastivedné múzeum Galanta

Vlastivedné múzeum Galanta

Stála expozícia zahŕňa prehliadku mestskej bytovej kultúry, sakrálne pamiatky, tradičnú ľudovú kultúru galantského regiónu, lekáreň z roku 1909, zbierku výtvarných umelcov... Viac regiónu, nájdete tu tie,ž ktorá sa zaoberá historickým vývojom mlynárstva.

20
km
Renesančný kaštieľ v Galante

Renesančný kaštieľ v Galante

Tento kaštieľ z prelomu 16. a 17. storočia patril uhorskému šľachtickému rodu Esterházyovcov. V súčasnosti slúži najmä na výstavnú činnosť, v jeho priestoroch si môžete pozrieť aj... Viac niektoré unikáty zo zbierok vlastivedného múzea v Galante.

Mohlo by sa vám páčiť