Streľba ostrými nábojmi v protiatómovom kryte pod Bratislavským hradom (nová zbraň na výber)

Strelnica Colt Club, Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

10

Vynikajúce hodnotenie
(8 hodnotení)

Streľba ostrými nábojmi v protiatómovom kryte pod Bratislavským hradom (nová zbraň na výber)

LokalitaStrelnica Colt Club, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 7.11.2019 do 31.1.2020 podľa dostupnosti.

Chcete sa cítiť ako v akčnej bondovke a otestovať svoje strelecké zručnosti? Zažiť, čo sa vám inde len tak nepodarí? Zastrieľajte si ostrými nábojmi v strelnici s ojedinelou atmosférou - v protiatómovom kryte pod Bratislavským hradom v Colt Clube. Zbrojný pas nie je potrebný a všetky pomôcky dostanete priamo na mieste. Už len zamieriť a... páľ!

O strelnici

Verejná strelnica Colt Club je v prevádzke od roku 1996. Počas tohto obdobia prešla niekoľkými menšími či väčšími úpravami až do dnešnej podoby, ktoré mali za cieľ návštevníkom strelnice a milovníkom strelných zbraní spríjemniť pobyt a poskytnúť potešenie zo športovej streľby. Ide o najdlhšie otvorenú krytú strelnicu v Bratislave.

Zbrane

Glock 17CZ-75

Revolver Taurus
Tieto legendárne revolvery sú dlhoročným favorit bezpečnostných pracovníkov. Revolver má pohodlné rukoväte a hlboký, lesklý povrch. Je perfektným partnerom pre akékoľvek problémy, ktoré sa skrývajú za rohom.

Samopal Škorpión
Jedna z najznámejších československých zbraní používaná od 60. rokov minulého storočia. Je veľmi skladný, ovládateľný, má malý spätný ráz a pri tom všetkom je zároveň presný. Pre Škorpión je charakteristické umiestnenie zásobníka zdola pred pažbičkou. Vzor 61 má aj sklopnú ramennú opierku, podobne ako väčšie samopaly.


 
EVO3-CZ
 
 
Beretta Cx4 Storm

O strelnici Colt Club

 • Priestory strelnice Colt Club-u sa nachádzajú v protiatómovom kryte, ktoré sú pre návštevníkov okrem iného zaujímavou atrakciou a spolu s dodržanými bezpečnostnými prvkami ponúkajú ničím nerušený zážitok zo streľby
 • Strelnica Colt Club, určená na streľbu z krátkych ručných zbraní, pozostáva z piatich streleckých stanovíšť - stavov
 • Vzhľadom k manuálnemu ovládaniu terčov a ich pohyblivosti už zo svojho streleckého stanovišťa, t. j. možnosti približovania a vzďaľovania na požadovanú vzdialenosť až do 25 metrov, sú na sebe strelci nezávislí a pri streľbe nie sú limitovaní inými strelcami
 • Celkovo sa do priestorov strelnice Colt Club zmestí až do 30 ľudíOtváracie hodiny pre verejnosť

 • Utorok 16.00 – 19.00 hod
 • Štvrtok 16.00 – 19.00 hodNa strelnici má strelec k dispozícii:

 • Chrániče uší
 • Chrániče očí (strelecké okuliare)
 • Lepiaci materiál
 • Terčový materiál
 • (k dispozícii sú všetky strelecké stanovištia + celý priestor CC)

Dostupnosť

 • Bezplatné parkovanie priamo pred vchodom do strelnice Colt Club
 • (priestor je monitorovaný bezpečnostnou kamerou)
 • Absolútne centrum mestaProstredie a nezávislosť pri streľbe

 • Strelnica Colt Club predstavuje príjemné a útulné prostredie v atraktívnom,
 • nevšednom prostredí, kde nikto nie je rušený
 • Rovnaké podmienky v každom ročnom období a za každého počasia
 • Samostatnosť od ostatných strelcov pri ovládaní posuvných terčov umožňuje väčšiu koncentráciu a celkovo pohodlnejšiu streľbu
 
Na základe existencie ďalšej miestnosti v strelnici Colt Club existuje možnosť usporadúvania firemných večierkov, akcií, prezentácií či priateľských posedení v spolupráci s partnerskou organizáciou ŠKP-šport, s.r.o.
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na výber viacero druhov zbraní vrátane novinky
  Na výber viacero druhov zbraní vrátane novinky
 • Priestory strelnice v protiatómovom kryte
  Priestory strelnice v protiatómovom kryte
 • 5 streleckých stanovíšť, streľba až do 25 m
  5 streleckých stanovíšť, streľba až do 25 m
 • K dispozícii chrániče uší, očí, lepiaci a terčový materiál
  K dispozícii chrániče uší, očí, lepiaci a terčový materiál
 • Vynikajúce hodnotenia od zákazníkov ZľavaDňa
  Vynikajúce hodnotenia od zákazníkov ZľavaDňa

Ukončené
od 17,99 €

Bežná cena: 20,70 - 26,10 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

10

Vynikajúce hodnotenie

8 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

Úžasný zážitok, páni boli veľmi milí a trpezliví. Všetko prebehlo skvele, dohodnutie terminu tiež. Pan sa snažil vyjsť v ústrety a napriek komplikaciam s časom z mojej strany našiel ideálne riešenie. Odporúčam vrelo! A určite navštívim opäť

Alexandra, 2. marca 2020

Hodnotil ponuku Kaliber 9 mm - pištoľ (15 výstrelov) +...


10

Všetko prebehlo bez najmenších problémov, boli sme spokojní :)

Veronika, 21. decembra 2019

Hodnotil ponuku Kaliber 9 mm - pištoľ (10 výstrelov) +...

Kontakt

Strelnica Colt Club

Strelnica Colt Club

Nábr. arm. gen. L. Svobodu (kryty civilnej obrany v hradnej skale Bratislavského hradu) P.O.Box 6
81499 Bratislava

coltclub@centrum.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

200
m
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

300
m
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

500
m
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

600
m
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

600
m
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

700
m
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

800
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

900
m
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

1
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

1
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by sa vám páčiť