Tréning bojového umenia Systema pre zdravie

Systema slovakia, Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 12,00 €

Bežná cena
20 - 40,00 €
Ušetríte
až 16,00 €

Tréning bojového umenia Systema pre zdravie

  Systema slovakia, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Systema pre zdravie vychádza z bojového umenia Systema, ktorého sila je založená na vnútornej slobode a prirodzenosti pohybu. Vynecháva sa však bojový aspekt a sústreďuje sa len na rozvojové cvičenia. Na tréningoch sa uvoľňujú zatuhnuté časti, zvyšuje sa rozsah pohybu, cvičí sa plynulosť dýchania, pracuje sa s výdržou a učí sa celostný pohyb a rôzne ďalšie veci.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na tréningu sa naučíte princípy, nie bojové techniky
  Na tréningu sa naučíte princípy, nie bojové techniky
 • Jediný boj, ktorý budete bojovať - sami so sebou
  Jediný boj, ktorý budete bojovať - sami so sebou
 • Naučíte sa ovládať strach, stres a bolesť
  Naučíte sa ovládať strach, stres a bolesť
 • Tréningy sú vhodné pre každého (od 16. rokov) bez ohľadu na jeho fyzickú kondíciu
  Tréningy sú vhodné pre každého (od 16. rokov) bez ohľadu na jeho fyzickú kondíciu
 • Dom kultúry Ovsište (1. poschodie, na konci chodby)
  Dom kultúry Ovsište (1. poschodie, na konci chodby)

V cene je zahrnuté

 • Systema tréningy (permanentka na vybraný počet vstupov)
 • Utorky a štvrtky od 17.00 do 18.00 hod.
   

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020.
 • Akciová permanentka platí dva mesiace od prvého tréningu
 • Kupón nie je možné využiť počas mesiacov júl a august

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Stačí sa preukázať platným kupónom rovno na tréningu


 

Doplňujúce informácie

 • 1 tréning trvá 60 minút
 • Na cvičenie potrebujete len prezuvky do telocvične (čisté, čo nerobia čiary) a športový odev (tričko a dlhé tepláky alebo nohavice)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 076 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Systema slovakia

Ovsištské námestie 1
851 04 Bratislava
0902 540 542

marek.kuznecov@gmail.com
https://www.systema-slovakia.s...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (3 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (3 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (4 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (4 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (4 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (5 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.