9,0

Vynikajúce hodnotenie
(211 hodnotení)

Proteínová 1- alebo 5-dňová ketodiéta Express Diet

LokalitaGood Nature, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.1.2021 podľa dostupnosti.

Proteínová 1- či 5-ňová diéta Express Diet funguje na princípe ketózy - tukového metabolizmu. Bežne čerpá telo energiu z prijatých sacharidov, keď však ich prísun znížime, prepne sa do metabolického stavu, ktorý sa nazýva ketóza. Tá spúšťa rýchle spaľovanie vlastných tukov bez hladovania, zvýšeného pohybu a jojo efektu. Netreba si dávať cieľ byť krásnou do leta, keď to môžete dosiahnuť za 5 dní!

Proteínová diéta Express Diet

Päťdňová diéta Express Diet je proteínová náhrada stravy so zníženou energetickou hodnotou, ktorá funguje na princípe ketózy; spaľovania tuku bez hladovania. Pri chudnutí s 5 dňovou bielkovinovou diétou EXPRESS DIET sú telu podávané vysoko kvalitné prírodné proteíny za súčasného zníženia prísunu sacharidov, tukov a energie pod 850 kcal/deň.

Obvykle sú prvotným zdrojom energie pre telo sacharidy. Počas užívania Express Diet je ich prísun obmedzený a hlavným zdrojom energie sa stáva uložený tuk.

Táto metabolická zmena sa nazýva ketóza. Ketóza teda spúšťa rýchle spaľovanie vlastných tukových zásob bez hladovania a bez pridaného pohybu.

Express Diet môžete užívať aj dlhšie ako 5 dní, podľa potreby úbytku kilogramov. Odporúčame však držať ju kontinuálne, bez prestávok, aby nedošlo k prerušeniu ketózy.

Výhody diéty Express Diet

 • Jednoduché dodržiavanie diéty
 • Bez pridania pohybu
 • Bez jojo efektu
 • Rýchla a jednoduchá príprava /instantná/
 • Bez výživového poradcu

Obsahuje vysokokvalitné prírodné proteíny a len 850 kcal/deň, pričom poskytuje všetky potrebné látky ako pri normálnej strave s energetickým obsahom 2000 kcal/deň.

Bez hladovania a jojo efektu

Rýchle odbúravanie tuku behom ketózy produkuje v tele ketóny. Tieto látky v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie, čo je jedna z hlavných výhod 5-dňovej proteínovej diéty Express Diet. Preto väčšina užívateľov chudnutie výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu.

Čo je „jojo efekt”?

Jojo efekt vzniká vtedy, keď držíte redukčnú diétu, metabolizmus sa spomalí a po skončení diéty priberiete možno ešte viac kilogramov ako ste schudli. Express Diet, naopak, zrýchľuje váš bazálny metabolizmus tým, že pravidelne prijímate jedlo – 4 x denne a tým, že znížite pomer tukov ku svalovej hmote. Navyše vaše telo počas 5-dňovej diéty netrpí hladom, preto sa po skončení 5-dňovej diéty nemusíte obávať jojo efektu.

Vyvinutá v USA, vyrobená vo Fínsku!

5 dňová proteínová diéta Express Diet je antikatabolická ketogénna diéta na regulovanie hmotnosti, ktorá využíva ketózu – prednostné spaľovanie tukov za súčasného zachovania svalovej hmoty. Metóda bola vyvinutá na Harvardskej univerzite v USA, na základe dlhoročného výskumu profesora G. L. Blackburna a s nadšením prijatá verejnosťou pre svoju bezpečnosť a skvelé výsledky. 5 dňová diéta Express Diet je vyrábaná vo Fínsku, ktoré je známe svojim škandinávskym postojom k starostlivosti o zdravie a prírodu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Rýchla a jednoduchá príprava jedál
  Rýchla a jednoduchá príprava jedál
 • Veľmi dobré hodnotenia od vás, zákazníkov
  Veľmi dobré hodnotenia od vás, zákazníkov
 • Plnohodnotná strava počas celého týždňa
  Plnohodnotná strava počas celého týždňa
 • Bez následného jojo efektu
  Bez následného jojo efektu
 • Pohodlné chudnutie bez výživového poradcu
  Pohodlné chudnutie bez výživového poradcu

od 1,99 €

Bežná cena: 2,95 - 107,10 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 1 bod

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 1 bod


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

211 hodnotení

139 zákazníkov odporúča

10

Spokojnosť

Martina, 3. januára 2021

Hodnotil ponuku 5-dňová proteínová diéta Express Diet


9,6

Dorucenie bolo rychle. Popis produktu je ok, Jedla maju dost jednotvarnu chut, ale da sa to pri spravnej motivacii vydrzat. Super je striedanie slaneho a sladkeho typu jedla

Zuzana, 31. júla 2020

Hodnotil ponuku Výhodný balíček Express Diet

Kontakt

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež