od 129,00 €

Bežná cena
160 - 900,00 €
Ušetríte
až 161,00 €

Kurzy plávania pre nových členov v detskom plaveckom centre KORYTNAČKA

  Detské plavecké centrum Plávanie KORYTNAČKA, Bratislava - Vrakuňa (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 129 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Detské plavecké centrum Plávanie KORYTNAČKA

Plávanie je pre deti najprirodzenejšia a najšetrnejšia forma pohybu – predstavuje preň ideálnu telesnú aktivitu. Veľmi dobre vieme o pozitívnych účinkoch plávania pre dieťa - otužovanie, silnejšie srdiečka a obehové systémy, zdravší spánok, apetít, koordinácia pohybov. Potešte svoje dieťatko návštevou plávania, kde zažije hodinku plnú radosti a získa pocit istoty.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Až 3 rôzne dĺžky kurzov (cca 6 detí v jednom kurze)
  Až 3 rôzne dĺžky kurzov (cca 6 detí v jednom kurze)
 • Pre deti od 4 mesiacov do 5 rokov
  Pre deti od 4 mesiacov do 5 rokov
 • Kurzy pod vedením kvalifikovaných inštruktoriek
  Kurzy pod vedením kvalifikovaných inštruktoriek
 • Voda a prostredie je udržiavané v maximálnej čistote
  Voda a prostredie je udržiavané v maximálnej čistote
 • Detský kútik je súčasťou centra (možnosť zahrať sa po plávaní)
  Detský kútik je súčasťou centra (možnosť zahrať sa po plávaní)

V cene je zahrnuté

 • Kurz plávania pre nových členov v detskom plaveckom centre KORYTNAČKA
 • Pre deti od 4 mesiacov po 5 rokov
 • Kurzy pod vedením kvalifikovaných inštruktoriek
 • Voda a prostredie je udržiavané v maximálnej čistote

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2020.
 • Rezervácia kurzu je záväzná, zrušenie nie je možné
 • Vstup do bazénu je prísne zakázaný osobám s horúčkou, zápalom očných spojiviek, kožnými chorobami, hnačkou, chorobami sprevádzanými výtokom a bacilonosičom črevných chorôb. Ďalej osobám, ktoré sú v karanténe pre výskyt infekcie v kolektívoch a aj príslušníkom rodiny, kde sa vyskytla nákazlivá  choroba.

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

 • 1 osoba
  1 osoba
 • bezplatné parkovanie
  bezplatné parkovanie

129,00 €
- 19 % / 160 €

0,00 €

 • 1 osoba
  1 osoba
 • bezplatné parkovanie
  bezplatné parkovanie

379,00 €
- 18 % / 465 €

0,00 €

 • 1 osoba
  1 osoba
 • bezplatné parkovanie
  bezplatné parkovanie

739,00 €
- 18 % / 900 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. +421 902 323 039 alebo mailom plavanie@plavaniekorytnacka.sk
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení

Doplňujúce informácie

 • Čo si treba priniesť:
 • záväznú prihlášku – 2 kópie (jedna kópia pre účastníka kurzu a druhá kópia sa odovzdá organizátorovi kurzu), prihlášku dostanete po rezervácii u poskytovateľa
 • potvrdenie pediatra o zdravotnom stave dieťaťa
 • čisté prezuvky- najlepšie penové ,gumové. V centre je zakázané chodiť naboso!
 • plavky (pre seba, pre dieťa neoprénove – možnosť zakúpenia v centre)
 • uterák  pre seba, uterák pre dieťa, mydlo pre seba  aj dieťa (na aké je dieťatko naučené)
 • potreby na prebalenie – čistú plienku (po plávaní), krém na zapareniny (ak dieťa používa), vatu do uší (možnosť použiť vatu z centra), podložku alebo plienku na prebaľovací pult
  • Zobraziť viac
  • pitie a jedlo pre dieťa (nie v sklenom obale)
  • župan pre dieťa a rodiča
  • Oddychová zóna s vybavenímpostieľky pre detičky, prebaľovacie pulty, priestor na hranie a postieľky. Každá mamička má k dispozícii svoju skrinku a prebaľovací plut pre svoje dieťatko, miestnosť, kde mamička s dieťatkom po „plávaní“ môže zrelaxovať a popri tom môže dieťa nakojiť alebo nakŕmiť. Mamičky majú k dispozícii suché ale aj vlhčené obrúsky značky Pampers, vatu do uší dieťatka po plávaní, jednorazové plávacie plienky ako aj pitný režim pred a po plávaní.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 854 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (4 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Kuchajda

Kuchajda (4 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (6 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (6 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (6 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (6 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (6 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (7 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (7 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (7 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (7 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Slavín

Slavín (7 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.