Kúpeľný pobyt v Luhačoviciach s polpenziou, vstupom do relax centra a možnosťou procedúr

Lázeňský léčebný dům PRAHA, Česko - Luhačovice - Zlínsky kraj

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 163,00 €

Bežná cena
234 - 374,00 €
Ušetríte
až 106,00 €

Kúpeľný pobyt v Luhačoviciach s polpenziou, vstupom do relax centra a možnosťou procedúr

  Lázeňský léčebný dům PRAHA, Česko - Luhačovice - Zlínsky kraj (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 20.12.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Starostlivosť ako v hlavnom meste a k tomu moravská pohostinnosť? To je každodenná realita v Kúpeľnom dome Praha v kúpeľoch Luhačovice. Na tomto obľúbenom mieste vás konečne čaká vytúžený oddych. Voľný vstup do relaxačného centra môžete doplniť liečebnými procedúrami, ale aj bezplatnou pitnou kúrou z miestnych prameňov. Krásna okolitá príroda vás bude lákať na prechádzky a výlety.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Krásne prechádzky a výlety po okolí
  Krásne prechádzky a výlety po okolí
 • Polpenzia v možnosťou voľby medzi obedom a večerou
  Polpenzia v možnosťou voľby medzi obedom a večerou
 • Aj varianty pobytov s procedúrami
  Aj varianty pobytov s procedúrami
 • Voľný vstup do relaxačného centra s bazénom
  Voľný vstup do relaxačného centra s bazénom
 • Pitná kúra z vlastných minerálnych liečivých prameňov
  Pitná kúra z vlastných minerálnych liečivých prameňov

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 2 osoby
 • Polpenzia pre 2 osoby:
 • Raňajky servírované - výber z 3 jedál
 • Večere jednochodové - výber z ponuky + ovocie (možnosť výmeny večere za obed - polievka a hlavné jedlo)
 • Voľné využitie relaxačného centra (bazén, hydromasážne ležadlo, vodný rotoped, vírivé ležadlo, vírivka na nohy, rehabilitačný chodník, posilňovňa)
 • Biliard, stolný tenis + telocvičňa + terasa sú voľne k dispozícii
 • Pitná kúra z vlastných minerálnych liečivých prameňov
 • 20 % zľava na procedúry (nutná rezervácia už pri rezervácii pobytu)
 • Wi-Fi a parkovanie na vlastnom parkovisku vzdialenom cca 150 m

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 20.12.2020.
 • V cene nie je zahrnutý rekreačný poplatok, ktorý sa platí priamo na mieste: 15 Kč/osoba/deň
 • Hotel nevystavuje faktúry FKSP

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutná rezervácia termínu na tel. +420 577 194 100, +420 577 131 103 alebo e-mailom na recepce@luhacovicepraha.com
 2. Pri rezervácii nahláste číslo kupónu
 3. Heslo kupónu poskytnite pri príchode do zariadenia

Voliteľné príplatky

 • Deti do 2,99 rokov bez nároku na lôžko a stravu zdarma
 • Dieťa vo veku 3 - 14,99 rokov bez stravy: 450 Kč/noc
 • Doplatky za stravu pre deti: 80 Kč/raňajky, 110 Kč/obed, 110 Kč/večera
 • Staršia osoba na izbe platí polovicu ceny kupónu na recepcii
 • Možnosť dokúpenia obeda: 160 Kč/dospelá osoba
 • Apartmán: 400 Kč/noc
 • Pobyt s domácim miláčikom nie je možný

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Zmena termínu je možná max. 7 dní pred nástupom, inak kupón bez náhrady prepadá
 • Všetky diéty/vegetariánsku stravu je nutné hlásiť pri rezervácii
 • Check-in od 12.00 hod., check-out do 10.00 hod.

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 872 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (22 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (28 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (29 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (32 km)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (32 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (37 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (37 km)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Zelená žaba

Zelená žaba (38 km)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Vyhliadková veža Poľana

Vyhliadková veža Poľana (38 km)

Táto obľúbená rozhľadňa je vysoká 20 m a môžete z nej vidieť Biele Karpaty, Myjavskú pahorkatinu, Malé Karpaty, masív Veľkej Javoriny, Považský Inovec, Vtáčnik,Tríbeč ale aj... Viac Strážovské vrchy.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (39 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (43 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

Gazdovský dvor

Gazdovský dvor (45 km)

Gazdovský dvor je stála expozícia typickej kopaničiarskej usadlosti z konca 19. storočia. Okrem klasickej prehliadky sa na tomto mieste organizuje tiež množstvo sezónnych podujatí.