Krásy Moravského krasu z hotela Olberg*** vrátane polpenzie a privátneho wellness

Hotel Olberg, Južná Morava - Olomoučany

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Krásy Moravského krasu z hotela Olberg*** vrátane polpenzie a privátneho wellness

LokalitaHotel Olberg, Južná Morava - Olomoučany (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 28.11.2019 do 30.4.2020 podľa dostupnosti.

Moravský kras nie sú len jaskyne či priepasť Macocha, ale tiež hlboké kaňony, hradné zrúcaniny a zaujímavé pamiatky, ktoré stoja za návštevu. Je teda jasné, že pri tomto výpočte to bude veľa nachodených kilometrov. Zázemím pre odpočinok sa stane hotel Olberg***, ktorý vám nielen vďaka luxusnému ubytovaniu, polpenzii a relaxácii v privátnom wellness umožní prežiť pocit sladkého ničnerobenia.

Tipy na výlety

Jaskyňa Výpustek

Jaskyňa Výpustek sa nachádza v údolí Křtinského potoka medzi Křtinami a Adamovom. Patrí medzi najvýznamnejšie jaskynné systémy Moravského krasu. Okolie jaskyne bolo donedávna prísne stráženým vojenským priestorom.

Priepasť Macocha 

Priepasť Macocha je viac ako 138,5 m hlboká a je najväčšou priepasťou svojho druhu ("Light hole") v Českej republike aj v strednej Európe. Horná časť priepasti je dlhá 174 m a široká 76 m. Na okraji priepasti sú dva vyhliadkové mostíky. Prvý z nich bol vybudovaný v roku 1882 - je umiestnený v najvyššom bode. Druhý z nich pochádza z roku 1899, nachádza sa 92 m nad spodnou časťou priepasti a je z neho veľmi dobre vidieť na dno.

Rozhľadňa Alexandrovka

Rozhľadňa Alexandrovka je vo vzdušnej vzdialenosti 4 km od obce Olomučany. Nachádza sa asi 1 km východne od obce Adamov, 10 km južne od Blanska a postavená bola v rokoch 1886 - 1887. Po rozsiahlej rekonštrukcii bola rozhľadňa Alexandrovka znovu slávnostne otvorená verejnosti v máji 2009.

Botanická záhrada a arborétum Brno

Botanická záhrada a arborétum Mendelovej univerzity v Brne sa rozkladá na ploche 10,96 ha na juhovýchode katastrálneho územia Ponava v blízkosti hranice s mestskou časťou Brno-sever.

ZOO Brno

ZOO sa nachádza neďaleko Brnenskej priehrady, v časti Brna zvanej Bystrc. Brnenská ZOO je zameraná na kopytníky, ale chová aj tradičné zvieratá ako v iných zoologických záhradách, napríklad ľadové medvede, tigre alebo opice. Prezrieť si môžete cez 200 druhov živočíchov.

Aquapark Kuřim

Moderný aquapark Wellness Kuřim disponuje niekoľkými vnútornými bazénmi, toboganom, parnými saunami alebo vírivým kúpeľom.

Zámok Čierna Hora

Na zámok prestavaný hrad nájdete na vrchu nad rovnomenným mestečkom, priamo nad známym pivovarom. Prvá historická zmienka o Čiernej Hore, teda aj o hrade, pochádza z roku 1279, keď sa pripomína Matúš z Čiernej Hory.

Hrad Špilberk

Hrad Špilberk bol založený okolo polovice 13. storočia na nevysokom, príkrom skalnatom vrchu, týčiacom sa bezprostredne nad historickým centrom mesta Brno.

Skiareál Hodonín u Kunštátu

Skiareál Hodonín u Kunštátu je areál zimných radovánok a nachádza sa v nádhernom prostredí na samom východnom okraji Českomoravskej vysočiny.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Novozrekonštruovaný hotel v chránenej krajinnej oblasti Moravský kras
  Novozrekonštruovaný hotel v chránenej krajinnej oblasti Moravský kras
 • 60 minút privátneho wellness
  60 minút privátneho wellness
 • Ochotný a milý personál
  Ochotný a milý personál
 • Polpenzia zahrnutá v cene
  Polpenzia zahrnutá v cene
 • Priepasť Macocha, Punkevná jaskyňa, ZOO Brno
  Priepasť Macocha, Punkevná jaskyňa, ZOO Brno

Ukončené
od 166,50 €

Bežná cena: 217 - 259,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 594 964 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Hotel Olberg

Hotel Olberg

Olomučany 58
679 03 Olomučany
+420 734 446 291

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 10.00 hod.

olberg@olberg.cz
http://www.olberg.cz/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

64
km
Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Viac Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

68
km
Záhorské múzeum Skalica

Záhorské múzeum Skalica

Múzeum bolo otvorené už v roku 1905. Obsahovalo zbierku umeleckých, ľudovoumeleckých a historických predmetov s cieľom pozdvihnúť sebavedomie roľníckych a remeselníckych vrsti... Viacev. Stála expozícia, reinštalovaná k storočnici múzea v roku 2005 v pôvodnej budove, prezentuje časť pôvodnej zbierky zakladateľa múzea, v ďalšej časti prostredníctvom zbierkových predmetov, fotodokumentácie a textov doterajšie výsledky bádania a zbierkotvornej činnosti a oblasti archeológie, histórie, literárnej histórie, etnológie a folklóru, pričom časť priestorov je venovaná maliarskemu dielu krajinára Júliusa Koreszku, vzťahujúcemu sa ku Skalici.

68
km
Najstarší kostol na Slovensku

Najstarší kostol na Slovensku

Najstaršia stavebá fáza kostola v Kopčanoch sa datuje do 9. - 10. storočia. Vďaka tomu patrí tento kostol k najstarším stojacim stavbám na našom území a zároveň je najstarším... Viac kostolom na Slovensku.

68
km
Kaštieľ Holíč

Kaštieľ Holíč

Svoj súčasný neskorobarokový výzor získal prestavbou pôvone renesančnej protitureckej pevnosti, ktorá sa stala reprezentačným letným sídlom rodiny Habsburgovcov. Kaštieľ je... Viac vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku,

69
km
Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange

Holíčska svätyňa a kamenné kultové objekty sú podľa odborníkov najvýchodnejšie umiestnené menhiry v Európe. Nájdete ich na nádvorí Remeselného a sú rozostavené do podoby slnečných... Viac hodín. Dokážete na nich rozoznať obrazce zvierat, nástrojov a postáv ľudí.

70
km
Veterný mlyn Holíč

Veterný mlyn Holíč

Je to jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku, pochádza z osemdesiatych rokov 19. storočia. Patrí medzi tzv. veterné mlyy holandského typu. Mlyn sa prestal používať po prvej... Viac svetovej vojne, postupne chátral, až kým ho nezrekonštruovali v sedemdesiatych rokoch 20. storočia.

Mohlo by sa vám páčiť