Oxygenoterapia a mikrodermabrázia - intenzívne vyživujúce a omladzujúce ošetrenie pleti

Ritual salon, Bratislava – Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(30 hodnotení)

Oxygenoterapia a mikrodermabrázia - intenzívne vyživujúce a omladzujúce ošetrenie pleti

LokalitaRitual salon, Bratislava – Ružinov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 29.11.2019 do 29.2.2020 podľa dostupnosti.

Bez kyslíka to jednoducho nejde. Vďaka nemu sme nielen živí a zdraví, ale prispieva tiež k množstvu regeneračných procesov v tele. A predstavte si čo dokáže, ak sa v koncentrovanej podobe vpraví do pokožky na vašej tvári. Výrazne zlepšenie elasticity pokožky, tvorba kolagénu, hojenie, hydratácia či vypnutie kontúr... jednoducho všetko pre našu žiarivú, krásnu a sviežu pleť.

Oxygenoterapia

Oxygenoterapia sa úspešne využíva v medicíne a dermatológii už mnoho rokov. V estetických neinvazívnych centrách je klientmi obľúbená pre svoje pozitívne účinky na pleť. V Beauty center Lumines do ošetrovanej pokožky vpravujú spolu s 95 % ionizovaným kyslíkom zároveň aj sérum podľa typu pleti. Spolu zanechávajú pleť rozžiarenú, hladšiu a pružnejšiu. Kyslík zároveň preukázateľne pomáha naštartovať aktivitu buniek a ich regeneračné procesy.

Čo je to oxygenoterapia a ako funguje?
Oxygenoterapia, známa tiež ako kyslíková terapia, liečba kyslíkom alebo oxyterapia, využíva prirodzené vlastnosti čistého kyslíka a jeho pôsobenie na našu pleť. Kyslík predstavuje jednu zo základných podmienok života na zemi - nachádza sa taktiež v našich bunkách. Vedecké štúdie ukazujú, že jeho prítomnosť v pokožke má veľký podiel na jej mladistvom a sviežom vzhľade. Vekom však dochádza k úbytku kyslíku v pleti. Tento jav sa podieľa na starnutí pleti spolu s ďalšími faktormi, ako je pôsobenie slnečných lúčov, alkohol alebo fajčenie.

Počas oxygenoterapie dochádza k priamemu vstrekovaniu kyslíka do podkožia. To pomáha zlepšiť lokálny metabolizmus a aktivitu buniek a opäť naštartovať tvorbu kolagénových vlákien a elastínu, ktoré pleti dodajú potrebnú pružnosť. Pri vpravovaní kyslíka dochádza i k zlepšeniu mikrocirkulácie v podkoží – pleť dostáva žiarivejší a mladší vzhľad. Kyslík má navyše pozitívny vplyv na hojivé procesy – pomáha zahojiť jazvy po akné alebo po chirurgických zákrokoch a celkovo prispieva k regenerácii buniek.

Kyslík sa počas ošetrenia do pokožky dostáva zo špeciálnej kyslíkovej pištole, do ktorej je vháňaný 95 % ionizovaný kyslík pod tlakom približne 2 bar. Prístroj funguje na základe Pressure Swing Absorbtion (PSA) technológie, ktorá umožňuje bezpečné, bezbolestné a predovšetkým efektívne vstrekovanie kyslíka.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Prevádzka v Ružinove
  Prevádzka v Ružinove
 • Naštartuje aktivitu buniek a ich regenerácie
  Naštartuje aktivitu buniek a ich regenerácie
 • Pleť je rozžiarená, hladšia a pružnejšia
  Pleť je rozžiarená, hladšia a pružnejšia
 • Kyslík tiež pomáha zahojiť jazvy po akné
  Kyslík tiež pomáha zahojiť jazvy po akné
 • Moderná prevádzka, v ktorej sa budete cítiť príjemne
  Moderná prevádzka, v ktorej sa budete cítiť príjemne

Ukončené
19,90 €

Bežná cena: 38,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

30 hodnotení

21 zákazníkov odporúča

10

super :)

Zuzana, 29. októbra 2019

Hodnotil ponuku Oxygenoterapia s luxusnou platinou a LED...


10

S masážou som veľmi spokojná, bola príjemná a splnila svoj účel a určite som pri nej aj okrem iného zrelaxovala :) Pozitívne hodnotím odbornosť pani kozmetičky, ktorá ma informovala, aký spôsob ošetrenia by mi vyhovoval na základe typu mojej pokožky, nakoľko je dosť citlivá. Už teraz sa teším na...

Žofia, 5. októbra 2019

Hodnotil ponuku Vyhladzovanie masáž tváre a dekoltu...

Kontakt

Mohlo by sa vám páčiť