Menu spojené s vínnou degustáciou s výkladom v rodinnej reštaurácii Starý Dom, priamo v historickom centre Modry

Reštaurácia Starý Dom - Vináreň u Ludvika, Modra

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 16,90 €

Menu spojené s vínnou degustáciou s výkladom v rodinnej reštaurácii Starý Dom, priamo v historickom centre Modry

  Reštaurácia Starý Dom - Vináreň u Ludvika, Modra (mapa)
  Platnosť kupónu je od 18.12.2019 do 31.3.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vieme, že iba s láskou pripravované jedlo je aj chutné. Preto vás pozývame do obľúbenej rodinnej reštaurácie Starý Dom. Skvelou bodkou za obedom či večerou je pohár kvalitného vína z vlastných, modranských viníc. Samotné vychutnávanie dobrôt by však na úplnú spokojnosť nestačilo, preto si vychutnajte oddychové chvíľky v príjemnej a nič nerušiacej atmosfére, priamo v historickom centre Modry.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Víno z rodinného vinárstva
  Víno z rodinného vinárstva
 • Tradičné recepty s modernými trendami gastronómie
  Tradičné recepty s modernými trendami gastronómie
 • Pamiatkovo chránený vinohradnícky dom z polovice 17. storočia
  Pamiatkovo chránený vinohradnícky dom z polovice 17. storočia
 • Príjemný a milý personál
  Príjemný a milý personál
 • Len 16 km od Bratislavy, priamo v historickom centre Modry
  Len 16 km od Bratislavy, priamo v historickom centre Modry

V cene je zahrnuté

 • Menu spojené s degustáciou a krátkym výkladom v reštaurácii Starý Dom - Vináreň U Ludvika

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 18.12.2019 do 31.3.2020.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť  rezerváciu 2 dni vopred u poskytovateľa na tel. č. +421 918 427 938 alebo restauraciastarydom@gmail.com
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 076 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Reštaurácia Starý Dom - Vináreň u Ludvika

Dukelská 2
900 01 Modra
+421 918 427 938

Pondelok 11:00 – 16:00
Utorok – Štvrtok 11:00 – 22:00
Piatok – Sobota 11:00 – 22:00
Nedeľa 11:00 – 21:00

restauraciastarydom@gmail.com
https://www.restauraciastarydo...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Modra

Modra (100 m)

Vinohradnícke mesto Modra je jednou z dominánt Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa tu množstvo turistických rekreačných trás a pamiatok. Mesto je typické aj svojou... Viac vinohradníckou tradíciou. Nájdete tu aj dve známe rekreačné oblasti - Harmónia, Piesky a Zochova chata.

Hrad Červený kameň

Hrad Červený kameň (7 km)

Hrad Červený Kameň leží pomerne neďaleko Bratislavy a patrí medzi najzachovalejšie zámky na Slovensku. Pochádza z 13. storočia a v 16. storočí bol prestavaný na mohutnú pevnosť s... Viac fortifikačným systémom patriacim k vrcholom vtedajšej vojensko-obrannej stratégie. Jeho hrad sa od roku 1583 do druhej svetovej vojny spája s Pálfiovcami. Tento významný uhorský rod ho postupne prebudoval na reprezentačné sídlo s bohatou štukovou a freskovou výzdobou interiérov. V hrade sa v súčasnosti nachádza múzeum, prezentujúce historické bývanie šľachty.

Kaštieľ v Budmericiach

Kaštieľ v Budmericiach (7 km)

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V... Viac minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

Pezinská baba

Pezinská baba (9 km)

Lyžiarske stredisko na hrebeni Malých Karpát. Nájdete tu 3 lyžiarske trate s dĺžkou 500, 700 a 1 000 m a 5 vlekov. Sú tu tiež trate na bežecké lyžovanie s dĺžkami 1, 2 a 5 km a... Viac dráha na sánkovanie.

Limbašská vyvieračka

Limbašská vyvieračka (11 km)

Vyvieračka nad obcou Limbach pri Pezinku. Priamo z námestia vedie zelená turistická značka na hrebeň Karpát - na vrchol Kozí chrbát.

Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň (12 km)

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

Bobria hrádza / Náučný chodník

Bobria hrádza / Náučný chodník (13 km)

V obci Kuchyňa na Záhorí nájdete 1800 metrov dlhý náučný chodník vybudovaný v okolí miestnej vodnej nádrže. Chodník láka predovšetkým svojou 300 metrovou visutou lávkou, ktorá... Viac vedie tesne nad vodnou hladinou.

Aquapark Senec

Aquapark Senec (15 km)

V seneckom aquaparku si môžete celoročne užiť skvelú vodu s teplotou 28-38°C. Čaká vás 6 rôznych bazénov (počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov) a vodné... Viac atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.

Senec - Senecké jazerá

Senec - Senecké jazerá (15 km)

Slnečné jazerá v Senci sú jedným z najznámejších a najviac navštevovaných letných rekreačných stredísk na Slovensku. Priamo v areáli je možnosť ubytovanie, nachádzajú sa tu detské... Viac ihriská, plážové ihriská. teniskové kurty, požičovne bicyklov, tobogany. Počas leta sa tu koná množstvo kultúrnych podujatí.

Abeland - gazdovská dedinka

Abeland - gazdovská dedinka (17 km)

Abeland je dedinka umenia a remesiel, ktorú nájdete neďaľeko Bratislavy. Otvorená je každú sobotu, kedy tu prebieha zaujímavý program pre deti aj dospelých.

Dračí hrádok

Dračí hrádok (17 km)

Zrúcanina hrádku sa nachádza 2 km východne od obce Borinka v najjužnejšej časti pohoria Malé Karpaty. Pravdepodobne bol postavený v 13. storočí. Hrádok zanikol pri požiari... Viac pravdepodobne počas husitských vpádov v prvej polovici 15. storočia.

Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách (17 km)

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.