Pilotom na skúšku - hodinový zážitkový let nad Bratislavou: Uvidíte Karpaty, Senecké jazerá, Viedeň...

JetAge, s.r.o., Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 229,00 €

Pilotom na skúšku - hodinový zážitkový let nad Bratislavou: Uvidíte Karpaty, Senecké jazerá, Viedeň...

  JetAge, s.r.o., Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od 2.1.2020 do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Pohľad, aký sa vám inde nenaskytne! Na naše hlavné mesto, Malé Karpaty, Senec so Slnečnými jazerami, Trnavu, vodné dielo Gabčíkovo a čiastočne aj Viedeň. Toto zažijete len na palube lietadiel JetAge. Pohľadnicu si vie kúpiť každý, no koľkí sa môžu pochváliť leteckou "selfie" z výšky nad Bratislavou? A samotným pilotovaním lietadla? Urobte radosť sebe alebo potešte netradičným darčekom blízkeho.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedinečný pohľad na Bratislavu, aký sa vám inde nenaskytne
  Jedinečný pohľad na Bratislavu, aký sa vám inde nenaskytne
 • Môžete vidieť i Karpaty, Senecké jazerá, Trnavu, Viedeň
  Môžete vidieť i Karpaty, Senecké jazerá, Trnavu, Viedeň
 • Ak budete chcieť, vyskúšate si pilotovanie lietadla
  Ak budete chcieť, vyskúšate si pilotovanie lietadla
 • Lety sa dajú dohodnúť aj na časy východu/západu slnka
  Lety sa dajú dohodnúť aj na časy východu/západu slnka
 • Profesionálna letecká spoločnosť JetAge a vysoko odborní piloti
  Profesionálna letecká spoločnosť JetAge a vysoko odborní piloti

V cene je zahrnuté

 • PILOTOM NA SKÚŠKU - zážitkový let nad Bratislavou
 • Predletová príprava spolu s pilotom
 • Možnosť vyskúšať si pilotovanie lietadla
 • Trvanie: 60 min.

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 2.1.2020 do 30.6.2020.
 • Lieta sa priamo z Letiska M.R. Štefánika (LZIB/BTS) v Bratislave
 • Trasu letu je možné meniť (napr. celý let nad Bratislavou, alebo polovica nad Bratislavou a krátko po západnom Slovensku, alebo celý let po západnom Slovensku), vždy podľa aktuálnych podmienok -počasie, obmedzenia...

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je nutná rezervácia termínu cez e-mail info@jetage.sk alebo na tel. č. +421 948 899 000
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu, heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití
 3. Pri rezervácii dostanete informácie o termínoch a ďalšie potrebné inštrukcie

Doplňujúce informácie

 • Na Slovensku sú len 2 súkromné pilotné školy, ktoré poskytujú kompletný letecký výcvik (záujemcu bez predošlých leteckých skúseností pripravia na zamestnanie v aerolinkách), JetAge je jedna z nich
 • Ak by vás lietanie nadchlo, v spoločnosti JetAge si môžete zakúpiť plný pilotný kurz 

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 860 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  JetAge, s.r.o.

Starohájska 6
851 02 Bratislava - Petržalka
+421 948 899 000

info@jetage.sk
http://jetage.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (2 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (3 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (4 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (4 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Slavín

Slavín (4 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (4 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.