Exkluzívny vianočný a silvestrovský balíček priamo na vrchole Chopku v hoteli Rotunda

Hotel Rotunda, Chopok

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

ZľavaDňa - Rekreačný príspevok

od 110,00 €

Bežná cena
138 - 904,00 €
Ušetríte
až 274,00 €

Exkluzívny vianočný a silvestrovský balíček priamo na vrchole Chopku v hoteli Rotunda

  Hotel Rotunda, Chopok (mapa)
  Platnosť kupónu je od 23.12.2019 do 1.1.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Lebo sviatky sa dajú stráviť aj inak ako pred telkou. Napríklad priamo na vrchole Chopku. V nadmorskej výške 2 004 m n.m. zažijete neopísateľný západ slnka, ochutnáte špeciality v panoramatickej reštaurácii a budete sa zobúdzať na prvé ranné lúče. Chýbať nebudú nádherné výhľady na všetky svetové strany a pocit, že budete medzi prvými na svahu. Tak šťastné a veselé!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedinečná poloha priamo na vrchole Chopku
  Jedinečná poloha priamo na vrchole Chopku
 • Z raňajok rovno na upravené zjazdovky
  Z raňajok rovno na upravené zjazdovky
 • Každá z izieb hotela vás prekvapí svojím útulným a vkusným zariadením
  Každá z izieb hotela vás prekvapí svojím útulným a vkusným zariadením
 • V hoteli sa nachádza len pár izieb
  V hoteli sa nachádza len pár izieb
 • Lanovkami dostupný z oboch strán – zo severnej strany zo strediska Jasná a z južnej strany zo Srdiečka
  Lanovkami dostupný z oboch strán – zo severnej strany zo strediska Jasná a z južnej strany zo Srdiečka

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie na 2 noci v izbe Deluxe
 • 1 dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko je zdarma
 • Uvítací drink
 • Raňajky
 • Večera
 • Early check-in od 13.00 hod.
 • Wi-Fi pripojenie v celom hoteli

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 23.12.2019 do 1.1.2020.

Ako využiť ponuku

 1. Rezervujte si termín vášho pobytu priamo cez ZľavaDňa - počas nákupu alebo kedykoľvek po nákupe
 2. Pobyt si môžete stále rezervovať bez online rezervácie na tel. č. +421 44 290 1348 alebo prostredníctvom e-mailu na  reservation@hotelrotunda.sk
 3. Pri rezervácii e-mailom alebo telefonicky nahlásite len číslo kupónu. Heslo poskytnete až na mieste. Pri online rezervácii vám stačí potvrdenie rezervácie, ktoré vám príde na e-mail

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Každá izba má 4 pevné lôžka (manželská posteľ a poschodová posteľ), ideálne pre rodinu

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 582 231 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Chopok

Chopok (do 100 m)

Chopok patrí medzi najvyššie vrcholy Nízkych Tatier. Dostanete sa naň lanovkou z juhu alebo zo severu ale aj rôznymi turistickými trasami. Z vrcholu Chopku je krásny výhľad na... Viac Vysoké Tatry, Liptov ale aj na Horehronie.

Ďumbier

Ďumbier (4 km)

Ďumbier je najvyšším vrchom Nízkych Tatier s výškou 2043 m.n.m. Dostanete sa naň z južnej aj zo severnej strany Nízkych Tatier. Z vrcholu sa vám naskytne krásny výhľad na celý... Viac Liptov a Vysoké Tatry.

Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jaskyňa mŕtvych netopierov (4 km)

Jedná sa o jedinú sprístupnenú vysokohorskú jaskyňu na Slovensku. K zaujímavostiam patria vulkanické horniny kriedového veku s obsahom achátov s bieloružovým odtieňom a početné... Viac kostry netopierov, ktoré sa nachádzajú skoro v celej jaskyni. Vek niektorých kostier sa odhaduje na 6000 rokov. Jaskyňa patrí medzi národné prírodné pamiatky, je prístupná verejnosti.

Chata Milana Rastislava Štefánika

Chata Milana Rastislava Štefánika (5 km)

"Štefánička" je najznámejšou chatou Nízkych Tatier. Nachádza sa priamo pod Ďumbierom a prístup k nej je pre turistov z juhu aj severu Nízkych Tatier. Môžete sa tu občerstviť alebo... Viac len posedieť v chate a na terase.

Demänovská jaskyňa slobody

Demänovská jaskyňa slobody (6 km)

Jaskyňa má jedinečnú kvapľovú výzdobu, ktorá ju radí medzi najkrajšie jaskyňe v Európe. Vchod do jaskyne leží v nadmorskej výške 870 m a je prístupný serpentínovým chodníkom z... Viac parkoviska. Návštevníci jaskyne majú k dispozícii dve prehliadkové trasy, dlhšia meria 2 150 m (trvanie prehliadky 100 minút), kratšia 1 150 m (trvanie prehliadky 60 minút). Nájdete tu množstvo rozšírených priestorov – siení a dómov s prekrásnou sintrovou výzdobou.

Tále

Tále (8 km)

Tále sú rekreačné, turistické a lyžiarske stredisko v Nízkych Tatrách. Ponúka možnosti vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a prechádzok v prírode. V zime sú zasa... Viac k dispozícii bežecké trate a zasnežované lyžiarske vleky.

Demänovská ľadová jaskyňa

Demänovská ľadová jaskyňa (8 km)

Spolu s Dobšinskou ľadovou jaskyňou sú jedinými svojho druhu na Slovensku. Zároveň je jednou z prvých známych jaskýň na svete. Prvé zmienky sú už v roku 1299. Je vytvorená v... Viac štyroch poschodiach s celkovou dĺžkou takmer 2,5 km. Z jaskynných chodieb zaradili 850 m do prehliadkovej trasy (trvanie prehliadky 45 minút).

Krpačovo

Krpačovo (8 km)

Vodná nádrž Krpačovo sa nachádza nad obcami Horná a Dolná Lehota v Nízkych Tatrách. Pri vodnej nádrži sa nachádza množstvo turistických trás ale aj bufet, hotel a reštaurác... Viacia. Neďaleko nájdete aj lyžiarske stredisko Tále a Krpačovo.

Ďurková Útulňa

Ďurková Útulňa (9 km)

Útulňa sa nachádza tesne pod hrebeňom Nízkych Tatier na mieste bývalého salaša. Momentálne slúži ako turistická útulňa s poplatneným nocľahom. Pred chatou je miesto vhodné na... Viac rozloženie stanov. Prevádzkovaná je celoročne.

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce (9 km)

Funpark Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota. V zime je obľúbeným lyžiarskym strediskom ale v lete tu nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.

Stanišovská jaskyňa

Stanišovská jaskyňa (10 km)

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dĺžka sprístupnenej časti je 177 m. Čelovú lampu dostanete pred vstupom, špeciálny odev ani obuv do nej... Viac nepotrebujete. Jaskyňa je národná prírodná pamiatka.

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol (11 km)

Kostol patrí medzi najväčšie drevené stavby v strednej Európe. Pôdorys kostola s dĺžkou 43 m má podobu kríža a dovnútra vojde takmer šesťtisíc návštevníkov. Kostol má 12 dverí a... Viac 72 okien a vnútorná výzdoba očarí každého svojím barokovým zariadením. V interiéri sa nachádza pozoruhodný drevený barokový oltár z roku 1693 a zaujímavá je aj kazateľnica.