Všetky burgre v Estévečke za jednotnú cenu so sebou "take away"

Estevéčka, Bratislava – Karlova Ves

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

5,90 €

Všetky burgre v Estévečke za jednotnú cenu so sebou "take away"

  Estevéčka, Bratislava – Karlova Ves (mapa)
  Platnosť kupónu je od 22.12.2019 do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(46 hodnotení)

Toto nie je len taká chuťovečka, ale prísľub najskvelejšieho momentu dňa! A v chuti sa obmedzovať nemusíte - vyberáte si totiž z kompletnej ponuky burgerov na jedálnom lístku. Osloví vás šťavnatá argentínska hovädzina alebo ten, plnený až 72 hodín pripravovaným bravčovým, ktoré sa samé rozplýva na jazyku? Alebo ste dostali chuť na vegetariánsku verziu? Stačí vašu požiadavku oznámiť obsluhe...

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Bez rezervácie
  Bez rezervácie
 • Čerstvé suroviny a domáca výroba
  Čerstvé suroviny a domáca výroba
 • Inšpiratívne prostredie
  Inšpiratívne prostredie
 • Najlepšie hodnotené burgre podľa refresheru
  Najlepšie hodnotené burgre podľa refresheru
 • V ponuke aj remeselné pivko
  V ponuke aj remeselné pivko

V cene je zahrnuté

 • Ktorýkoľvek burger z jedálneho lístka vo veľkosti "M" (ten väčší)
 • Slaninkový burger "M"  (pôvodne 8 €)
 • Pork belly burger "M" (pôvodne 8 €)
 • Cheeseburger "M"  (pôvodne 9 €)
 • Chilli burger "M"  (pôvodne 9 €)
 • Kačací burger "M"  (pôvodne 9 €)
 • Hubový burger "M" (pôvodne 9 €)
 • Veggie "M" (pôvodne 7 €)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 22.12.2019 do 30.6.2020.
 •  Z dôvodu aktuálnej situácie v súvislosti s koronavírusom je možné si menu vziať so sebou "take away" - nutné zavolať na tel. č. +421 2 391 234 56 aspoň 30 minút pred vyzdvihnutím, aby jedlo bolo pripravené
 • Pri službe "take away" je účtovaný doplatok 0,50 €/1 balenie

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná 
 2.  Z dôvodu aktuálnej situácie v súvislosti s koronavírusom je možné si menu vziať so sebou "take away" - nutné zavolať na tel. č. +421 2 391 234 56 aspoň 30 minút pred vyzdvihnutím, aby jedlo bolo pripravené
 3. Číslo a heslo kupónu je potrebné poskytnúť pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

46 hodnotení

32 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)27x
Veľmi dobré (7-8)16x
Dobré (5-6)2x
Podpriemerné (3-4)1x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,3
Kvalita jedla8,9
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,7
Okolie prevádzky8,7
Priestory prevádzky9,2
Kvalita nápojov9,2

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Uplatnenie kupónu

Spokojnosť s personálom

Spokojnosť s personálom:

Odbornosť a pomoc

Kvalita nápojov

Kvalita nápojov:

Chuť a prevedenie nápoja

10

Vynikajúce hodnotenie

Martin, 11. augusta 2020

Hodnotenie ponuky:
Ktorýkoľvek burger podľa výberu z jedálneho...

kupony na veggie burgre sme si zakupili znova, teraz sa uz dalo sediet vnutri, takze hodnotime aj prevadzku - prijemne prostredie, len skoda, ze na terase nie je viac stolov. burgre boli opat vyborne a personal prijemny..

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Martin, 11. augusta 2020

Hodnotenie ponuky:
Ktorýkoľvek burger podľa výberu z jedálneho...

kupony na veggie burger sme vyuzili pocas "korony", v case ked sa nedalo sediet vnutri. co vobec nevadilo, jedlo (a pivo) bolo vyborne, pripravene aj pekne vizualne. co ocenujeme - ze nebolo balene do plastu. po tejto dobrej skusenosti sme si zakupili dalsie kupony, ozaj vyborne veggie burgre,...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Estevéčka

Staré Grunty 23
841 04 Bratislava
+421 2 391 234 56

Pondelok - Piatok 10:30 - 22:00
Sobota 11:00 - 22:00
Nedeľa 11:00 - 21:00

estevecka@estevecka.sk
http://www.estevecka.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (200 m)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (1 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Horský park

Horský park (1 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (3 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (3 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (3 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.