Všetky burgre v Estévečke za jednotnú cenu so sebou "take away"

Estevéčka, Bratislava – Karlova Ves

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(85 hodnotení)

Všetky burgre v Estévečke za jednotnú cenu so sebou "take away"

LokalitaEstevéčka, Bratislava – Karlova Ves (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 22.12.2019 do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

Toto nie je len taká chuťovečka, ale prísľub najskvelejšieho momentu dňa! A v chuti sa obmedzovať nemusíte - vyberáte si totiž z kompletnej ponuky burgerov na jedálnom lístku. Osloví vás šťavnatá argentínska hovädzina alebo ten, plnený až 72 hodín pripravovaným bravčovým, ktoré sa samé rozplýva na jazyku? Alebo ste dostali chuť na vegetariánsku verziu? Stačí vašu požiadavku oznámiť obsluhe...

Iný pohľad na burgery 

Vyskúšajte tak trochu iný pohľad na burgery. V chutnej domácej žemli nájdete kvalitné mäso, ale v každej iné, inak pripravované, ale vždy v dokonalej kombinácii chutí. Ktorý bude váš favorit? 

Domáca výroba

Majitelia Estévéčky svoju prevádzku poňali naozaj zodpovedne. Nechceli ju otvárať len tak, aby bola. A tiež nie preto, aby zarobili na úkor kvality. Domáca výroba, tie najčerstvejšie ingrediencie a inovatívny prístup robí z tejto prevádzky jednu z tých, za ktorou sa oplatí cestovať.

Estévéčka

Názov Estévéčka viac ako jasne evokuje jeho polohu. Tento podnik nájdete v Mlynskej doline, v bezprostrednej blízkosti výškovej budovy RTVS. Na prízemí nepriehliadnuteľnej zeleno-žlto-šedej novostavby sa nachádza podnik, okolo ktorého sa denno-denne premelie tisícka študentov mieriacich z/na internáty v Mlynskej doline.

Koncept

Estévéčka otvorila prvýkrát brány svojim návštevníkom v júni 2013 ako sympatická kaviareň. Od tohto momentu zabrdli aj do gastronómie, aby svojim návštevníkom ponúkli aj niečo viac ako dobrú kávu a skvelé pivo. Návštevníci si pochutnajú na skvelých domácich burgeroch a, samozrejme, mnohých iných chuťovkách. S atmosférou vhodnou ako na rande vo dvojici, tak aj na skupinový piatkový opijáš, skvelé jedlo a v neposlednom rade skvelá obsluha sú devízy, s ktorými sa snažia osloviť všetkých tých, ktorí sem zavítajú.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Bez rezervácie
  Bez rezervácie
 • Čerstvé suroviny a domáca výroba
  Čerstvé suroviny a domáca výroba
 • Inšpiratívne prostredie
  Inšpiratívne prostredie
 • Najlepšie hodnotené burgre podľa refresheru
  Najlepšie hodnotené burgre podľa refresheru
 • V ponuke aj remeselné pivko
  V ponuke aj remeselné pivko

Ukončené
5,90 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

85 hodnotení

59 zákazníkov odporúča

10

Výborné osvedčené burgre v Mlynskej Doline. V prevádzke by som uvítala detský kútik, inak všetko super:)

Jana, 19. októbra 2020

Hodnotil ponuku Ktorýkoľvek burger podľa výberu z jedálneho...


10

Jedina skoda, ze nemali vtedy dostupne batatove hranolky, ale aj tie obycajne maju velmi dobre ????

Martin, 21. septembra 2020

Hodnotil ponuku Ktorýkoľvek burger podľa výberu z jedálneho...

Kontakt

Estevéčka

Estevéčka

Staré Grunty 23
841 04 Bratislava
+421 2 391 234 56

Pondelok - Piatok 10:30 - 22:00
Sobota 11:00 - 22:00
Nedeľa 11:00 - 21:00

estevecka@estevecka.sk
www.estevecka.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

200
m
Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

1
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

1
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

2
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

3
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

3
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

3
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

3
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

3
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

3
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

3
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Mohlo by sa vám páčiť