Dom pod Horou v krásnom a tichom horskom prostredí Liptova pre 16 ľudí s wellness

Dom pod Horou, Liptovský Ján - Liptov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 319,00 €

Bežná cena
424 - 594,00 €
Ušetríte
až 105,00 €

Dom pod Horou v krásnom a tichom horskom prostredí Liptova pre 16 ľudí s wellness

  Dom pod Horou, Liptovský Ján - Liptov (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 21.12.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Čaro Liptova zažijete vďaka malebnej scenérii Národného parku Nízke Tatry. Všetci, ktorí máte chuť dopriať si svojský štýl dovolenky „pod jednou strechou“ a ďaleko od mesta, určite oceníte súkromie, ktoré vám ponúkne Dom pod horou. Plne vybavený dom je ideálne miesto pre rodiny s deťmi a partie, ktoré si jednoducho potrebujú oddýchnuť a zažiť niečo pekné.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Novozrekonštruovaný, moderný a štýlový dom
  Novozrekonštruovaný, moderný a štýlový dom
 • Plne vybavená kuchyňa k dispozícii
  Plne vybavená kuchyňa k dispozícii
 • 2-hod. vstup do wellness centra Štiavnica s bazénom
  2-hod. vstup do wellness centra Štiavnica s bazénom
 • Posteľné prádlo, uteráky, energie v cene pobytu
  Posteľné prádlo, uteráky, energie v cene pobytu
 • Jánska dolina - jedno z najkrajších miest Nízkych Tatier
  Jánska dolina - jedno z najkrajších miest Nízkych Tatier

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre max. 16 ľudí (vrátane detí)
 • Posteľné prádlo, uteráky, energie
 • 1x 2-hod. vstup do wellness centra Štiavnica s bazénom cca 600 m od zrubu (relaxačný bazén s perličkovým kúpeľom, fínska sauna, parná sauna, infrasauna, soľná sauna, Kneippov kúpeľ, ochladzovací bazén, relaxačná zóna s lehátkami)
 • Areál penziónu HOREC zdarma (detské ihrisko, bazén, relaxačná zóna) 
 • WiFi zdarma

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 21.12.2020.
 • Vratná záloha za upratanie a kľúče 100 € (potrebné uhradiť pri nástupe na pobyt)
 • V cene nie je zahrnutá miestna daň 1 €/osoba/noc
 • Kľúče od zariadenia si prosím vyzdvihnite na recepcii penziónu Horec – www.horecliptov.sk V prípade oneskoreného príchodu prosím kontaktujte priamo recepciu na tel. čísle +421 918 853 936

Ako využiť ponuku

 1. Pobyt si môžete stále rezervovať aj bez online rezervácie na tel. čísle +421 914 333 021 alebo e-mailom na rezervacie@relaxnaliptove.sk
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení

Voliteľné príplatky

 • Detská postieľka 5 €/noc
 • Detská stolička zdarma 

Doplňujúce informácie

 • Upratovanie si počas celého pobytu zabezpečuje zákazník sám. Prosíme hostí aby pred odchodom z pobytu odovzdali dom uprataný v pôvodnom stave (umytý a uprataný riad, smeti vo vreciach, nábytok na svojom mieste)
 • Check in od 15.00 hod., check out do 10.00 hod. v posledný deň ubytovania
 • Dodržiavanie nočného kľudu 22.00 - 6.00 hod.
 • Návštevy je možné prijímať iba so súhlasom prevádzkovateľa v čase od 8.00 do 22.00 hod.
 • Kaucia slúži ako záloha, ktorá bude v prípade, že nedôjde zo strany zákazníka k poškodeniu zariadenia či inej ujmy na chalupe, vrátená v hotovosti zákazníkovi pri ukončení ubytovania. Kaucia môže byť krátená aj za nedodržanie záverečného upratovania, rušenie nočného kľudu, neopustení apartmánu do stanovenej doby, nedodržanie zákazu fajčenia a pod. V prípade vyššej škody je zákazník povinný uhradiť škodu priamo na mieste ubytovania.
 • Storno podmienky: 30 a viac dní pred nástupom na pobyt bez poplatku, menej ako 30 dní pred nástupom na pobyt 30% z celkovej kalkulovanej sumy za pobyt, menej ako 7 dní nástupom na pobyt 50% z celkovej kalkulovanej sumy za pobyt, 1 deň pred nástupom na pobyt a v deň nástupu 100% z celkovej kalkulovanej sumy za pobyt  

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 854 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Dom pod Horou

Starojánska 193
032 03 Liptovský Ján
+421 914 333 021

Check in od 14.00 hod.
Check out do 10.00 hod.

rezervacie@relaxnaliptove.sk
http://www.relaxnaliptove.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kúpalisko Liptovský Ján

Kúpalisko Liptovský Ján (900 m)

Pramene v obci Liptovský Ján sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku (35 litrov/sekundu). Kúpalisko využíva prameň Rudolf s teplotou vody 28.2 °C. V tomto... Viac termálnom kúpalisku si užijete napríklad plavecký, relaxačno-kľudový, detský bazén a bazén s fontánkou.

Hrádocké arborétum

Hrádocké arborétum (3 km)

Prvé pokusy o vytvorenie arboréta v Liptovskom Hrádku sa konali už v roku 1777. Arborétum okrem toho, že plní funkciu názorného objektu študentov na lesníckej škole, plní svoje... Viac poslanie aj ako prírodné múzeum so snahou zachrániť miznúce a vzácne dreviny. Rozdelené je na rôzne tematické časti.

Kaštieľ Liptovský Hrádok

Kaštieľ Liptovský Hrádok (4 km)

Kamenný hrad vybudoval zvolenský župan Donč na začiatku 14. storočia. Patril medzi vojenské objekty, ktoré strážili dôležitú obchodnú cestu. V 17. storočí bol k hradu pristavený... Viac renesančný kaštieľ, ktorý po nedávnej rekonštrukcii ponúka štýlové ubytovanie, stravovanie a netradičné konferenčné priestory.

Stanišovská jaskyňa

Stanišovská jaskyňa (4 km)

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dĺžka sprístupnenej časti je 177 m. Čelovú lampu dostanete pred vstupom, špeciálny odev ani obuv do nej... Viac nepotrebujete. Jaskyňa je národná prírodná pamiatka.

Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu (5 km)

Užite si adrenalín na rieke Belá, Váh alebo na umelom vodnom kanály. Maximálny zážitok vhodný aj pre neplavcov. O bezpečie a zábavu sa stará skúsený inštruktor.

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov (7 km)

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

Ohnište

Ohnište (8 km)

Ohnište je známy horský masív na Liptove. Známy sa stal vďaka krásnym výhľadom na Nízke Tatry a Liptov ale najmä vďaka skalnému "oknu", ktoré je pre každého návšťevníka... Viac pozoruhodným a najmä fotografovaným miestom. Dostanete sa sem napríklad z malej obce Malužiná.

Demänovská ľadová jaskyňa

Demänovská ľadová jaskyňa (8 km)

Spolu s Dobšinskou ľadovou jaskyňou sú jedinými svojho druhu na Slovensku. Zároveň je jednou z prvých známych jaskýň na svete. Prvé zmienky sú už v roku 1299. Je vytvorená v... Viac štyroch poschodiach s celkovou dĺžkou takmer 2,5 km. Z jaskynných chodieb zaradili 850 m do prehliadkovej trasy (trvanie prehliadky 45 minút).

Demänovská jaskyňa slobody

Demänovská jaskyňa slobody (9 km)

Jaskyňa má jedinečnú kvapľovú výzdobu, ktorá ju radí medzi najkrajšie jaskyňe v Európe. Vchod do jaskyne leží v nadmorskej výške 870 m a je prístupný serpentínovým chodníkom z... Viac parkoviska. Návštevníci jaskyne majú k dispozícii dve prehliadkové trasy, dlhšia meria 2 150 m (trvanie prehliadky 100 minút), kratšia 1 150 m (trvanie prehliadky 60 minút). Nájdete tu množstvo rozšírených priestorov – siení a dómov s prekrásnou sintrovou výzdobou.

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce (9 km)

Funpark Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota. V zime je obľúbeným lyžiarskym strediskom ale v lete tu nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.

Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia (10 km)

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

ZOO Kontakt

ZOO Kontakt (10 km)

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.