Skipasy do oceňovaného strediska Rusin-Ski v Poľsku aj cez víkendy bez doplatku

Stacja Narciarska Rusin-Ski, Poľsko - Bukowina Tatrzanska

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(8 hodnotení)

Skipasy do oceňovaného strediska Rusin-Ski v Poľsku aj cez víkendy bez doplatku

LokalitaStacja Narciarska Rusin-Ski, Poľsko - Bukowina Tatrzanska (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 9.1.2020 do 31.3.2020 podľa dostupnosti.

Prečo by ste mali chodiť na lyžovačku do Poľska? Je to blízko, za lacný peniaz a kvalitou budete nadšení. Aj v oceňovanom Rusin-Ski majú vynikajúco udržiavané zjazdovky, ktoré sú navyše široké a bezpečné. Za novými dobrodružstvami vás vyvezú 2 sedačkové lanovky a niekoľko vlekov. Po lyžovačke si zájdite do čarovnej reštaurácie s ešte čarovnejším výhľadom na Tatranskú Bukovinu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Až 200 m široké a výborne udržiavané zjazdovky
  Až 200 m široké a výborne udržiavané zjazdovky
 • Ideálne pre rodiny: 5 modrých trás, 1 červená
  Ideálne pre rodiny: 5 modrých trás, 1 červená
 • Bezpečná oddelená časť pre začiatočníkov
  Bezpečná oddelená časť pre začiatočníkov
 • Dve lanovky (nová 6-sedačková), dva vleky, detský pás
  Dve lanovky (nová 6-sedačková), dva vleky, detský pás
 • Viackrát ocenené v súťaži "Najlepšie ski centrum Malopoľska"
  Viackrát ocenené v súťaži "Najlepšie ski centrum Malopoľska"

Ukončené
16,90 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

8 hodnotení

7 zákazníkov odporúča

10

Super stredisko pre deti aj dospelých. 2 sedačky - 1x 4-miestna a 1x 6-miestna, ktorá sa dá zatvoriť. Krčma s dobrým výberom jedál, apreski bar na zjazdovke a asi 3 bary nad zjazdovkou. Bezplatné parkovisko.

Martina, 26. februára 2020

Hodnotil ponuku 5-hodinový skipas pre 1 dospelú osobu


10

V stredisku boli dve hlavné pokladne z ktorých bola len jedna určená pre uplatnenie kupónov zakúpených cez Zlavadna.sk. Keďže mali i Poliaci prázdniny, vychytali sme pred nami vedúcich dvoch autobusov, ktorí kupovali skipasy pre všetkých v buse. Na uplatnenie kupónu sme čakali neuveriteľnú...

Miriam, 26. februára 2020

Hodnotil ponuku 5-hodinový skipas pre 1 dospelú osobu

Kontakt

Stacja Narciarska Rusin-Ski

Stacja Narciarska Rusin-Ski

ul. Wierch Rusiński 70
34-530 Bukowina Tatrzańska
+48 604 102 302

promocja@rusin-ski.pl
https://rusin-ski.pl/wyciag/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

3
km
Terma Bukovina

Terma Bukovina

Terma Bukowina je obľúbené miesto na vodný relax a zábavu. Jedná sa o jeden z najmodernejších komplexov termálnych bazénov v Európe. Nachádza sa neďaleko poľskej obce Tatranská... Viac Bukovina, menej než 30 min. autom zo Ždiaru. Nájdete tu celoročne otvorené termálne bazény (spolu až 20 vonkajších aj vnútorných bazénov s teplotou vody 30-38 °C) a až 8 druhov sáun. Potešia vás aj ďalšie vodné atrakcie ako tobogany, gejzíre, perličkové kúpele a mnohé ďalšie atrakcie. Poľsko má niekoľko skvelých aquaparkov a Termy Bukovina patrí rozhodne medzi vynikajúcu voľbu ak plánujete výlet s rodinou. Otvorené majú denne od 9:00 do 22:00 hod.

9
km
Osturňa

Osturňa

Rázovitá zamagurská obec na severe Slovenska. Leží na hranici s Poľskom. Domy sú tu zväčša zrubové, trojpriestorové so štvorcovou uzavretou zástavbou dvora. Ešte stále sa tu nosí... Viac goralský odev. V niektorých dreveniciach a domčekoch je možné prespať.

9
km
Lovecký zámoček Hohenlohe

Lovecký zámoček Hohenlohe

Tento zámoček je jednou z najkrajších historických stavieb na území TANAP-u. Je dokonca vyhlásaný za národnú kultúrnu pamiatku. V minulosti bol dejiskom niekoľkých poľovníckych... Viac udalostí, na ktorých sa zúčastňovala šľachta z celej Európy. Dnes slúži štátu na reprezentačné účely a niekedy je prístupný aj verejnosti.

13
km
Zakopané

Zakopané

Zakopané je najväčším mestom v bezprostrednej blízkosti Tatier. Poliaci ho nazývajú aj hlavným zimným mestom Poľska. Je to stredisko turistického ruchu s množstvom atrakcií,... Viac odkiaľ si môžete dokonale vychutnať Poľské Tatry.

13
km
Ulica Krupówki

Ulica Krupówki

Najznámejšia ulica v Zakopanom. Nájdete tu pešiu zónu s množstvom obchodíkov, reštaurácií či suvenírov. Táto ulica je neoficiálnym tatranským bulvárom.

13
km
Mickiewiczove vodopády

Mickiewiczove vodopády

Mickiewiczove vodopády sa skladajú z troch väčších a niekoľkých menších kaskád na potoku Roztoka v Doline Roztoki. Pomenované sú po poľskom spisovateľovi Adamovi Mickiewiczovi.

13
km
Snowlandia - Ľadové bludisko

Snowlandia - Ľadové bludisko

Vedeli ste, že najväčší snežný labyrint na svete nájdete v Zakopanom? Po prvýkrát ho postavili v roku 2016 a hneď sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov :) Nachádza sa v areály... Viac Snowlandia, kde nájdete aj ďalšie super atrakcie ako Snežný zámok a Mini ZOO. Otváracia doba je od 10:00 do 18:00.

14
km
Múzeum Karola Szymanowskiego

Múzeum Karola Szymanowskiego

Karol Szymanowski bol známy poľský skladateľ, ktorý prežil celý život v Tatrách. Jeho múzeum sídli v historickej budove Villa Atma priamo v Zakopanom. Táto historická budova bola... Viac postavená na konci 19. storčia a je krásnym príkladom Tatranskej architektúry.

14
km
Bielovodská dolina

Bielovodská dolina

Jediná dolina Tatier alpského rázu a zároveň najdlhšia dolina celých Tatier, má vyše 10 km. Vedie ňou modrá turistická značka z Lysej Poľany na Zbojnícku chatu a ďalej až do... Viac Tatranskej Lomnice alebo zo Zamrznutého kotla v hornej časti doliny po zelenej turistickej značke ku Sliezskemu domu a až do Starého Smokovca.

14
km
Múzeum Ždiarsky dom

Múzeum Ždiarsky dom

Zoznámiť sa v ňom môžete so spôsobom života Goralov žijúcich pod úpätím Belianskych Tatier. Predstavuje pôvodnú architektúru, interiér, kroje. To všetko je doplnené bohatým... Viac slovným výkladom.

15
km
Tatranský národný park

Tatranský národný park

Tatrzański Park Narodowy je národný park v južnom Poľsku o rozlohe 211,97 km². Ide o poľskú časť našich Vysokých Tatier. Patrí medzi najväčšie národné parky v krajine. Asi 70%... Viac rozlohy tvoria lesy a kosodrevina, zvyšných 30% tvoria vysokohorské lúky, vodné plochy a skalné terény. Prísne chránenú rezerváciu tvorí asi 11500 hektárov.

15
km
Gubałówka

Gubałówka

Gubałówka je vrch nad mestom Zakopane. Je obľúbeným miestom turistov, pretože ponúka výhľad nielen na mesto, ale aj na Tatry. Na vrchol sa môžete nechať vyviesť sedačkovou... Viac lanovkou.

Mohlo by sa vám páčiť