Takmer ako vlastný byt v centre Krakova: Luxusné apartmány s možnosťou raňajok a parkovania

  Aparthotel Kazimierz, Krakov - Poľsko (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 1 bod

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Aparthotel Kazimierz

Veľké apartmány Kazimierz Aparthotela spájajú v sebe to najlepšie. Krakov budete mať ako na dlani (začnite napr. Bazilikou Panny Márie či Domom hrôzy) a zároveň si vychutnáte maximum pohodlia. Na 42 m² nájdete obývačku, spálňu, vybavenú kuchynku a krásnu kúpeľňu. Môžete si doobjednať raňajky, požičať bicykle, no v ponuke sú aj výlety a letiskový transfer. Bezproblémové bude dokonca i parkovanie.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • V historickom centre Krakova (15 min. pešo od námestia)
  V historickom centre Krakova (15 min. pešo od námestia)
 • Na výber apartmán DELUXE (25 m²) alebo LUXURY (42 m²)
  Na výber apartmán DELUXE (25 m²) alebo LUXURY (42 m²)
 • Wi-Fi zdarma, plne vybavená kuchynka, elektronická zámka
  Wi-Fi zdarma, plne vybavená kuchynka, elektronická zámka
 • Na mieste možnosť doobjednať si bufetové raňajky
  Na mieste možnosť doobjednať si bufetové raňajky
 • Podzemné parkovisko a letiskový transfer (za príplatok)
  Podzemné parkovisko a letiskový transfer (za príplatok)

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v luxusnom apartmáne Kazimierz Aparthotela podľa zvolenej možnosti
 • Wi-Fi pripojenie

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2020.
 • DELUXE (25 m2) apartmán pre 2 osoby: plne vybavená kuchynka (príbory, šálky a poháre, chladnička, kávovar, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra), spálňa s kingsize manželskou posteľou, stôl a stolička, TV, kúrenie, žehlička a žehliaca doska, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa (sprcha, sada kozmetiky, fén, uteráky)
 • LUXURY (42 m2) apartmán pre 4 osoby: okrem väčšej rozlohy má navyše aj obývaciu izbu s veľkou rozkladacou pohovkou pre dvoch
 • Ďalšie výhody: elektronická zámka pre komfortný prístup, výťah na vyššie poschodia, privátna záhrada, detské ihrisko, požičovňa bicyklov, možnosť letiskového transferu
 • Možnosť parkovania bufetových raňajok (viď Voliteľné príplatky)

Kalendár

Tento kalendár je informatívny. Pre overenie termínu prosím kontaktujte prevádzku
Pred zakúpením kupónu vám odporúčame urobiť predbežnú rezerváciu

  voľné      skoro obsadené      obsadené

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

 • 1 noc
  1 noc
 • 2 osoby
  2 osoby
 • vlastná strava
  vlastná strava

52,00 €

0,00 €

 • 1 noc
  1 noc
 • 2 osoby
  2 osoby
 • vlastná strava
  vlastná strava

68,00 €

0,00 €

 • 1 noc
  1 noc
 • 4 osoby
  4 osoby
 • vlastná strava
  vlastná strava

84,00 €

0,00 €

 • 1 noc
  1 noc
 • 4 osoby
  4 osoby
 • vlastná strava
  vlastná strava

94,00 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutná rezervácia vopred na biuro@krakowmyplace.pl
 2. Pri rezervácii e-mailom nahlásite len číslo kupónu
 3. Heslo poskytnete až na mieste

Voliteľné príplatky

 • Možnosť doobjednania raňajok na mieste: 29 PLN/osoba/raňajky (platba v hotovosti PLN, kartou alebo potom prevodom). Raňajky sa podávajú v čase 7.00 - 12.00 hod. na adrese Miodowa 11 (cca 400 m od ubytovania)
 • Podzemné parkovisko (nutná rezervácia vopred): 50 PLN/deň/auto (podzemná garáž, ul. Halicka 5, platba v hotovosti alebo kartou)
 • Aktuálny kurz nájdete na stránkach NBS

Doplňujúce informácie

 • Recepcia je otvorená od 10.00 do 18.00 hod.

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 855 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

MOCAK Múzeum súčasného umenia

MOCAK Múzeum súčasného umenia (1 km)

Museum of Contemporary Art in Krakow (skratka MOCAK) je múzeum, kde môžete vidieť okrem poľských aj mnoho svetových autorov moderného umenia. Budovu múzea navrhlo duo talianskych... Viac architektov (Claudio Nardi a Leonardo Prodi) a sídli v blízkosti Schindlerovej továrne. Nájdete tu aj knižnicu, kníhkupectvo či kaviareň. Otváracia doba: Ut - Ne 11:00 - 19:00

Wawelský hrad

Wawelský hrad (1 km)

Tento gotický hrad na Wawelskom návrší je skutočným sybolom nielen Krakova, ale aj celého Poľska. Sídllili tu poľskí králi, ktorí boli aj pochovávaní v miestnej katedrále a konali... Viac sa tu tiež korunovačné slávnosti. Hrad Wawel vznikol pravdepodobne už v 11. storočí a bol niekoľkokrát prestavaný. V prvej polovici 20. storočia na rade sídlili poľskí prezidenti, no a dnes tu nájdete turistami obľúbené múzeum.

Fabrika Oskara Schindlera

Fabrika Oskara Schindlera (1 km)

Pôvodná továreň, ktorú môžete poznať z filmu Schindlerov zoznam (1993) dnes prezentuje históriu Krakova počas nemeckej okupácie. Nachádza sa mimo centra mesta a patrí medzi... Viac najväčšie miestne atrakcie.

Mariánsky kostol

Mariánsky kostol (1 km)

Mariánsky kostol na Hlavnom námestí Krakova je jednou z najkrajších a najstarších pamiatok tohoto mesta. Bol vybudovaný na začiatku 13. storočia. V kostole sa nachádza kaplnka... Viac Matky božej Częstochowski, sakristia a kostolná pokladnica. Nájdete tu veľa vzácnych umeleckých diel, ako je napr. oltár vyrezaný z lipového dreva, ktorý je považovaný za najhodnotnejší európsky gotický oltár. Kostolu dominujú dve veže, vyššia meria 81 metrov, nižšia 69 metrov, a práve tá nižšia slúži ako zvonica. Zo zvonice Mariánskeho kostola je každú celú hodinu trubačom hraná melódia. Táto melódia sa nazýva Hejnal, je súčasťou mestskej tradície a tiež jedným zo symbolov Krakova. Melódia je hraná na všetky štyri svetové strany. Otváracie hodiny: Po - So 11:30 - 17:45 Ne 14:00 - 17:45

Rynek Główny

Rynek Główny (1 km)

Rynek Główny (Hlavné trhové námestie) leží v samom srdci Krakova. Vzniklo v 13. storočí a so svojimi rozmermi 200 x 200 metrov je najväčším stredovekým mestským námestím v Euró... Viacpe! Konajú sa tu legendárne Vianočné trhy. Priamo na námestí a v priľahlých uličkách nájdete aj množstvo kostolov, najlepšie bary a kaviarne, múzeá aj administratívne budovy. Najvýraznejšie stavby na námestí sú Mariánsky kostol, Sukiennice a Adalbertov kostol.

Krakov

Krakov (2 km)

Krakov je bývalé korunovačné aj hlavné mesto Poľska. Nachádza sa tu množstvo unikátnych historických pamiatok, preto je jeho historické centrum zapísane na zoznam svetového... Viac kultúrneho dedičstva UNESCO.

Múzeum poľského letectva

Múzeum poľského letectva (4 km)

Múzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie nájdete v areáli bývalého letiska Rakowice-Czyzyny od roku 1964. Je tu vystavených viac ako 200 exponátov. Rozkladá sa na troch poschodiach... Viac na ploche 4500 m².

ZOO v Krakove

ZOO v Krakove (7 km)

V tejto krakovskej ZOO môžete vidieť viac ako 1500 zvierat z 250 druhov (z toho až 100 patrí medzi ohrozené). Medzi najobľúbenejšie patria indickí sloni či zebry. Môžete si tiež... Viac naživo pozrieť kŕmenie slonov, tuleňov alebo tučniakov. Otváracia doba: každý deň 9:00 – 18:00

Soľná baňa Wieliczka

Soľná baňa Wieliczka (11 km)

Neďaleko Krakova nájdete super tip na výlet. Je ním soľná baňa Wieliczka, ktorá patrí medzi najstaršie na svete. Dnes je turistickou atrakciou, ktorá ponúka viaceré sochy, galérie... Viac a kaplnku, ktorú vysekali baníci. Ročne baňu navštívi viac ako milión turistov. Prehliadka trvá asi 3 hodiny a počas nej prejdete trasu dlhú 3,5 km. Vstupné je 75 PLN a dá sa kúpiť aj online. V ponuke je tiež špeciálna prehliadka, vďaka ktorej si budete môcť vyskúšať prácu baníkov - koná sa však len 2-krát denne. Po prehliadke sa môźete najesť v banskej reštaurácii, kde ochutnáte typickú domácu gastronómiu.

Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn (27 km)

Zrúcanina hradu Tenczyn sa nachádza v dedine Rudno v Malopoľskom vojvodstve. Zaujímavosťou je že hrad leží na vyhasnutej sopke. Hrad bol postavený v 14. storočí v gotickom slo... Viachu. Bol sídlom rodiny Tęczyńscy. V roku 1570 bol prestavaný na renesančný. V roku 1656 bol zničený počas vojny so Švédskom.

Hrad Wołek

Hrad Wołek (27 km)

Zrúcanina stredovekého gotického hradu leží na ľavom brehu rieky Soła. Hrad bol postavený v 14. storočí a zbúraný okolo roku 1477.

Dinopark Zatorland

Dinopark Zatorland (37 km)

V poľskom mestečku Zátor sa nachádza park, ktorý by mali navštíviť všetci milovníci Jurského parku! Zbierka prahistorických predátorov a dinosaurov sa rozrastá každý rok. Všetky... Viac tieto tvory sú umiestnené v lese so stáročnými stromami, pomedzi ktoré vedie náučný chodník. Nájdete tu množstvo atrakcií, múzeum, ale aj motokárovú dráhu a 5D kino. Skvelé miesto, kde strávite s celou rodinou deň plný zábavy.