Hotel Bauer*** v Beskydách s polpenziou, neobmedzeným wellness a programom pre deti

HOTEL BAUER, Česko - Beskydy - Bílá

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,2

Vynikajúce hodnotenie
(74 hodnotení)

Hotel Bauer*** v Beskydách s polpenziou, neobmedzeným wellness a programom pre deti

LokalitaHOTEL BAUER, Česko - Beskydy - Bílá (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 2.1.2020 do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

Bílá, Bílá, Bílá, komu by sa neľúbia! Nám sa to v Bílej páči a vo výborne hodnotenom hoteli Bauer*** ešte viac. Leží v malebnom údolí horskej riečky v nadmorskej výške 521 m. Bazén, vírivka a saunový svet vám poskytnú neobmedzený relax, detská herňa zase poteší vaše ratolesti. V cene máte i polpenziu.

O lokalite

Úžasná dovolenka  v "Moravskom Špindli", len 10 km od slovenských hraníc, so širokou paletou aktivít na voľný čas, navyše s neobmedzeným vstupom do wellness centra a výbornou polpenziou v rodinnom hoteli Bauer*** s moderným vybavením a službami, ktoré ocenia nielen rodiny s deťmi!

Rodinný hotel Bauer***

Hotel Bauer*** leží v malebnom údolí horskej riečky Bílá, v nadmorskej výške 521 m, v centre špičkovo vybaveného horského strediska, kde si od jari môžete užívať všetky ponúkané aktivity a obohatiť tak svoj deň o skvelé zážitky.

2 typy ubytovania

Ubytovanie priamo v hoteli

V hoteli vás čakajú moderne vybavené izby športového charakteru, v ktorých príjemný komfort dopĺňa vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, TV a pripojením k Wi-Fi.

Ubytovanie v dependance (20 m od hotela)

Ubytovaní budete v dependance Horec a Javořina, typu štúdio, kde sú izby vybavené spoločnou predsieňou s dvomi vstupmi do samostatných trojlôžkových izieb. Tu je vybavenie izieb jednoduché, športového charakteru. Ide o turistické ubytovanie.

Skvelé jedlo v reštaurácii, Horskej jizbe i pizzerii

Hotelová reštaurácia je otvorená v kompletne novom dizajne a ponúka posedenie v príjemnej atmosfére. Ponuka jedál a nápojov je totožná ako v štýlovej Horskej jizbe vybavenej tradičným dreveným nábytkom a vyzdobenej historickými fotkami a artefaktmi odkazujúcimi na bohatú minulosť obce Bílá a regiónu Beskýd. Horská jizba je otvorená denne a podáva sa tu ako denné menu, tak bohatý výber z jedálneho lístka - pozrite sa TU.

Bufet/Pizzeria je v prevádzke po väčšiu časť roka, so širokou ponukou jednoduchých jedál pre rýchle občerstvenie. Základom je domáca pizza, ktorá je medzi návštevníkmi obľúbená vďaka svojej vynikajúcej kvalite.

Moderné wellness centrum v hoteli

Úžasným bonusom vašej dovolenky v tejto atraktívnej oblasti je aj možnosť regenerácie a odpočinku vo vodnom a saunovom svete, kam môžete zavítať kedykoľvek v otváracej dobe.K dispozícii je nový bazén s teplotou vody 29 °C a množstvom atrakcií, ako napríklad protiprúd, masážne trysky či vodný hríb.Nechýba tu ani oddychová zóna, terasa, bublinková terapia v podobe vírivky pre 6-8 osôb a teplotou vody až 38 °C.

Saunový svet je jasnou odpoveďou na otázku, ako stráviť zvyšok dňa po celodenných aktivitách v okolí.

Čo ďalšie vo wellness nájdete:

 • Rímske kúpele
 • Fínsku saunu
 • Bylinkovú saunu
 • Odpočiváreň
 • Vonkajšiu ochladzovňu na terase

Detský kútik

Detská super herňa je určená pre deti do 12 rokov. Deti tu nájdu obľúbené guličkové more so šmýkačkou, mini horolezeckú stenu, tajomnú jaskyňu s ľadovými kvapľami, vláčikodráhu, tvorivú dielňu a veľa ďalšej zábavy. Vstup pre hotelových hostí je zdarma.

V letnom období prebiehajú dvakrát denne animačné programy. Animačný program je riadený tematický skupinový program pre deti. Neslúži ako individuálne stráženie detí. Privátne stráženie detí je možné využiť 24 hod. denne po predchádzajúcej rezervácii na recepcii hotela. Cena: 150 CZK/dieťa z individuálnej klientely (minimálna cena za hodinu stráženia je 250 CZK).

Aktivity

Za zvieratkami do Obůrky

Na výlet za zvieratkami sa vydajte do neďalekej Obůrky (cca polhodinová prechádzka od hotela). Nájdete tu trojicu diviačích kamarátov, danielov, jelene, muflóny alebo jelene sika. V areáli sú umiestnené aj odpočinkové stoly, kde si počas teplejších mesiacov môžete usporiadať napríklad piknik. Prítulné muflóny, majestátne jelene, ale napríklad aj plaché daniele sa tešia na vašu návštevu.

Bicykle a kolobežky

Tam, kde končia tri beskydské údolia, začína sa najzapadnutejšia, avšak najkúzelnejšia časť Beskýd. Cyklopotulky údoliami horských potôčikov a bystrín pod hraničným hrebeňom nadchnú všetkých milovníkov pokojnej a malebnej prírody. Vybrané miesta všetkých piatich cyklistických trás sú výborne dostupné autom aj cyklobusmi.

Hotel Bauer ponúka všetkým cyklistom cyklomapy týchto trás úplne zdarma, rovnako tak uzamykateľnú úschovňu bicyklov.

Priamo oproti hotelu je nástupná stanica Zbojníckej lanovky, ktorá vás vyvezie aj s kolobežkou na štartovú dráhu hneď dvoch kolobežkárskych trás, a to: 1. Zbojnícka - kolobežková trasa (4,5 km) a 2. K osade Kavalčanky (10 km). Na oboch trasách si vyskúšate až tri druhy povrchov, a to lesnú cestu, čiastočne spevnený povrch a asfalt. Požičovňa kolobežiek sa nachádza vedľa hotela.

Lanový park

Detský lanový park je situovaný za hotelom v priľahlom lesíku a ponúka 8 prekážok vo výške 1-5 metrov s parádnym zjazdom. Všetky prekážky sú obohnané bezpečnostnou sieťou tak, aby zachytila prípadný pád dieťaťa. Nie sú teda potrebné žiadne obmedzujúce postroje a lanová dráha je 100 % bezpečná. K lanovému parku patrí aj systém vodných kanálikov s vodnými kolesami, prepadmi a stavidlami, a tiež náučný kútik líšky Bystrušky.

Pešia turistika

 • Lysá hora - najvyšší vrchol Moravskoslezských Beskýd s výškou 1 323 m
 • Pustevny - horské sedlo vo výške 1 018 m n. m., významná križovatka turistických ciest
 • Radhošť (1 129 m n. m.) - na vrchole stojí mohutná kaplnka z roku 1898 so súsoším Cyrila a Metoda. Na hrebeni cca 2 km východne od vrcholu sa nachádza slávna socha Radegasta, pohanského boha slovanských Ratarov
 • Smrek - druhá najvyššia hora Beskýd (1 276 m n. m.)
 • Biely Kríž - osada v horskom uzle Zadných Beskýd na rozhraní Moravy a Slovenska
 • Grůň - hrebeň Grůňu sa nachádza cca 5,5 km od Bielej. Na Grůne nájdete drevený kostol Panny Márie z roku 1887, za pekného počasia odtiaľ býva krásny výhľad na Fatru a Roháče
 • Bumbálka - známe cestné horské sedlo vo výške 860 m n. m.

Cykloturistika

Beskydy sú ideálnym prostredím pre cyklistov všetkých "vyznaní", od nenáročnej cykloturistiky (i na elektrobicykloch) po MTB. Na Bílej je všetko uľahčené vďaka lanovej dráhe, ktorá vás aj s bicyklom vyvezie na hrebeň, odkiaľ sa ponúka nepreberné množstvo značených aj neznačených ciest, po ktorých sa môžete vydať. Vynikajúca na tieto účely je nový rad máp nakladateľstva SHOCART v mierke 1:40 000, Moravskoslezské Beskydy, v ktorej sú nielen vyznačené cyklistické trasy, ale sú tu precízne zakreslené aj ostatné lesné cesty, takže je možné kombinovať jazdu po "oficiálnych" značených trasách s dobrodružstvom a naplánovať si výlet, kde budete úplne sami.

Ďalšie tipy na výlety a voľný čas nájdete TU

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Obľúbený skvelo hodnotený hotel len 10 km od našich hraníc
  Obľúbený skvelo hodnotený hotel len 10 km od našich hraníc
 • Polpenzia zahrnutá v cene
  Polpenzia zahrnutá v cene
 • Luxusné wellness s bazénom, vírivkou a saunovým svetom
  Luxusné wellness s bazénom, vírivkou a saunovým svetom
 • Veľká detská herňa, možnosť privátneho stráženia detí
  Veľká detská herňa, možnosť privátneho stráženia detí
 • Neďaleko Bílý Kříž, Pustevny, Lysá hora, Smrk a iné
  Neďaleko Bílý Kříž, Pustevny, Lysá hora, Smrk a iné

Ukončené
od 89,00 €

Bežná cena: 114 - 343,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,2

Vynikajúce hodnotenie

74 hodnotení

59 zákazníkov odporúča

10

...jediný problém byl slabý tlak vody ve sprše.....

Petr, 14. novembra 2019

Hodnotil ponuku 3 dny/2 noci pro dva


10

Ubytování a okolí velmi dobré jídlo bylo vynikající a snídaně bohaté .Wellness a bazén byl vynikající celkový dojem z pobytu na velmi dobré urovni příjemný personál rádi přijedeme zase za rok na pobyt

Zákazník SlevaDne, 23. októbra 2019

Hodnotil ponuku 3 dny/2 noci pro dva

Kontakt

HOTEL BAUER

HOTEL BAUER

Bílá 148
73915 Staré Hamry
+420 602 730 012

info@hotelbauer.cz
http://hotelbauer.cz/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

9
km
Sudopark

Sudopark

Areál sa nachádza na mieste, kde stála pôvodná osada v Klokočove U Varmusov. Hlavným lákadlom sú 3 drevom vykurované kúpacie sudy umiestnené v exteriéri a 1 chladiaci sud... Viac zabudovaný v zemi so stálym prietokom horskej vody aké nenájdete nikde na Slovensku.

9
km
Korňanský ropný prameň

Korňanský ropný prameň

V malej kysuckej obci Korňa nájdete raritu - jediný malý povrchový výver ropy v strednej Európe. Jedná sa o prirodzený povrchový výver ropy s občasnými výronmi samozapaľujúceho sa... Viac metánu. V roku 1984 bol vyhlásený za prírodnú pamiatku.

20
km
Kamenné gule

Kamenné gule

Geologická rarita európskeho významu. Najväčšia má priemer 2,15 metra a podobné sa našli napríklad v Kostarike alebo v Mexiku. Prístup: MHD z Čadce, smer Milošová, konečná... Viac zastávka Milošová - Megoňky.

21
km
Rozhľadňa Marťákov kopec

Rozhľadňa Marťákov kopec

Rozhľadňa má podobu stredovekej strážnej veže, je postavená z kameňa a dreva. Ponúka krásny výhľad na takmer celé Kysuce. Vedie sem značený turistický chodník takže prístup je... Viac jednoduchý, napríklad z obce Zákopčie.

24
km
Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Na vrchol 10 metrovej veže vedie 27 schodov, nachádza sa vo výške 550 m.n.m. Má tvar kráža a naskytne sa vám z nej výhľad na Žilinu, Martinské hole, Malú Fatru, Súľovské vrchy a... Viac mnohé ďalšie. Cesta k rozhľadni vedie lesom a je dobre značená.

24
km
Kysucké múzeum Čadca

Kysucké múzeum Čadca

Nájdete tu zdokumentovaný vývoj prírody a spoločnosti, vedy a techniky, kultúry a umenia na území Kysúc, od prvých stôp osídlenia až po súčasnosť.

29
km
Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa patrí medzi najstaršie kultúrne pamiatky na Kysuciach. V jeho priestoroch sa konajú výstavy, prednášky a kultúrno-spoločenské podujatia.

30
km
Budatínsky zámok

Budatínsky zámok

Jeho počiatky siahajú do 13. storočia. Pôvodne tu stál vodný hrad, ktorý chránil významnú obchodnú cestu do Sliezska. Spočiatku bol kráľovským majetkom, neskôr patril viacerým... Viac šľachtickým rodinám. Vo výstavných priestoroch Považského múzea v Žiline si možno prezrieť zaujímavé výstavy. Unikátna expozícia drotárstva a je od 12. júna 2012 opäť sprístupnená verejnosti v areáli Budatínskeho hradu. Krajinársky je zaujímavý aj areál parku, ktorý sa končí pri sútoku Váhu a Kysuce.

31
km
Súľovský Hrad

Súľovský Hrad

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

32
km
Súľovské skaly

Súľovské skaly

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

33
km
Považský hrad

Považský hrad

Hrad pochádza z 13. storočia, postavený bol za účelom ochrany dôležitej považskej obchodnej cesty. V roku 1698 hrad zničili cisárske vojská. Odvtedy sa postupne rozpadáva a dnes... Viac je ruinou. Cesta na hrad je príjemnou prechádzkou, z vrchu sa vám naskytne nádherný výhľad na Váh a Manínsku tiesňavu.

34
km
Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Toto obľúbené lyžiarske stredisko na Kysuciach leží neďaleko hraníc s Českom a Poľskom. Nájdete tu 3 navzájom prepojené doliny - Dedovka, Marguška a Lalíky. Snowparadise Veľká... Viac Rača ponúka spolu 16 zjazdoviek (spolu 14 km) všekých náročností, takže si na svoje prídu všetky skupiny lyžiarov. Lyžovať na Kysuciach môžete aj po zotmení. Nájdete tu najdlhšie zjazdovky určené na večerné lyžovanie na Slovensku v dĺžke až 2,2 km. Zo služieb tu nájdete ďalej požičovňu lyží, ski servis a lyžiarsku školu so škôlkou.

Mohlo by sa vám páčiť