od 1,99 €

Bežná cena
4,10 - 9,50 €
Ušetríte
až 4,30 €

Ochutnajte pivo Bakalář a k tomu nakladaný syr encián, nátierku alebo paštétu v pivárni Lajko

  Piváreň Lajko, Bratislava - Karlova Ves (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 15.7.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 1 bod

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

5 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Dobre vychladené pivo v jednej ruke, chutná paštéta na chlebíku v druhej. Túto dokonalú kombináciu dopĺňa partia priateľov a s nimi spojená dobrá nálada. Užite si príjemný čas v pivárni Lajko a ochutnajte pivo Bakalář, ktorého história sa píše od roku 1454.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Bakalář je značka piva od roku 1454
  Bakalář je značka piva od roku 1454
 • Nakladaný Encián, nátierka alebo paštéta
  Nakladaný Encián, nátierka alebo paštéta
 • Milý a ustretový personál
  Milý a ustretový personál
 • Ideálne miesto na posedenie s priateľmi
  Ideálne miesto na posedenie s priateľmi
 • Nefajčiarska piváreň
  Nefajčiarska piváreň

V cene je zahrnuté

 • 0,5 l piva Bakalář a pochutiny podľa zvoleného typu kupónu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 15.7.2020.

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

1x nakladaný syr Encián (85 g) a 1x 0,5 l pivo Bakalář

 • 1x nakladaný syr Encián (85 g)
 • 1x 0,5 l pivo Bakalář
 • 2x krajec chleba
 • bez rezervácie
  bez rezervácie

1,99 €
- 51 % / 4,10 €

0,00 €

2x nakladaný syr Encián (85 g) a 2x 0,5 l pivo Bakalář

 • 2x nakladaný syr Encián (85 g)
 • 2x 0,5 l pivo Bakalář
 • 4x krajec chleba
 • bez rezervácie
  bez rezervácie

3,90 €
- 52 % / 8,20 €

0,00 €

3x 0,5 l pivo Bakalář a 1x nátierka alebo paštéta podľa dennej ponuky (140 g)

 • 3x 0,5 pivo Bakalář
 • 1x nátierka alebo paštéta podľa dennej ponuky (140 g)
 • 6x krajec chleba
 • bez rezervácie
  bez rezervácie

5,90 €
- 38 % / 9,50 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná (v prípade 10 a viac osôb je rezervácia povinná na pivarenlajko@gmail.com)
 2. Na prevádzke sa stačí preukázať platným kupónom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 049 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Piváreň Lajko

Kresánkova 7/B
841 05 Bratislava

pivarenlajko@gmail.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (2 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (2 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Horský park

Horský park (3 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (3 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Slavín

Slavín (4 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (4 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (4 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (4 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Michalská brána

Michalská brána (4 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (4 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (4 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (4 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.