Dovolenka s polpenziou a bazénom v horskom hoteli Rysy len 7 km od aquaparku Terma Bania

Rysy Bukowina, Poľsko - Bukowina Tatrzańska

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,1

Veľmi dobré hodnotenie
(15 hodnotení)

Dovolenka s polpenziou a bazénom v horskom hoteli Rysy len 7 km od aquaparku Terma Bania

LokalitaRysy Bukowina, Poľsko - Bukowina Tatrzańska (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 26.6.2020 do 22.12.2020 podľa dostupnosti.

Niekedy potrebujete pokojné, tiché miesto, kde môžete úplne vypnúť. Vychutnať si rannú kávu s výhľadom na panorámu poľských Tatier. A o pár minút neskôr sa už kúpať v niektorom z blízkych aquaparkov. Za vodou však z hotela Rysy ani nemusíte nikam chodiť, počas celého pobytu máte k dispozícii veľký bazén a širokú ponuku rôznych príjemných procedúr.

O hoteli

Hotel Rysy leží v pokojnej horskej oblasti, len 1 km od termálnych kúpeľov Bukowina, 7 km od aquaparku Terma Bania a 3 km od centra obce Bukowina Tatrzanska. Toto profesionálne vybavené rekreačné centrum poskytuje svoje služby turistom a dovolenkárom už mnoho rokov. 

Rysy sa môžu pochváliť mimoriadne výhodnou polohou, ktorá umožňuje ľahký prístup k obľúbeným miestnym atrakciám - krásnym turistickým trasám, geotermálnym kúpaliskám a aquaparkom a v zime aj k lyžiarskym vlekom. Hotel je ideálnym východiskovým bodom pre horské túry.

Ubytovanie

Hotel ponúka praktické a elegantné ubytovanie. Každá izba má TV a vlastné sociálne zariadenie - kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Stravovanie

Bohaté raňajky formou bufetu a chutnú domácu stravu s rôznymi sezónnymi a regionálnymi jedlami si hostia veľmi pochvaľujú. Personál je známy svojimi priateľskými a profesionálnymi službami, ktoré prispôsobuje individuálnym potrebám dovolenkárov.

Wellness

Bazén

Pobyt v horskom hoteli s bazénom? Dokonalý recept na zdravý a aktívny odpočinok. Plávanie je fyzická aktivita odporúčaná predovšetkým lekármi a fyzioterapeutmi. Ideálna pre deti, dospelých i seniorov. Najväčšou výhodou plávania je jeho celkový účinok na uvoľnenie chrbtice, formovanie postavy, zlepšenie fungovania kardiovaskulárneho a nervového systému. Významným pozitívnym efektom pravidelného používania bazénov a hydromasáže je aj strata telesného tuku. Krytý bazén v hoteli Rysy je moderný, bezpečný a vyhovuje všetkým súčasným hygienickým požiadavkám. 

 • Rozmery: 8 x 13 m
 • Hĺbka: 60 - 180 cm
 • Teplota vody: 30 °C

Hotel Rysy chce svojim hosťom ponúknuť celý rad rehabilitačných služieb, preto tu nájdete aj tieto zariadenia a procedúry:

 • Svetelná terapia
 • Magnetická terapia

 • Jacuzzi

 • Ozón
 • Sauna

 • Klasické masáže
 • Lymfatické masáže

 • Biliard
 • Stolný tenis
 • Posilňovňa

 • Relaxačné kreslo
 • Laserová terapia

Konferencie

Hostia majú možnosť prenájmu miestnosti na konferencie, firemné stretnutia, prezentácie alebo vedecké sympóziá.

Tipy na aquaparky

Termy Bukowina (1 km)

Termy Bukowina sú obľúbeným miestom vodného relaxu. Nájdete tu celoročne otvorené termálne bazény (spolu až 20 bazénov s teplotou vody 30 - 36 °C) a až 8 druhov sáun. Ponoríte sa do vody, ktorá obsahuje 28 minerálnych látok a extrahujú ju z hĺbky 2 400 m od severozápadného svahu Wysokie Wierch. Má výborný vplyv na pokožku, upokojuje podráždenie a urýchľuje hojenie zápalov. Otvorené majú denne od 9.00 do 22.00 hod.

Terma Bania (7 km)

Terma Bania je komplex bazénov, ktorý kombinuje výhody aquaparku a termálnych kúpeľov. Vnútorné i vonkajšie bazény sú naplnené termálnou vodou, pričom sa teplota udržiava medzi 34 - 38 °C po celý rok. Je rozdelená do niekoľkých zón a saunária (fínska sauna, parný kúpeľ, kamenná jaskyňa, old style highland sauna, ruská sauna, ochladzovací bazén, tepidárium).

Fun Zóna pre milovníkov vody, ideálna pre rodiny s deťmi. Nájdete tu 2 vnútorné bazény a 1 vonkajší bazén s termálnou vodou s teplotou 34 °C - 38 °C, celoročné šmýkačky, vodný kolotoč, delá a kaskády, bazén s falošnými vlnami, jaskyňu s gejzírom, vodopád, masážne lavice, masážne stanovištia, 2 vírivky, vnútorný detský bazén so samonafukovacími vedierkami, vodným ježkom, vodným dáždnikom a vodné detské ihrisko

Relaxation Zóna s výhľadom na krásnu panorámu Vysokých Tatier.  Sú tu 2 vnútorné bazény spojené s 2 vonkajšími bazénmi s termálnou vodou s teplotou 34 °C - 38 °C, široká škála zariadení pre vodné masáže: gejzíry, masážne stanovištia, vodné delá, kaskády, vodné lehátka, vodné trysky, protiprúdy, vírivka po celej dĺžke vnútorných a vonkajších bazénov

Goracy Potok (10 km)

V komplexe nájdete viac ako tucet bazénov s liečivou termálnou vodou, suché a parné sauny aj bahenné kúpele. Každý si vie vybrať niečo pre seba. Fontány, vodotrysky, vodné masáže a gejzíry zaručujú skvelú zábavu pre deti i dospelých. Deti si to v aquaparku maximálne užijú, je pre nich pripravených množstvo atrakcií. 

Voda v bazénoch je ošetrovaná pomocou UV lampy, takže sa do nej nepridávajú žiadne chemické látky. V ponuke nájdete aj suché a parné sauny. Blízko strediska je i lanový park.

Chocholowskie Termy (21 km)

Areál Chocholowskie Termy je s rozlohou vodnej plochy 3000 m² najväčším kúpeľným komplexom v regióne Podhale. Voda v bazénoch je čerpaná z hĺbky takmer 3 600 metrov a obsahuje mnoho zdraviu prospešných látok, ako je síra (S), vápnik (Ca), horčík (Mg) či sodík (Na). Čaká vás veľké množstvo atrakcií, vonkajšie aj vnútorné bazény, v susedstve trávnaté plochy. Deti sa tu dosýta vybláznia a ani chvíľu sa nebudú nudiť. 

Atrakcie v aquaparku:

 • Bazénová zóna - vírivky, vonkajšie bazény, šmykľavky...
 • Liečivá zóna - tepelné sudy s liečivou termálnou sírnou vodou alebo termálny bazén so slanou jódovou vodou
 • Saunová zóna -  sauna s vyhliadkovou terasou, BIO sauna s borievkou, suchá sauna s vodným mlynom, parné kúpele
 • Zóna Wellness & Spa - vodné procedúry, bahenné zábaly i masáže

Tipy na výlety

Zakopané

Zakopané je mesto v južnom Poľsku s približne 28-tisíc obyvateľmi. Leží na úpätí Tatier. Pozrieť si tu môžete viaceré cirkevné stavby, cintorín na Peksovym Bryzku alebo múzeum. Taxíkmi alebo konskými povozmi sa dostanete k lanovke, z ktorej je úžasný výhľad na okolité hory. Ten budete mať aj z vrcholu známej Gubalowky. Ak chcete skúsiť aj vodný živel, vyberte sa do miestneho aquaparku.

Kościeliska dolina

Druhá najdlhšia dolina poľských Tatier s rozlohou 35 km2. Jej najvyšší bod je vo výške 2 159 m. n m. Do doliny často jazdia autobusy verejnej dopravy, ale dá sa tam dostať aj pešo alebo na konských povozoch a saniach - podľa ročného obdobia.

Morskie Oko

Morskie Oko je najväčšie a najnavštevovanejšie tatranské jazero. Vedie z neho trasa na Rysy - najvyšší vrch Poľska (2 499 m. n m.). Ide o pomerne náročnú, no napriek tomu obľúbenú trasu.

Hala Gąsienicowa

Hala Gąsienicowa je veľká alpská lúka, ktorá zaberá podstatnú časť údolia Gąsienicowa. V minulosti bola domovom pastierov, ktorí tu chovali jahňatá. Je to obľúbené turistické miesto, keďže ponúka trasy rôznej náročnosti pre začiatočníkov aj skúsených turistov.

Dolina Chochołowska

Chocholowska je jednou z najdlhších dolín v Západých Tatrách a medzi turistami je taktiež veľmi obľúbená. Obzvlášť krásna je na jeseň, keď má tráva na svahoch zlatistú farbu popretkávanú srieňom po nočných mrazoch. Po údolí vedie asfaltová cesta vhodná pre cyklistov. Samotné údolie je husto zalesnené. V podstate jediným vyhliadkovým miestom je malebná Chocholowska Polana, v ktorej sa nachádza aj niekoľko historických budov. V oblasti údolia je stále rozšírený chov oviec. 

Kasprowy Wierch

Tento vrch sa medzi lyžiarmi stal takým populárnym, že na ňom v roku 1936 spojazdnili jednu z prvých lanoviek v Európe. Na vrchole sú rôzne reštaurácie a informačné centrá, ako aj meteorologické a astronomické observatórium.

Giewont

Giewont leží v oblasti poľského Tatranského národného parku. Spája sa s legendou o spiacich rytieroch, ktorí sú pripravení prebudiť sa, pokiaľ bude Poľsko v ohrození. Tvar hory pripomína niektorým práve takéhoto spiaceho rytiera. 

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Hotel v tichom horskom prostredí
  Hotel v tichom horskom prostredí
 • Aquaparky: Termy Bukowina 1 km, Terma Bania 7 km
  Aquaparky: Termy Bukowina 1 km, Terma Bania 7 km
 • Voľný vstup do bazéna, bohatá ponuka procedúr
  Voľný vstup do bazéna, bohatá ponuka procedúr
 • Ľahký prístup k obľúbeným miestnym atrakciám
  Ľahký prístup k obľúbeným miestnym atrakciám
 • Terasa s výhľadom na panorámu Tatier
  Terasa s výhľadom na panorámu Tatier

Ukončené
od 109,00 €

Bežná cena: 129 - 389,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,1

Veľmi dobré hodnotenie

15 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

8,0

Standardny pobyt pre nenarocnych v retro style . Personal ustretovy. Primerane cene.

Daniela, 11. decembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou

Kontakt

Rysy Bukowina

Rysy Bukowina

ul. Leśna 20
34530 Bukowina Tatrzańska
+48 18 207 72 24

rezerwacja@rysybukowina.pl
www.rysybukowina.pl

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

700
m
Termy Bukovina

Termy Bukovina

Termy Bukowina Tatrzańska je obľúbené miesto na vodný relax a zábavu. Jedná sa o jeden z najmodernejších komplexov termálnych bazénov v Európe. Nachádza sa neďaleko poľskej obce... Viac Tatranská Bukovina, menej než 30 min. autom zo Ždiaru. Nájdete tu celoročne otvorené termálne bazény (spolu až 20 vonkajších aj vnútorných bazénov s teplotou vody 30-38 °C) a až 8 druhov sáun. Potešia vás aj ďalšie vodné atrakcie ako tobogany, gejzíre, perličkové kúpele a mnohé ďalšie atrakcie. Poľsko má niekoľko skvelých aquaparkov a Termy Bukovina patrí rozhodne medzi vynikajúcu voľbu ak plánujete výlet s rodinou. Otvorené majú denne od 9:00 do 22:00 hod.

6
km
Lovecký zámoček Hohenlohe

Lovecký zámoček Hohenlohe

Tento zámoček je jednou z najkrajších historických stavieb na území TANAP-u. Je dokonca vyhlásaný za národnú kultúrnu pamiatku. V minulosti bol dejiskom niekoľkých poľovníckych... Viac udalostí, na ktorých sa zúčastňovala šľachta z celej Európy. Dnes slúži štátu na reprezentačné účely a niekedy je prístupný aj verejnosti.

10
km
Osturňa

Osturňa

Rázovitá zamagurská obec na severe Slovenska. Leží na hranici s Poľskom. Domy sú tu zväčša zrubové, trojpriestorové so štvorcovou uzavretou zástavbou dvora. Ešte stále sa tu nosí... Viac goralský odev. V niektorých dreveniciach a domčekoch je možné prespať.

10
km
Mickiewiczove vodopády

Mickiewiczove vodopády

Mickiewiczove vodopády sa skladajú z troch väčších a niekoľkých menších kaskád na potoku Roztoka v Doline Roztoki. Pomenované sú po poľskom spisovateľovi Adamovi Mickiewiczovi.

11
km
Bielovodská dolina

Bielovodská dolina

Jediná dolina Tatier alpského rázu a zároveň najdlhšia dolina celých Tatier, má vyše 10 km. Vedie ňou modrá turistická značka z Lysej Poľany na Zbojnícku chatu a ďalej až do... Viac Tatranskej Lomnice alebo zo Zamrznutého kotla v hornej časti doliny po zelenej turistickej značke ku Sliezskemu domu a až do Starého Smokovca.

11
km
Snowlandia - Ľadové bludisko

Snowlandia - Ľadové bludisko

Vedeli ste, že najväčší snežný labyrint na svete nájdete v Zakopanom? Po prvýkrát ho postavili v roku 2016 a hneď sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov :) Nachádza sa v areály... Viac Snowlandia, kde nájdete aj ďalšie super atrakcie ako Snežný zámok a Mini ZOO. Otváracia doba je od 10:00 do 18:00.

11
km
Ulica Krupówki

Ulica Krupówki

Najznámejšia ulica v Zakopanom. Nájdete tu pešiu zónu s množstvom obchodíkov, reštaurácií či suvenírov. Táto ulica je neoficiálnym tatranským bulvárom.

12
km
Zakopané

Zakopané

Zakopané je najväčším mestom v bezprostrednej blízkosti Tatier. Poliaci ho nazývajú aj hlavným zimným mestom Poľska. Je to stredisko turistického ruchu s množstvom atrakcií,... Viac odkiaľ si môžete dokonale vychutnať Poľské Tatry.

12
km
Múzeum Karola Szymanowskiego

Múzeum Karola Szymanowskiego

Karol Szymanowski bol známy poľský skladateľ, ktorý prežil celý život v Tatrách. Jeho múzeum sídli v historickej budove Villa Atma priamo v Zakopanom. Táto historická budova bola... Viac postavená na konci 19. storčia a je krásnym príkladom Tatranskej architektúry.

12
km
Tatranský národný park

Tatranský národný park

Tatrzański Park Narodowy je národný park v južnom Poľsku o rozlohe 211,97 km². Ide o poľskú časť našich Vysokých Tatier. Patrí medzi najväčšie národné parky v krajine. Asi 70%... Viac rozlohy tvoria lesy a kosodrevina, zvyšných 30% tvoria vysokohorské lúky, vodné plochy a skalné terény. Prísne chránenú rezerváciu tvorí asi 11500 hektárov.

13
km
Múzeum Ždiarsky dom

Múzeum Ždiarsky dom

Zoznámiť sa v ňom môžete so spôsobom života Goralov žijúcich pod úpätím Belianskych Tatier. Predstavuje pôvodnú architektúru, interiér, kroje. To všetko je doplnené bohatým... Viac slovným výkladom.

14
km
Gubałówka

Gubałówka

Gubałówka je vrch nad mestom Zakopane. Je obľúbeným miestom turistov, pretože ponúka výhľad nielen na mesto, ale aj na Tatry. Na vrchol sa môžete nechať vyviesť sedačkovou... Viac lanovkou.

Mohlo by sa vám páčiť