9,99 €

Bežná cena
14,99 €
Ušetríte
5,00 €

Káva s reishi a kolagénom na podporu imunity

  Superstrava s.r.o., Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 9 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Superstrava s.r.o.

Urobte niečo pre svoje zdravie – vďaka špeciálnej káve z reishi húb alebo s kolagénom ho dokážete poriadne nakopnúť. Kávy majú nielen ľahodnú chuť, ale aj nenahraditeľné účinky. Podporujú imunitu, účinne bojujú proti chorobám, zlepšujú trávenie a tiež stav vlasov, nechtov a pokožky. Žiadne konzervanty, umelé dochucovadlá či farbivá, len samé dobré ingrediencie, ktoré vám naštartujú deň.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na výber z dvoch druhov
  Na výber z dvoch druhov
 • Všetky ingrediencie sú v BIO kvalite
  Všetky ingrediencie sú v BIO kvalite
 • Lahodný a zdravý nápoj
  Lahodný a zdravý nápoj
 • Stačí pridať studenú alebo teplú vodu a pomiešať
  Stačí pridať studenú alebo teplú vodu a pomiešať
 • Dodacia doba je do 8 dní
  Dodacia doba je do 8 dní

V cene je zahrnuté

 • 100 g káva s doplnkami pre podporu zdravia

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020.

Vyberte si z nasledujúcich možností

Collagen Coffee 100 g

 • Zlepšuje trávenie – naše tenké črevo musí absorbovať dobré živiny z potravín. Bez dostatočnej tráviacej funkcie v žalúdku alebo tenkom čreve nebude mať správne stravovanie veľa výhod. Kolagén dokáže chrániť slizničné výstelky tráviaceho systému, ktoré hrajú obrovskú úlohu pri vstrebávaní a úplnom trávení.
 • Vyživuje pokožku, nechty a vlasy – naše vlasy, pokožku a nechty sú odrazom toho, čo sa deje vo vnútri nášho tela. Aminokyseliny, ako sú tie, ktoré sa nachádzajú v kolagéne, môžu vyživovať vlasy, pokožku a vlasy, pretože obnovujú bunky a poskytujú im pružnosť – bez toho je pokožka suchá a vlasy a nechty lámavé. Môže tiež pomôcť znížiť príznaky starnutia na pokožke vrátane vrások a jemných čiarok.
 • Posilňuje pečeň – káva zlepšuje funkciu pečene, kolagén môže byť mimoriadne užitočnou podporou pri posilnení úlohy hlavného detoxikačného orgánu. Pečeň má veľa povinností, z ktorých najdôležitejšia je vylučovanie toxínov. Pečeň filtruje krv, odstraňuje toxíny a chemikálie a pripravuje ich, aby boli vylúčené z tela cez črevá a močový mechúr. Keď sú mechanizmy za týmito detoxikačnými cestami ohrozené, telo zostáva viac toxické.

9,99 €
- 33 % / 14,99 €

0,00 €

Superstrava Reishi Coffee 100 g

 • Zlepšuje odolnosť imunitného systému – výskumy ukázali, že reishi môže ovplyvniť gény v bielych krvinkách, ktoré sú dôležitými súčasťami imunitného systému.
 • Bojuje proti rakovine – mnohí ľudia konzumujú túto hubu kvôli jej potenciálnym účinkom pri boji s rakovinou. Tieto prínosy zahŕňali zvýšenie aktivity bielych krviniek v tele, ktoré pomáhajú bojovať proti rakovine a zlepšujú kvalitu života u pacientov s rakovinou. Výskumníci však tvrdia, že reishi sa má podávať v kombinácii s tradičnou liečbou, a nie jej nahradením.
 • Iné pozitívne účinky – Konzumácia reishi kávy môže pomôcť predchádzať niekoľkým chronickým ochoreniam (vrátane cukrovky a Parkinsonovej choroby). Ďalej sú to napríklad: vírusové infekcie, ako je chrípka, prasacia chrípka a vtáčia chrípka; pľúcne ochorenia vrátane astmy a bronchitídy; ochorenia srdca, ako vysoký krvný tlak a vysoký cholesterol; ochorenie obličiek; rakovina; a ochorenia pečene. Používa sa aj na HIV / AIDS, syndróm chronickej únavy (CFS), poruchy spánku (nespavosť), žalúdočné vredy, otravy a bolesť pri oparu.

9,99 €
- 33 % / 14,99 €

0,00 €

Superstrava s.r.o. má pre vás ešte aj tieto ponuky (+3 ďalšie ponuky) :
od 9,95 €
Platnosť kupónu je od 31.1.2020 do 30.6.2020 podľa dostupnosti.
od 7,20 €
Platnosť kupónu je od 28.3.2020 do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

Ako využiť ponuku

 1. Objednávka tovaru sa vytvára automaticky pri nákupe
 2. V nákupnom procese vyplňte správne všetky požadované údaje
 3. Následne vám e-mailom príde potvrdenie o objednaní

Poštovné

Kuriér GEIS

neobmedzené množstvo

3,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 582 956 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Superstrava s.r.o.

Gen. Štefánika 930/27
06001 Kežmarok
0911 212 199

info@superstrava.sk
https://www.superstrava.sk/

Zobraziť na mape