Mladšia pleť a plné pery s kyselinou hyalurónovou

Crystal Esthetic Clinic (Súkromné medicínske centrum), Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Ukončené od 159,00 €

od 159,00 €

Bežná cena: 220 - 300,00 €

Zvýšte si sebavedomie, zastavte čas a zažiarte. 1 ml aplikácie kyseliny hyalurónovej vyplní kruhy pod očami, pery, nosolabiálne vrásky, pokles kútikov pier a iné. Výplň kyselinou hyalurónovou sa vykonáva v ambulancii korektívnej dermatológie.

9,3

Vynikajúce hodnotenie

23 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Dlhodobý estetický efekt Dlhodobý estetický efekt

Poradenstvo lekára Poradenstvo lekára

Vykonávajú: MUDr.Rakúsová, MUDr. Natália Rajniaková Vykonávajú: MUDr.Rakúsová, MUDr. Natália Rajniaková

Odstránenie jemných až hlbokých vrások Odstránenie jemných až hlbokých vrások

Covid automat

Pre okres Bratislava I

Oranžová Od pondelka 18.10.2021. Zistiť viac

Oranžová Od pondelka 25.10.2021. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Crystal Esthetic Clinic (Súkromné medicínske centrum)

Zvýšte si sebavedomie, zastavte čas a zažiarte. 1 ml aplikácie kyseliny hyalurónovej vyplní kruhy pod očami, pery, nosolabiálne vrásky, pokles kútikov pier a iné. Výplň kyselinou hyalurónovou sa vykonáva v ambulancii korektívnej dermatológie.

Kyselina hyalurónová

Najúčinnejšia, najrýchlejšia a najpopulárnejšia metóda ako sa zbaviť vrások. Nemračte sa, zahoďte svoje starosti a vyskúšajte kyselinu hyalurónovú ešte dnes. Mladšia, krajšia pleť bez vrások.

Príliš úzke a nevýrazné pery. To je problém, ktorý trápi mnohé ženy už od puberty. Tento drobný kozmetický nedostatok je možné ľahko napraviť. Zväčšenie pier predstavuje banálny kozmetický zákrok, vďaka ktorému môžete mať pery ako modelky z najlepších módnych časopisov.

Zväčšenie pier pomocou injekčných kožných výplní je dnes bežný a veľmi žiadaný zákrok. Pomocou výplňových materiálov na základe kyseliny hyalurónovej sa zvýraznia kontúry pier, pričom sa jemne vyhladia vejárovité vrásky okolo úst. Aplikácia je rýchla, preparát sa injekčne aplikuje priamo do pokožky, alebo do pier. Zákrok trvá len niekoľko minút. Výsledok je pozorovateľný okamžite. Efekt zákroku závisí od použitého výplňového materiálu.

Kyselina hyaluronová sa používa na vypĺňanie hlbších vrások a zväčšovanie pier. Je to telu vlastná látka, ktorá navyše oblasť vrásky vynikajúco hydratuje a tým udržiava mladistvosť pokožky. Aplikuje sa vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou do kože v mieste vrásky. Trvanlivosť účinku je 10 - 12 mesiacov.

Čo získate?

  • aplikáciu 1 ml kyseliny hyalurónovej

  • poradenstvo lekára

  • ošetrenie kyselinou hyalurónovou spravia podľa výberu zákazníka na: odstránenie jemných až hlbokých vrások alebo zväčšenie pier

Pomocou zákroku zákazníkovi odstránime (podľa výberu oblasti):

  • vrásky na čele
  • glabelálne ryhy (vrásky pri koreni nosa)
  • nasobiálne ryhy
  • vrásky okolo úst

Po zákroku nie je zákazník nijako obmedzený pri pobyte na slnku.

Aplikované materiály kyseliny hyaluronovej Juvederm Ultra alebo Restylane Vital

Jej základom je vysoko čistá kyselina hyaluronová, ktorá neobsahuje žiadne živočíšne prímesi. Kyselina hyalurónová je látka, ktorá je prirodzenou súčasťou ľudského organizmu, preto ju telo prirodzenou cestou tiež odbúrava. Vďaka tomu je u použitie preparátu vysoko bezpečné.

Gél je vďaka technológii S.M.A.R.T. homogénny. Neobsahuje partikule, čo má priaznivý vplyv na prirodzený tvar výplne a predovšetkým jednoduchú aplikáciu.

Sama o sebe je kyselina hyalurónova prírodná látka, vyskytujúca sa v tkanivách všetkých živých organizmov. Svojím vysokým percentuálnym zastúpením v koži a schopnosťou viazať vodu zabezpečuje hydratáciu, a tým aj napätie a pružnosť. Funguje ako hubka a dokáže nasať obrovské množstvo vody.

Ak hľadáte prirodzené a bezpečné estetické ošetrenie na mieru vašim prianiam, Restylane je pre vás správna voľba.

Restylane je dnes jedno z najbezpečnejších estetických ošetrení na svete. Od uvedenia na trh v roku 1996 ho využili milióny ľudí a to z neho robí svetovo najrozšírenejší a najpoužívanejší injekčný výplňový materiál na báze kyseliny hyalurónovej.

Q-Med, spoločnosť vyrábajúca Restylane, pokračuje v ďalšom výskume a vývoji hyalurónovej kyseliny, klienti aj lekári tak majú istotu, že sú im poskytované špičkové produkty.

S Restylane máte k dispozícii širokú škálu možností, ako vylepšiť svoj ​​zovňajšok - od omladenia kože a vyhladenia vrások, až po úpravy pier, líc a kontúr tváre - s výsledkami, ktoré sú tak jedinečné ako vy sami

Kontakt

Crystal Esthetic Clinic (Súkromné medicínske centrum)

Crystal Esthetic Clinic (Súkromné medicínske centrum)

Ľadová 9
81105 Bratislava
Slovenská republika
0917 611 335

Pondelok – Piatok: od 9:00 - 20:00 hod.
Pracujeme na objednávky.

info.crystalesthetic@gmail.com
www.crystalesthetic.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem