od 0,75 €

Bežná cena
1,50 - 13,10 €
Ušetríte
až 3,11 €

Poctivé maďarské jedlá s donáškou po celej Bratislave

  Reštaurácia SK - HU Étterem, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

9 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Tomáš sa pohybuje v gastronómii už od roku 1997. Vždy bolo jeho snom variť poctivé jedlá podľa tradičných slovenských a maďarských receptúr. Síce mal možnosť ochutnať jedlá z rôznych kútov sveta, podľa jeho slov perkelt a poctivé halászlé neprekonalo chuťovo nikdy nič. Keď sa do zahraničia momentálne nedá, dovoľte, aby kúsok z neho prišlo až k vám – kúsok Maďarska na tanieri si naozaj zamilujete.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vynikajúce maďarské jedlo
  Vynikajúce maďarské jedlo
 • Možnosť vziať si so sebou
  Možnosť vziať si so sebou
 • V rámci Bratislavy možná aj donáška
  V rámci Bratislavy možná aj donáška
 • Parkovanie možné priamo pred prevádzkou
  Parkovanie možné priamo pred prevádzkou
 • Vášňou šéfkuchára sú tradičné receptúry
  Vášňou šéfkuchára sú tradičné receptúry

V cene je zahrnuté

 • Maďarské špeciality z reštaurácie Étterem
 • Možnosť take-away (vziať si so sebou)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2020.

Vyberte si z nasledujúcich 7 možností

0,75 €
- 50 % / 1,50 €

0,00 €

0,95 €
- 50 % / 1,90 €

0,00 €

0,33 l fazuľová "Jókai" polievka

 • Jókai polievka s kyslou smotanou a širokými rezancami, chlieb

2,99 €
- 23 % / 3,90 €

0,00 €

0,33 l halászlé

 • špeciálna polievka so sumcom + chlieb

2,99 €
- 23 % / 3,90 €

0,00 €

200 g bravčové medailónky

 • Medailónky z bravčovej panenky, americké zemiaky, demiglase omáčka a volské oko

9,99 €
- 24 % / 13,10 €

0,00 €

1000 g kuracie krídelká

 • Kuracie krídelká, chlieb, bbg, sweet chilli, baranie rohy, kyslé uhorky

9,99 €
- 24 % / 13,10 €

0,00 €

1000 g bravčové rebierka

 • bravčové rebierka, chlieb, horčica, chren, baranie rohy, kyslá uhorka

10,90 €
- 17 % / 13,10 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. +421 919 03 03 02 alebo mailom na adrese restaurant.sk.hu@gmail.com
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Donáška v rámci Bratislavy:
 • Dlhé Diely, Karlova Ves – zadarmo
 • Nové Mesto, Kramáre, Petržalka, Dúbravka, Lamač, Devín – 2 €
 • Staré Mesto, Ružinov, Rača,Vrakuňa, Vajnory, Podunajské Biskupice, Devínska Nová Ves, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Záhorská Bystrica, Stupava – 3,5 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 045 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Reštaurácia SK - HU Étterem

Kresánková 2
841 05 Bratislava - Dlhé diely
+421 919 03 03 02

Ne - Št: 10:00 - 22:00
Pi - So: 10:00 - 23:00

restaurant.sk.hu@gmail.com
https://restauraciahu.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (2 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (2 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Horský park

Horský park (3 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (3 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Slavín

Slavín (4 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (4 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (4 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (4 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Michalská brána

Michalská brána (4 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (4 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (4 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (4 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.