od 17,99 €

Bežná cena
20,80 - 33,99 €
Ušetríte
až 4,00 €

Čerstvé a chutné chlebíčky, burgre alebo cheesecake na donášku

  FRESH SNACK, Trenčín (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.5.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 17 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

4 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Keď sa niekoho opýtate na obľúbené jedlo, nikdy vám neodpovie, že sú to obložené chlebíčky. Ale už ste videli niekoho, kto by chlebíčky niekedy odmietol? My veruže nie. A aby vám vám nebolo smutno za sladkým, tak si k chlebíčkom rovno vezmite aj ovocný cheesecake alebo vyskúšajte degustačný box plný miniburgrov a tortíl. Teraz s donáškou priamo až k vám domov.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Chutné a čerstvé chlebíčky, cheesecake či degustačný box
  Chutné a čerstvé chlebíčky, cheesecake či degustačný box
 • Na výber z troch variánt
  Na výber z troch variánt
 • Doprava v rámci mesta Trenčín je zdarma
  Doprava v rámci mesta Trenčín je zdarma
 • Doručenie priamo k vám domov
  Doručenie priamo k vám domov
 • Možnosť osobného odberu
  Možnosť osobného odberu

V cene je zahrnuté

 • Chutné a čerstvé chlebíčky alebo cheesecake či degustačný box podľa výberu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.5.2020.
 • Spôsob doručenia: dovoz do domu alebo osobný odber
 • Sumu za doručenie je potrebné zaplatiť na mieste pri preberaní balíčka
 • Možnosť osobného odberu na adrese: Pri parku 19, Záblatie-Trenčín (FRESH SNACK) v čase od 9.00 - 14.00 hod. (pondelok-piatok), 7.00 - 12.00 hod. (sobota)
 • Doprava v rámci mesta Trenčín je zdarma
 • Cena dopravy mimo Trenčín:
 • Doručenie 3 €: Adamovské Kochanovce, Chocholná Velčice, Drietoma, Dubnica nad Váhom, Hrabovka, Ivanovce, Kolačín, Kostolná – Záriečie, Melčice – Lieskové, Mníchová Lehota, Nemšová, Nová Dubnica, Nové mesto nad Váhom, Opatovce, Selec, Skalka nad Váhom, Štvrtok, Štvrtok nad Váhom, Tr.Teplá, Tr.Turná, Tr.Biskupice, Tr.Jastabie, Tr.Mitice, Tr.Stankovce, Tr.Teplice, Veľké Bierovce
 • Doručenie 5 €: Bánovce nad Bebravou, Beckov, Beckovská vieska, Bobot, Bohunice, Bolešov, Bošáca, Borčice, Dolná Súča, Dolné Sŕnie, Dubodiel, Horná Súča, Horňany, Horné Sŕnie, Ilava, Kálnica, Kočovce,  Košeca, Krivosúd Bodovka, Ladce, Moravské Lieskové, Motešice, Neporádza, Nová ves nad Váhom, Omšenie, Považany, Prejta, Pruské, Sedmerovec, Slávnica, Svinná, Tr.Bohuslavice, Veľká Hradná
 • Doručenie 7 €: Bzince pod Javorinou, Beluša, Cetuna, Čachtice, Častkovce, Červený Kameň, Dolná Poruba, Dulov, Haluzice, Hôrka nad Váhom, Horná Poruba, Horná streda, Hrádok, Hrušové, Kameničany, Košecké Podhradie, Krivoklát, Ladce, Lubina, Lúka, Mikušovce, Modrová, Modrovka, Nová Bošáca,  Nová Lehota, Petrova Lehota, Potvorice, Púchov, Rakoľuby, Starý Turá, Vršatské Podhradie, Zliechov

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

1x škatula chlebíčkov klasik 20 ks - mix

 • 4 druhov v balení (parížske, prosciutto, mozzarela, salamové)

17,99 €
- 14 % / 20,80 €

0,00 €

1x cheesecake exclusive s ovocím /zdobením 1350 g

 • 5 druhov: jahodový, lesná zmes, pomaranč, karamelový, čokoládový
 • Zabalený, nakrájaný

21,99 €
- 12 % / 24,99 €

0,00 €

1x degustačný box (miniburgre, plnené pagáčiky, tortily) 30 ks (6 druhov)

 • 6 druhov:
 • 4x burger celozrnný s extra porciou šunky
 • 4x burger klasik s double omáčkou
 • 5x plnený cesnaková pagáčik so salámou
 • 5x plnený škvarkový pagáčik s klobáskou (pikant)
 • 6x tortila plnená zeleninou a cesnakovým dresingom
 • 6x tortila plnená zeleninou a kuracím mäskom a francúzsky dresing

29,99 €
- 12 % / 33,99 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Objednávku je potrebné zrealizovať minimálne 2 dni vopred na tel. čísle +421 919 178 792, z dôvodu garancie čerstvosti surovín
 2. Balíčky vám budú doručené priamo na adresu, ktorú ste uviedli pri objednávke
 3. Pri objednávke je potrebné uviesť číslo aj heslo z kupónu, prípadne je potrebné sa preukázať kupónom online alebo vo vytlačenej forme

Doplňujúce informácie

 • Chlebíčky sú vyrobené zo slovenských surovín. Mäso pochádza od lokálneho mäsokombinátu - Ilavský, syr nakupujeme v Považskej Bystrici od firmy NIKA a pečivo nám dodáva Bánovecký pekár Grimpek. Kúpou nielen, že si pochutnáte zdravo a hlavne čerstvo, ale podporíte aj lokálnych výrobcov, ktorí sa spoločne stretávajú v našich produktoch FRESH SNACK v Trenčíne

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 582 956 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  FRESH SNACK

Pri parku 19
91101 Záblatie-Trenčín
0919 178 792

info@freshsnack.sk
https://www.facebook.com/fresh...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (3 km)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (13 km)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Zelená žaba

Zelená žaba (13 km)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (14 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (16 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (17 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (22 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (23 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (26 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (27 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (28 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Park miniatúr Podolie

Park miniatúr Podolie (30 km)

Pozrite si prehliadku hradov, zámkov, kostolíkov a ďalších historických objektov, ktoré sa nachádzajú na Slovensku - všetky na jednom mieste pekne pokope. V súčasnosti park... Viac obsahuje viac ako 50 modelov.