Pán Cakes: Palacinky podľa tajného receptu, ktoré vás prenesú do detstva

Pán Cakes a jeho palacinky, Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

5,50 €

Bežná cena
7,30 €
Ušetríte
1,80 €

Pán Cakes: Palacinky podľa tajného receptu, ktoré vás prenesú do detstva

  Pán Cakes a jeho palacinky, Bratislava - Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Dlhoročný sen jednej mladej žienky sa stal skutočnosťou. Evke sa podarilo otvoriť si svoju vlastnú palacinkáreň a patrične sa o ňu aj stará. Všetky palacinky sú pripravované podľa jej tajného receptu. Pán Cakes ponúka nie len sladké palacinky ale aj slané či bezlepkovo-bezlaktózové. V ponuke sú tradičné náplne ale aj rôzne zaujímavé kombinácie, ktoré si určite zamilujete.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pochutia si detičky aj dospelí
  Pochutia si detičky aj dospelí
 • Slané alebo sladké spolu s kávičkou a limodánou
  Slané alebo sladké spolu s kávičkou a limodánou
 • Atmosféra ako doma
  Atmosféra ako doma
 • Skvelé hodnotenia podniku
  Skvelé hodnotenia podniku
 • V centre mesta pri Hodžovom námestí
  V centre mesta pri Hodžovom námestí

V cene je zahrnuté

 • Palacinka podľa výberu + káva + domáca limonáda
 • 2 x sladká alebo slaná palacinka podľa jedálneho lístka
 • 1x káva – Espresso (30 ml) alebo Espresso Lungo (90 ml)
 • 1x 0,5 l limonáda – malinová, čučoriedková, bazová, zázvorovo-citrónová

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2020.
 • Kupón je možné využiť ktorýkoľvek deň po 14.30 hod.

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Na prevádzke sa stačí preukázať platným kupónom

Doplňujúce informácie

 • Tešiť sa môžete na sladké palacinky podľa tajného receptu Pána Cakesa, slané palacinky z pšenično-pohánkového cesta alebo bezlepkovo-bezlaktózové palacinky z ryžovo-pohánkového cesta s bezlaktózovým mliekom.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 969 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Lanoland

Lanoland (1 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (1 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (1 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Železná studnička

Železná studnička (2 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (2 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (3 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.