Pizza alebo XXL burger s hranolkami s donáškou pred dom či do práce alebo take away

Cosmopolitan Café & Restaurant & Pizza, Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 4,29 €

Bežná cena
5,30 - 7,40 €
Ušetríte
až 1,51 €

Pizza alebo XXL burger s hranolkami s donáškou pred dom či do práce alebo take away

  Cosmopolitan Café & Restaurant & Pizza, Banská Bystrica (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 1.12.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ak nemáte nápad, čím ulahodiť svojim chutiam počas týchto dní vsaďte na overenú klasiku. Pizza podľa výberu alebo XXL burger s hranolkami. Cosmopolitan Café & Restaurant & Pizza vám jedlo môžu doniesť domov alebo do práce alebo si pre tieto pochúťky môžete prísť osobne.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na výber zo 6 druhov pizze
  Na výber zo 6 druhov pizze
 • XXL burger s hranolkami (s alebo bez chilli)
  XXL burger s hranolkami (s alebo bez chilli)
 • Suroviny zo slovenských fariem
  Suroviny zo slovenských fariem
 • Na výber donáška alebo take away
  Na výber donáška alebo take away
 • Jedna z najlepšie hodnotených reštaurácií v Banskej Bystrici
  Jedna z najlepšie hodnotených reštaurácií v Banskej Bystrici

V cene je zahrnuté

 • Pizza alebo burger podľa zvoleného typu kupónu
 • Rozvoz alebo "take away"

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 1.12.2020.
 • Kupón je možné využiť Pondelok - Nedeľa od 14.30 hod. do zatvorenia (cca. 19.00 - 20.00 hod)
 • Rozvoz je možný pri minimálnej objednávke 6 €
 • Príplatok za rozvoz v regióne Banská Bystrica Sásová 1 € a Banská Bystrica mesto 2 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu na tel. č. +421 48 417 40 20 minimálne 30 min. pre take away a 45 min. pre rozvoz
 2. Pri rezervácii nahláste len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu sa nahlasuje až priamo na prevádzke

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 049 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Cosmopolitan Café & Restaurant & Pizza

Rudohorská 33/A
974 11 Banská Bystrica
+421 48 417 40 20, +421 905 403 606

info@cosmopolitanbb.sk
http://www.cosmopolitanbb.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Múzeum SNP

Múzeum SNP (3 km)

Múzeum ponúka najucelenejší pohľad na Slovenské národné povstanie. Sídli v architektonicky zaujímavej budove v parku, v ktorom sa nachádza aj vonkajšia expozícia ťažkej bojovej... Viac techniky z čias SNP. Spravuje niekoľko expozícii, napríklad „Slovensko v protifašistickom hnutí odporu Európy 1939 - 1945“, „Represálie nacistov a príslušníkov POHG na Slovensku v rokoch 1944 - 1945“ alebo „Partizánska republika“ v obci Kalište.

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka (3 km)

Jaskyne sa radia medzi najzaujímavejšie voľne dostupné jaskyne na Slovensku. Obe sa nachádzajú medzi Banskou Bystricou a Špaňou Dolinou a sú dostupnú značeným chodníkom zo Sásovej... Viac do Španej Doliny. Netopieria jaskyňa je dlhá asi 57 metrov a nájdete v nej napríklad malé jazierko a pomerne bohatú výzdobu. Jaskyňa Kaplnka sa s najväčšou pravdepodobnosťou v pradávnych dobách používala na obetné rituály. Našli sa tu totiž pozoztatky obradne poškodených lebiek a iných ľudských kostí.

Plážové kúpalisko Banská Bystrica

Plážové kúpalisko Banská Bystrica (4 km)

V Termálom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica nájdete 2 plavecké bazény, relaxačný bazén a mnoźstvo detských bazénov s vodnými atrakciami. Všetky bazény sú termálne.

Špania Dolina

Špania Dolina (6 km)

Špania dolina je lokalitou s množstvom zachovalých kultúrnych pamiatok (85) z obdobia rozkvetu banskej činnosti. Časť z nich je zreštaurovaná a verejne prístupná. Zároveň sa... Viac Špania dolina nachádza v krásnom prírodnom prostredí, takže je tu priestor aj na turistiku.

Hrad Slovenská Ľupča

Hrad Slovenská Ľupča (9 km)

Tento hrad patrí medzi najzachovalejšie na Slovensku. História hradu siaha do 13. storočia. V 19. storočí sa stal hrad majetkom uhorského štátu a roku 1873 v ňom zriadili... Viac sirotinec, neskôr tu sídlili rehoľné sestry. V čase Slovenského národného povstania v ňom fašisti väznili povstalcov.

Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky (9 km)

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

Kalište

Kalište (11 km)

Počas Slovenského národného povstania sa obec stala jedným z centier takzvanej Partizánskej republiky v Nízkych Tatrách. Za pomoc partizánom nacisti obec 18. marca 1945 prepadli a... Viac zavraždili 13 obyvateľov. Vypálili 42 domov aj s hospodárskymi budovami. Dnes je na území tejto osady vybudovaný prírodný skanzen.

Mičinské travertíny

Mičinské travertíny (11 km)

V malej obci Mičiná neďaleko Banskej Bystrice nájdete travertínové terasy posiate malými travertínovými kôpkami - krátermi naplnenými minerálnou vodou. Pre turistov je tu... Viac vybudovaný chodník s náučnou tabuľou a možnosťou nabrať si minerálnu vodu do fliaš. Okrem toho sa tu nachádzajú aj vzácne druhy rastlím, napríklad malé orchidey.

Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa (11 km)

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

Badínsky prales

Badínsky prales (11 km)

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

Vodný žľab Rakytovo

Vodný žľab Rakytovo (12 km)

Žľab sa v minulosti používal na spúšťanie dreva a dnes je jedinečnou technickou pamiatkou. Nachádza sa v doline Rakytovo neďaleko Banskej Bystrice.Vodný žľab v roku 2000 vyhlásili... Viac za národnú kultúrnu pamiatku. Jeho celková dĺžka je 2 450 m, celá konštrukcia je z dreva – zo smreka a jedle, bez použitia iného materiálu, napríklad železa, či plastov.

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevený artikulárny kostol Hronsek (12 km)

Unikátny kostolík z 18. storočia je postavený celý z dreva, bez jediného použitého klinca a bez veže. Spájajú sa tu prvky škandinávskej, nemeckej, iónskej aj slovanskej... Viac architektúry.