od 4,90 €

Bežná cena
5,90 - 29,00 €
Ušetríte
až 5,00 €

Bubble Waffle: Bublinky, ktoré vám osladia deň

  Bubble Waffle Bratislava - The Street Life, Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 4 body

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Bubble Waffle Bratislava - The Street Life

Vznikli v Hong Kongu, no svojich nadšencov si veľmi rýchlo našli po celom svete. A v Bratislave tiež! The Street Life Food Truck pripravuje bublinkové waffle, do ktorých okrem tých najstarostlivejšie vybraných ingrediencií pridávajú aj lásku, s ktorou ich pripravujú. Príďte si po chutnú maškrtku do ich prevádzky v Starom Meste alebo si ju nechajte doviezť až priamo k vám domov.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Obľúbená pochúťka po celom svete
  Obľúbená pochúťka po celom svete
 • V ponuke slané aj sladké waffle na "tisíc" spôsobov
  V ponuke slané aj sladké waffle na "tisíc" spôsobov
 • Možný osobný odber v Starom Meste
  Možný osobný odber v Starom Meste
 • Donáška v rámci celej Bratislavy
  Donáška v rámci celej Bratislavy
 • Deluxe špecialita – waffle s jedlým 24k zlatom
  Deluxe špecialita – waffle s jedlým 24k zlatom

V cene je zahrnuté

 • Bublinkové waffle

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2020.
 • Dovoz v rámci Bratislavy 3,50 €
 • Osobný odber možný na prevádzke utorok až nedeľa v čase 14.00 – 22.00 hod.

Vyberte si z nasledujúcich 6 možností

Sladká bubble waffla – banán v čokoláde

 • 1x 230 g waffla: nutella, banán, banán v čokoláde

4,90 €
- 17 % / 5,90 €

0,00 €

Bubble waffla podľa vlastného výberu + limonáda alebo milkshake

 • 1x 0,4 l limonáda/milkshake, na výber: limonáda – kokosová, melónová alebo bazovo-citrónová; milkshake – jahoda/oreo/banán alebo banán v čokoláde
 • 1x 230 g waffla, na výber: z aktuálnej ponuky prevádzky

6,90 €
- 25 % / 9,20 €

0,00 €

9,90 €
- 18 % / 12 €

0,00 €

2x deluxe bubble waffle

 • 2x 230 g deluxe waffla, na výber: food porn (mix toho najlepšieho), lindt milk (nutella, lindt milk, jahody/banán) alebo lindt white (nutella, lindt white, jahody/banán)

14,90 €
- 17 % / 18 €

0,00 €

Sladká golden bubble waffla s 24k zlatom

 • 1x 230 g golden bubble wafla: 

19,90 €
- 20 % / 24,90 €

0,00 €

26,00 €
- 10 % / 29 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Na prevádzke sa stačí preukázať platným kupónom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 860 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (100 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (300 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (400 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Michalská brána

Michalská brána (400 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (600 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (800 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (900 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (900 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (900 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.