5,40 €

Bežná cena
9,00 €
Ušetríte
3,60 €

Necenzurovné knihy novodobého zdravého životného štýlu

  STUDIO IQ s.r.o., Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 10.7.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 5 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Vlastný príbeh autora či príbehy jeho klientov, blahodárne účinky, ale aj riziká spojené s konzumáciou vody, ale aj mlieka, mliečnych produktov či ako premýšľať inak. To je kolekcia titulov, ktorá vám rozšíri obzory od Jána Hubinského, medzinárodného fitness profesionála a prezentéra, autora, s viac ako 25-ročnou pôsobnosťou v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na výber z 3 titulov Jána Hubinského
  Na výber z 3 titulov Jána Hubinského
 • Dozviete sa množstvo zaujímavých informácii
  Dozviete sa množstvo zaujímavých informácii
 • Knihy majú pomôcť pri znovu-objavení sily jednoduchosti základných princípov života
  Knihy majú pomôcť pri znovu-objavení sily jednoduchosti základných princípov života
 • Doba dodania do 5 dní
  Doba dodania do 5 dní
 • Autor spolupracuje so svetovou špičkou v oblasti liečivej a klinickej výživy
  Autor spolupracuje so svetovou špičkou v oblasti liečivej a klinickej výživy

V cene je zahrnuté

 • Necenzurovné knihy novodobého zdravého životného štýlu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 10.7.2020.
 • Doba dodania do 5 dní

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Cesta za zdravším, veselším a úspešnejším JA

 • Už samotný názov tejto knižky prezrádza veľmi veľa o jej obsahu. Naše životné cesty môžu byť veľmi rozdielne, avšak zdravie, radosť a úspech či už v súkromí alebo v profesionálnom živote sú jeho hlavnými aspektami.
 • Autor, Ján Hubinský, veľmi prehľadne, jednoducho a výstižne spracoval svoje viac ako 20-ročné skúsenosti práce s klientmi a vytvoril vynikajúci návod, ako dosiahnuť ten povestný a často začarovaný tzv. "ťuk", ktorý mnohí z nás majú tak často na dosah, no nie a nie sa dopracovať k začiatku zmeny, na ktorú sa tak dlho chystáme.
 • Vlastný príbeh, príbehy mojich klientov a neúnavná energia zakomponovaná v tejto motivačno-inšpiratívnej publikácii už dokázala pozitívne "nakopnúť" stovky ľudí rôznych vekových kategórii a funguje to ako keď máte auto- po naštartovaní už ide všetko ako po masle :-)
 • Hodina pravdy je názov druhej časti tejto knižky a táto odkrýva skutočne mimoriadne kontroverzné otázky biznisu s ľudským zdravím. Informácie a výpovede, ktoré nikdy nemali uzrieť svetlo sveta vám doslova môžu vyraziť dych a v mnohých prípadoch vám potvrdia to, o čom ste už možno niekde niekedy začuli. Dve-tri hodinky výborného čítania každopádne prospejú každému, kto má záujem skutočne pochopiť, kadiaľ vedie cesta za zdravším, veselším a úspešnejším JA.

5,40 €
- 40 % / 9 €

0,00 €

Tekutý život

 • Tekutiny majú jednoznačnú výhodu v tom, že sa do nášho organizmu dostanú vždy oveľa rýchlejšie, ako potraviny, ktoré musíme najskôr požuť a v ústach predtráviť.
 • Ak si však nedáme dostatočný pozor na to, čo tieto tekutiny, ktoré pijeme obsahujú, môže sa táto výhoda veľmi rýchlo zmeniť na obrovskú nevýhodu, pretože sa do nášho tela veľmi rýchlo dokážu dostať aj látky, ktoré príliš žiadúce nie sú. V knihe nájdete mnoho vynikajúcich informácii o tekutinách, ktoré sa najčastejšie objavujú v našom bežnom živote a preto je aj veľmi dôležité vedieť o nich trošku viac, ako len to, že sú tekuté.
 • Blahodárne účinky ale aj riziká spojené napríklad s konzumáciou našej životodárnej tekutiny vody, ale aj mlieka, mliečnych produktov, sladených nápojov či kávy sú nám často predstavované veľmi zavádzajúcim a nejasným spôsobom, ktorý samozrejme pramenízo zdrojov, ktoré si môžu finančne aj politicky dovoliť zverejniť čokoľvek uznajú za vhodné a hlavne to, čo prospieva napredovaniu v biznise.
 • Autor Ján Hubinský - teda ja :-) opisuje svoje necenzurované viacročné zistenia ktoré pochádzajú zo zdrojov viac ako dôveryhodných, ktoré niesú zainteresované v krvilačných finančných kolosoch a naopak svojou dlhoročnou prácou a výsledkami dokázali, že im skutočne ide o dobro a zdravie človeka, vrátane ich samých. Nakoniec prečítajte a uvážte sami, čo vám zmysel dáva a čo nie :-)

5,40 €
- 40 % / 9 €

0,00 €

Proti vetru, ale po svojom

 • Luxus nepremýšľať nad svojím zdravím, si už nemôžeme dovoliť. Platíme zaň životmi.
 • Máme všetko, čo k zdravému životnému štýlu potrebujeme. Svoje perfektne nastevné telo,  dostatok, ba až nadbytok potravy, vitamíny, BIO, informácie. Všetko nám riadne prerastá cez hlavu a podobne, ako keď sa z malej firmy stáva veľká, je nutné nastaviť manažment, ktorý triedi všetko podľa toho, čo do firmy patrí a čo jej prospieva a naopak, čo je v jej neprospech. V prípade nás ľudí, si svoje zdravie menežuje každý sám, alebo by si každý mal.
 • Jediným nástrojom, ktorý môžeme pri tom použiť, je myseľ. Naše myslenie musí byť dostatočne zdravé na to, aby dokázalo rozlišovať a oddelovať zdravé informácie od tých nebezpečných a škodlivých. Vyleteli sme príliš vysoko a pre zdravé myslenie je výnimočne dôležité, zostať nohami na zemi. V tejto knihe poukazujem na svoj príbeh svojej premeny a premeny tisícok ľudí okolo mňa. Prišiel čas, aký tu ešte nebol. Kto sa nenaučí zdravo myslieť, zaplatí vlastným zdravím, alebo životom. Dovolili sme si mať tento luxus dostatočne dlho na to, aby sme videli, že nejde o zábavu. Systém, v ktorom žijeme, zradil, no napriek tomu, vždy najväčšiu vinu na tom, ako sme sa ním nechali zmrzačiť, máme my sami.
 • Od teraz hrá každý sám za seba a verte mi, že resetovať naše reklamou vymyté mozgy je nevyhnutné, aj keď to vôbec nebude ľahké. Oveľa ľahšie je však čítanie tejto knižky, pri ktorej sa dá mnohé uvedomiť. Tak, ako tomu bolo pri mojich predošlých knižkách, i táto môže otvoriť oči mnohých z nás, čo je vždy vstupnou bránou k vlastným činom.

5,40 €
- 40 % / 9 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Objednávka tovaru sa vytvára automaticky pri nákupe
 2. V nákupnom procese vyplňte správne všetky požadované údaje
 3. Následne vám e-mailom príde potvrdenie o objednaní

Poštovné

Slovenská pošta

neobmedzené množstvo

2,50 €

Doplňujúce informácie

 • Ján Hubinský, medzinárodný fitness profesionál a prezentér, autor, viac ako 25 rokov pôsobnosti v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu, pracoval s ľuďmi vo viac ako 30. krajinách sveta, spolupracuje so svetovou špičkou v oblasti liečivej a klinickej výživy, ako aj v oblasti naturálnej liečby, je dlhoročným členom Kampane za pravdu v medicíne, je zakladateľom kliniky zdravia STUDIO IQ Nitra  a konceptu zdravého stravovania založeného na rastlinnej báze PÁNI BAKLAŽÁNI v Nitre

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 049 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  STUDIO IQ s.r.o.

Staničná 11
949 01 Nitra
+421 948 590 020


https://www.studioiq.sk/

Zobraziť na mape