Svadobné menu alebo slávnostný bufet v reštaurácii Apollo Hotela**** vrátane prenájmu priestorov

Apollo Hotel **** - Reštaurácia Sv. Huberta, Bratislava - Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(10 hodnotení)

Svadobné menu alebo slávnostný bufet v reštaurácii Apollo Hotela**** vrátane prenájmu priestorov

LokalitaApollo Hotel **** - Reštaurácia Sv. Huberta, Bratislava - Ružinov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Od úvodného prípitku na šťastné manželstvo, až po odchod posledných spokojných hostí. Reštaurácia Sv. Huberta v Apollo Hoteli**** myslí na vašu svadobnú hostinu už teraz. Výhľad na Dulovo námestie so sochou "Milencov", vychýrená kuchyňa, ubytovanie pre mladomanželov a prenájom zadarmo a taktiež pomoc pri organizovaní. Jednoducho svadba plná nádherných zážitkov v Apollo Hoteli****.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vrátane prenájmu priestoru zdarma
  Vrátane prenájmu priestoru zdarma
 • Platí pre akcie nad 10 osôb
  Platí pre akcie nad 10 osôb
 • Ubytovanie v DE LUXE kategórii pre 4 osoby zadarmo
  Ubytovanie v DE LUXE kategórii pre 4 osoby zadarmo
 • Výhodné svadobná menu v jednej z TOP hotelových reštaurácií na Slovensku
  Výhodné svadobná menu v jednej z TOP hotelových reštaurácií na Slovensku
 • Extrémne dlhá platnosť kupónov, až do júna 2021
  Extrémne dlhá platnosť kupónov, až do júna 2021

Ukončené
od 29,00 €

Bežná cena: 39 - 49,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

10 hodnotení

9 zákazníkov odporúča

10

vzdy je to kulinarsky zazitok. vsetko bolo skvele a ten kolacik bol najsamtop!

Viera, 23. januára 2020

Hodnotil ponuku 3-chodové MENU A pre 1 osobu


10

Pan kuchar nesklamal,naopak,tiramisu bolo vynikajuce,take som nikdy este nejedla a prosesecco tiez!

Silvia, 16. mája 2019

Hodnotil ponuku Jarné sviatočné menu s grilovaným pstruhom...

Kontakt

Apollo Hotel **** - Reštaurácia Sv. Huberta

Apollo Hotel **** - Reštaurácia Sv. Huberta

Dulovo nám. 1
82108 Bratislava


www.apollohotel.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

2
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

2
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

2
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

2
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

2
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

2
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

3
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Mohlo by sa vám páčiť