Hamburger, grilované koleno a k tomu pivo alebo káva s chutným dezertom to všetko si môžete vychutnať v reštaurácii, na terase Masarykov dvor alebo zobrať so sebou

Jazdecký a športovo-rekreačný areál Masarykov dvor, Pstruša - Vígľaš

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

tracking

od 3,49 €

Bežná cena
4,50 - 18,70 €
Ušetríte
až 1,71 €

Hamburger, grilované koleno a k tomu pivo alebo káva s chutným dezertom to všetko si môžete vychutnať v reštaurácii, na terase Masarykov dvor alebo zobrať so sebou

  Jazdecký a športovo-rekreačný areál Masarykov dvor, Pstruša - Vígľaš (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Malá káva, lyžička cukru a za pol pohára napeneného mlieka alebo čistá? Doprajte si trochu životného elixíru! Keď sa k tomu pridá dezert, je to bomba! Ak ste skutočne hladní zvoľte výborný hamburger alebo grilované koleno s čapovaným pivom. Priamo z reštaurácie Masarykovho dvora vám cez výdajne okienko podajú tieto dobroty - bezpečne, rýchlo a so sebou alebo si ich môžete vychutnať na terase. :)

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na výber chutné a česrtvé dobroty
  Na výber chutné a česrtvé dobroty
 • Mliečne produkty, klobásky, divinové mäso
  Mliečne produkty, klobásky, divinové mäso
 • Suveníry z regiónu (maľované kríže z Detvy)
  Suveníry z regiónu (maľované kríže z Detvy)
 • Tradičné výrobky Podpoľania
  Tradičné výrobky Podpoľania
 • Predajňa je súčasťou areálu Masarykovho dvora
  Predajňa je súčasťou areálu Masarykovho dvora

V cene je zahrnuté

 • Chutné a čerstvé jedlo so sebou podľa zvoleného typu kupónu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2020.
 • Konzumácia je možná priamo v reštaurácii, na terase alebo si jedlo vziať so sebou cez výdajne okienko

Garancia+

Ak nestihnete využiť kupón, spolu s partnerom AGROSEV, spol. s r.o. vám vrátime až 70 % jeho hodnoty formou kreditu.


Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Na prevádzke sa stačí preukázať platným kupónom

Doplňujúce informácie

 • V ponuke slovenské mliečne produkty, bravčové aj jelenie klobásky, divinové mäso, sladké vínko, medovinka a suveníry z nášho regiónu (maľované kríže z Detvy).

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 530 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Jazdecký a športovo-rekreačný areál Masarykov dvor

Pstruša 339
962 12 Vígľaš
+421 45 52 44 600

Reštaurácia: 7.30 hod. - 21.00 hod.
Penzión a recepcia: nonstop (strážna služba v nočných hodinách)
Predajňa: pondelok - sobota: 6.30 - 18.30, nedeľa: 7.00 - 17.00, sviatok - zatvorené

recepcia@mdvor.sk
http://www.masarykov-dvor.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Víglašský zámok

Víglašský zámok (2 km)

Zámok na Vígľaši zohral významnú úlohu v protitureckých bojoch, bol však aj obľúbeným letným sídlom mnohých uhorských kráľov (Žigmund Luxemburský, Matej Korvín). Ľudovít I. začal... Viac na Vígľaši budovať hradné sídlo, ktoré neskôr dokončuje práve Žigmund Luxemburský. Ten ho aj dáva prestavať na lovecký zámok. Je ľahko dostupný zo všetkých krajských miest, leží len pár minút od letiska Sliač. V súčasnosti je v priestoroch kašieľa hotel The Grand Vígľaš, ktorý okrem ubytovania a wellness ponúka tiež zaujímavé zámocké a historické aktivity vrátane poľovníckeho servisu alebo jazdy na koňoch, tenisu, turistiky a cykloturistiky.

Historická železnica vo Vígľaši

Historická železnica vo Vígľaši (2 km)

Atrakcia sa nachádza priamo v obci Vígľaš pri hlavnej ceste. Pozostáva z parnej lokomotívy a vozňov, ktoré sa kedysi používali na zvážanie dreva z Poľany. Do dnešného dňa zostal... Viac zo železnice iba krátky úsek, ktorý je chránený ako technická pamiatka.

Stredoveký kostolík v Zolnej

Stredoveký kostolík v Zolnej (9 km)

V Zolnej neďaleko Zvolena sa nachádza prekrásny ranogotický kostolík z 13. storočia. Je to jedna z najstarších stavieb v regióne. Spoločne s kostolíkom v Čeríne, Hornej Mičinej či... Viac Ponikách, patrí tento svätostánok do špecifickej, nesmierne hodnotnej skupiny malých stredovekých vidieckych kostolíkov Zvolenskej kotliny. Kostolík má okrem krásneho exteriéru aj veľmi vzácny dobový interiér.

Hradisko Kalamárka

Hradisko Kalamárka (10 km)

Kalamárka je prírodná lokalita v Detvianskom predhorí Poľany. Vyznačuje sa atraktívnym, extrémne členitým reliéfom vhodným ako horolezecké cvičné terény. Na Kalamárku je prístup... Viac autom rovno ku skalám.

Kúpele Sliač

Kúpele Sliač (14 km)

Termálne kúpele v meste Sliač vo Zvolenskej doline, miestne pramene Sliača boli známe už v dávnej minulosti. Okolie ponúka aj ideálne možnosti pre turistiku (kúpeľmi prechádzajú... Viac tri značkované trasy) a množstvo pamiatok.

Zvolenský zámok

Zvolenský zámok (15 km)

Národná kultúrna pamiatka, ktorú nájdete v centre Zvolena. Ku zámku je možné dostať sa buď pešo alebo autom po ceste, ktorá vedie od námestia k hlavnej bráne.

Arborétum Borová Hora

Arborétum Borová Hora (15 km)

Arborétum Borová hora vo Zvolene je výnimočné v celoeurópskom meradle sústreďovaním pôvodných druhov drevín v ich vnútrodruhovej a geografickej premenlivosti. Nachádza sa tu aj... Viac najväčšia zbierka ruží na Slovensku. Je reprezentovaná viac ako 800 odrodami v počte takmer 4 000 kríkov s cieľom archivovať odrody ruží, ktoré boli vyšľachtené na území bývalého Rakúsko-Uhorska, Česka a Slovenska, ale aj ďalšie odolné odrody z iných krajín. Zaujímavá je aj zbierka 700 kaktusov.

Mičinské travertíny

Mičinské travertíny (15 km)

V malej obci Mičiná neďaleko Banskej Bystrice nájdete travertínové terasy posiate malými travertínovými kôpkami - krátermi naplnenými minerálnou vodou. Pre turistov je tu... Viac vybudovaný chodník s náučnou tabuľou a možnosťou nabrať si minerálnu vodu do fliaš. Okrem toho sa tu nachádzajú aj vzácne druhy rastlím, napríklad malé orchidey.

Pustý Hrad

Pustý Hrad (15 km)

Pustý hrad (alebo tiež Zvolenský hrad či Starý Zvolen) je hradný komplex z 12. storočia, ktorý sa skladá z Dolného a Horného hradu. Najstaršou stredovekou stavbou je veža... Viac kráľovského komitátneho hradu. Na hrad vedie náučný chodník.

Dubový háj Gavurky

Dubový háj Gavurky (17 km)

V tomto nádhernom háji sa nachádza asi 600 dubov, ktoré majú aj viac ako 400 rokov.

Háj Gavurky

Háj Gavurky (17 km)

Háj Gavurky je najväčším podobným hájom na Slovensku. Takýchto hájov sa na Slovensku zachovalo už len veľmi málo. Je plný 300-400 ročných dubov a na svoje si tu prídu najmä... Viac milovníci pokoja a pobytu v prírode. Háj Gavurky je domovom mnohých vzácnych druhov vtáctva, hmyzu a iných živočíchov, vďaka čomu ho navštevujú nielen turisti, ale aj domáci a zahraniční prírodovedci. Lokalita je zapísaná v zozname chránených území európskeho významu.

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevený artikulárny kostol Hronsek (17 km)

Unikátny kostolík z 18. storočia je postavený celý z dreva, bez jediného použitého klinca a bez veže. Spájajú sa tu prvky škandinávskej, nemeckej, iónskej aj slovanskej... Viac architektúry.