4,49 €

Bežná cena
6,00 €
Ušetríte
1,51 €

Obľúbený Bratislavský kaviár vo forme videa: glosátorská show z pohodlia domova

  Hry Pána Kráľa, Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 4 body

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Hry Pána Kráľa

Aby ste sa nemuseli zabávať doma sami, prinášame vám známy Bratislavský kaviár vo forme videí. Glosátorská show troch pozvaných slovenských komikov o udalostiach, ktorými sme posledné týždne či mesiace žili. Moderuje pán všetkého humoru Jakub Lužina spolu so svojou osobnou kalkulačkou a posúvačom obrázkov Matejom Moškom.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Akciová cena cez ZľavaDňa.sk
  Akciová cena cez ZľavaDňa.sk
 • Načo plakať nad realitou, keď sa z nej môžete smiať?
  Načo plakať nad realitou, keď sa z nej môžete smiať?
 • Vždy iní pozvaní hostia vtipne komentujú udalosti
  Vždy iní pozvaní hostia vtipne komentujú udalosti
 • Od zábavy z pohodlia domova vás delí len pár klikov
  Od zábavy z pohodlia domova vás delí len pár klikov
 • Platnosť kupónov až do 31.12.2020
  Platnosť kupónov až do 31.12.2020

V cene je zahrnuté

 • Bratislavský kaviár Kuba Lužinu (1 videozáznam)
 • Zvýhodnený videozáznam niektorej z už odvysielaných show (ktoré teraz prebiehajú online)
 • Obľúbená glosátorská show, kde sa 3 pozvaní komici vysmievajú z aktuálnych udalostí pod vedením moderátorov Jakuba Lužinu a Mateja Moška
 • 1 kupón odomkne ľubovoľný 1 z dostupných videozáznamov
 • Dĺžka videa: približne 60 - 80 minút  

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2020.

Vyberte si z nasledujúcich možností

4,49 €
- 25 % / 6 €

0,00 €

Hry Pána Kráľa má pre vás ešte aj túto ponuku:
4,49 €
Platnosť kupónu je od 19.5.2020 do 31.8.2020 podľa dostupnosti.

Ako využiť ponuku

 1. Vytvorte si konto na www.panakrala.sk
 2. Otvorte si v knižnici stream, ktorý chcete odomknúť
 3. Zadajte kód kupónu do riadku Číslo vstupenky
 4. Po obnovení stránky sa zabávajte na komikoch

Doplňujúce informácie

 • Na koho sa môžete tešiť? V humoristickej show Bratislavský Kaviár pozvaní komici vtipne komentujú aktuálne udalosti. Večer moderuje pán všetkého humoru Jakub Lužina spolu so svojou osobnou kalkulačkou a posúvačom obrázkov Matejom Moškom. Veda, kultúra, politika, náboženstvo, šport, počasie ani výška lovnej zvery - nič im nie je dosť sväté, aby si z toho nerobili srandu
 •  Jakub Lužina - komik, autor škôlkohier, kvízmajster a majiteľ výhradných práv na srandu z čohokoľvek a kohokoľvek rozširuje svoje portfólio o moderovanie Bratislavského kaviáru. Svoju novú úlohu si vymyslel preto, aby mohol pokutovať hosťujúcich komikov za akútnu absenciu humoru a testovať ich z vedomostí o problémoch prvého sveta
 • Matej Moško - doktor divadla, scenárista, expert powerpointu a hrdý majiteľ dvoch kryptomačiek si v novej show vezme na starosť úlohu subdimenzionálne audiovizuálneho, ale organicky simultánneho guľôčkového počítadla. Keďže oprávnenú aj neoprávnenú kritiku zvláda prijímať bez mihnutia oka, bude pri Lužinovi sedieť najbližšie
 • Vhodné pre každého vo veku 18+

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 969 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (100 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (200 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (200 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (500 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (500 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (500 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (800 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.