Za krásami Bielych Karpát do hotela Aréna*** so stravou (aj rodinné pobyty so vstupom do ZOO)

Hotel Aréna ***, Česko - Biele Karpaty

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Za krásami Bielych Karpát do hotela Aréna*** so stravou (aj rodinné pobyty so vstupom do ZOO)

LokalitaHotel Aréna ***, Česko - Biele Karpaty (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.4.2021 podľa dostupnosti.

Či už túžite po romantike vo dvojici alebo hľadáte ideálne miesto na dovolenku s celou rodinou, hotel Aréna*** uspokojí všetkých. Aktívne páry nadchne okolitá krajina Valašska, ktorá je prepletená sieťou značených turistických trás, a rodiny s deťmi zase vstupenka do ZOO Lešná, kde môžu stráviť celý deň. 20 % zľava na šťavnaté burgery je určená pre všetkých milovníkov poctivej domácej kuchyne.

Tipy na výlety

Hrad Brumov 

Historicky zakonzervovaná zrúcanina horného hradu ponúka v bývalých pivničných aj nadzemných priestoroch expozíciu o histórii hradu, miesta a iné doplnkové expozície. Tradíciou sú tu umelecké výstavy v zaujímavo umiestnenej a riešenej hradnej galérii.

Najstaršia správa o stavbe hradu v Brumove pochádza z roku 1224. Bol založený  v neskoro-románskom slohu pravdepodobne za vlády Přemysla Otakara I. niekedy začiatkom 13. storočia. Možno predpokladať, že predchodcom kamenného hradu bola na tomto návrší nad Brumovom stavba drevená.

Pôvodne kráľovský hrad Brumov stojaci pri vojensky a obchodne dôležitej ceste Vlárským priesmykom spájajúcej Považie s Pomoravím bol po celé stáročia najvýznamnejším objektom pre dejiny a ochrancom kraja. Pri veľkom požiari v roku 1760 vyhorel hrad aj s panským archívom. Po druhom veľkom požiari v roku 1820 bol v roku 1827 trvalo opustený a zmenil sa v ruinu. V 70. a 80. rokoch 20. storočia prebiehal na hrade archeologický výskum, v 90. rokoch sa podarilo hrad zakonzervovať a v roku 2000 sprístupniť verejnosti.

Priestor spodného hradu je čiastočne prebudovaný na malý amfiteáter s pódiom a využívaný na organizovanie rôznych kultúrnych a zábavných podujatí, divadiel, koncertov a pod.

Dedinka Sidonie

Sidonie, ktorá má len pár domčekov, turistov láka nielen na krásnu prírodu s čistou vodou v studničkách, ale aj na rozmanité výlety. Úplne jedinečná je "sklárska kolónia", teda pôvodné spoločné obydlia robotníkov zo sklární založených v 18. storočí Jánom Krstiteľom Illésházym. Sklárske osady sa nachádzajú na niekoľkých miestach obce. Dlhé domy boli rozdelené do jednotlivých bytov, kde v skromných priestoroch skladajúcich sa iba z kuchyne a izby žili po generácie početnej rodiny sklárov.

Luhačovice

Luhačovice sú mesto v okrese Zlín v Zlínskom kraji, 16 km juhovýchodne od Zlína na riečke Šťávnice. Mesto má katastrálne výmeru 33 km² (3 299 ha), 1 099 domov a žije tu približne 5 100 obyvateľov.

V Luhačoviciach sú štvrté najväčšie kúpele v Českej republike a najväčšie na Morave. Liečia sa tu predovšetkým ľudia s chorobami dýchacieho ústrojenstva, trávenia a obezitou. Kúpele vďačia za svoj ohlas predovšetkým minerálnym prameňom. V Luhačoviciach vyviera 6 prírodných prameňov a desiatky prameňov navŕtaných. Najznámejším a najvýznamnejším prameňom Luhačovských kúpeľov je prameň Vincentka.

Zlín

Zlín je mesto postavené obuvníckou firmou Baťa podľa amerického vzoru, mesto s ojedinelým súborom funkcionalistickej architektúry. Majú tam mrakodrap s kanceláriou vo výťahu, múzeum topánok a topánočiek všetkých typov z najrôznejších dôb i kútov sveta, renesančný zámok, a navyše ešte skvelú zoologickú záhradu.

Trenčiansky hrad

Trenčiansky hrad je hrad nad slovenským mestom Trenčín. Je charakteristickou dominantou nielen samotného mesta, ale aj stredného Považia. Je chránenou národnou kultúrnou pamiatkou Slovenska.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pri rodinnom pobyte dieťa do 15 rokov zdarma + vstup do ZOO Lešná
  Pri rodinnom pobyte dieťa do 15 rokov zdarma + vstup do ZOO Lešná
 • Vynikajúca kuchyňa
  Vynikajúca kuchyňa
 • 20 % zľava na výborné domáce burgery podľa ponuky
  20 % zľava na výborné domáce burgery podľa ponuky
 • Sieť značených turistických trás
  Sieť značených turistických trás
 • Hrad Brumov, Sidonie, Luhačovice, Zlín, Trenčianský hrad (viac pod ponukou)
  Hrad Brumov, Sidonie, Luhačovice, Zlín, Trenčianský hrad (viac pod ponukou)

Ukončené
od 72,80 €

Bežná cena: 121 - 764,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 586 605 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Hotel Aréna ***

Družba 1223
76 331 Brumov-Bylnice
+420 601 234 503

Check in od 12:00
Check out do 10:00

info@hotelbrumov.cz
https://www.hotelbrumov.cz/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

10
km
Hrad Vršatec

Hrad Vršatec

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

10
km
Vršatské bradlá

Vršatské bradlá

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

14
km
Hrad Lednica

Hrad Lednica

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

21
km
Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

22
km
Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

22
km
Zelená žaba

Zelená žaba

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

25
km
Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

32
km
Považský hrad

Považský hrad

Hrad pochádza z 13. storočia, postavený bol za účelom ochrany dôležitej považskej obchodnej cesty. V roku 1698 hrad zničili cisárske vojská. Odvtedy sa postupne rozpadáva a dnes... Viac je ruinou. Cesta na hrad je príjemnou prechádzkou, z vrchu sa vám naskytne nádherný výhľad na Váh a Manínsku tiesňavu.

34
km
Hrad Beckov

Hrad Beckov

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

35
km
Manínska tiesňava

Manínska tiesňava

Národná prírodná rezervácia neďaleko Považskej Bystrice. Nájdete tu unikátnu faunu a flóru, úzku dolinu obklopujú skaly vysoké až 400 metrov.

37
km
Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

39
km
Čičmany

Čičmany

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

Mohlo by sa vám páčiť