Oddych v penzióne Zelený dom na Orave v blízkosti vyhľadávaných aquaparkov

Penzion Zelený dom, Orava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,5

Veľmi dobré hodnotenie
(13 hodnotení)

Oddych v penzióne Zelený dom na Orave v blízkosti vyhľadávaných aquaparkov

LokalitaPenzion Zelený dom, Orava (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 10.6.2020 do 2.12.2020 podľa dostupnosti.

V penzióne Zelený dom nájde ten pravý oddych každý. Kúpanie v aquaparkoch Oravice či Chocholowskie Termy a turistika v Roháčoch či Skorušinských vrchoch. Soľná jaskyňa, vyhrievaný bazén, požičovňa bicyklov a pestrá regionálna história, ktorou vás prevedie Múzeum oravskej dediny v Brestovej. Jednoducho dovolenka na Slovensku, ako sa patrí.

Orava je kraj, kde príroda i človek vytvorili atraktivity vhodné pre každého návštevníka. A pri návšteve tohoto regiónu si dovolíme upriamiť vašu pozornosť na služby, ktoré vám radi poskytnú v penzióne “Zelený dom“, ktorý sa nachádza v oravskej obci Vitanová, ktorá je od najbližšieho mesta Trstená vzdialená iba 7 km.

Izby

V penzióne sa nachádza 25 izbieb, z toho 1 apartmán. V každej izbe sa nachádza kúpeľňa, chladnička, kanvica, TV (Sat), WIFI, rádio.

V penzióne nájdete aj jedáleň, kde si prídu na svoje milovníci dobrého jedla. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov a večera obsahuje sýtu domácu polievku a chlieb.

Relax

Oddýchnuť si môžete vo vnútornom bazéne s ohrievanou vodou, v saune alebo pri soľnej terapii. Takisto v penzióne nájdete aj fitness alebo požičovňu bicyklov. Vo dvore objektu je možnosť grilovania a opekania.

Akvitity v okolí

 • celoročné kúpanie v termálnom kúpalisku a v Aquaparku Oravice s termálnou liečivou a minerálnou vodou, kde teplota vody dosahuje 32 – 35 stupňov, v zime 42 – 45 stupňov, termálna voda má liečivé účinky na choroby pohybového ústrojenstva, močových ciest a obličiek

 • celoročné kúpanie v neďalekých Termach Chocholovskych (10km) ktoré sú najväčšim komplexom term na Podhalu – Poľsko. Termálna voda obsahuje mnoźstvo minerálnych prvkov ako síra, magnézium, vápnik a sodík.

 • pešia turistika – návšteva Juráňovej doliny, Západných Tatier – Roháčov, Zuberec, Brestová – múzeum drevenej dediny s exponátmi ľudovej architektúry
 • zber lesných plodov
 • návšteva salaša spojená s ochutnávkou výrobkov
 • posedenie pri ohnisku a záhradnom krbe

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pre rodiny s deťmi
  Pre rodiny s deťmi
 • Množstvo turistických zaujímavostí v okolí
  Množstvo turistických zaujímavostí v okolí
 • Bazén, fitness a soľná jaskyňa priamo v penzióne
  Bazén, fitness a soľná jaskyňa priamo v penzióne
 • Zľava do aquaparku Chocholowske Termy
  Zľava do aquaparku Chocholowske Termy
 • Parkovať je možné priamo pri penzióne
  Parkovať je možné priamo pri penzióne

Ukončené
od 96,00 €

Bežná cena: 96 - 299,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

13 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

10

Personál veľmi milý, ústretový.. Raňajkové švédske stoly: bohatý výber. Parkovanie bezproblémové v ktorejkoľvek dennej, či nočnej hodine. Tiché prostredie. Všetko super.

Marta, 16. júla 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci


9,8

Príjemná majiteľka penziónu,ochotne poradila okolité zaujímavosti a výlety,okolie penziónu krásne upravené a okolo nádherná príroda. Viac by sme uvítali na raňajky obmieňať výber výrobkov ako syry,salámy,prip.vajicka na viac spôsobov. Výborná dostupnosť pre turistiku, kúpanie/wellness aj nákupy v...

Zaneta, 16. októbra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 4 noci

Kontakt

Penzion Zelený dom

Vitanová 319
027 12 Vitanová
+421 905 752 131

zelenydom@orava.sk
http://www.zelenydomorava.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

6
km
Aquapark Oravice

Aquapark Oravice

Nájdete tu 6 termálnych bazénov s teplotou vody 28-38°C, bazén s umelými vlnami, 100m dlhý tobogán, vírivky a masáže.

11
km
Juráňova dolina

Juráňova dolina

Túto krásnu dolinu nájdete v severnej časti Západných Tatier pri hraniciach s Poľskom. Potok tu vytvoril tiesňavy a skalné útvary, ktorú su tu najväčšími lákadlami. Popri potoku... Viac sa nachádza niekoľko náučných tabúľ, ktoré sa venujú miestnej prírode a dejinám. Trasa je vhodná aj pre rodiny s deťmi.

12
km
Múzeum oravskej dediny

Múzeum oravskej dediny

Skanzen sa nachádza v krásnom prostredí Západných Tatier. Nájdete tu viac ako 50 stavieb ľudovej architektúry, ktoré pripomínajú jednotlivé časti Oravy ale aj technické pamiatky,... Viac napríklad mlyn na vodný pohon.Nad „dedinkou“ sa týči drevený gotický kostol sv. Alžbety Uhorskej zo začiatku 15. storočia.

12
km
Brestovská jaskyňa

Brestovská jaskyňa

Táto jaskyňa bola ľuďom známa odpradávna, verejnosti ju ale sprístupnili len nedávno. Nachádza sa oproti skanzenu v Zuberci a je to jediná verejnosti prístupná jaskyňa na Ora... Viacve. Prechádzka po sprístupnenej časti jaskyne trvá okolo 50 minút a návštevníci počas nej zdolajú 434 metrov a 240 schodov.

13
km
Drevený Kostol všetkých svätých

Drevený Kostol všetkých svätých

V roku 2008 bol tento kostol zapísaný s ďalšími 7 drevenými kostolmi Karpatského oblúka do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Pochádza z druhej polovice 15. storočia a v ... Viac17. storočí ho renesančne upravili. Jeho dominantou je barokový oltár z konca 17. storočia s obrazom Všetkých svätých.

13
km
Oravská priehrada

Oravská priehrada

Oravská priehrada patrí medzi obľúbené turistické strediská. Na jej brehoch je nájdete množstvo rekreačných oblastí s možnosťami kúpania, jachtingu, vodného bicyklovania,... Viac člnkovania, a iných vodných športov a atrakcií. Je využívaná v lete aj v zime.

14
km
Obec Jablonka

Obec Jablonka

Malá obec Jablonka (asi 5000 obyvateľov) leží na poľskej Orave, v tesnej blízkosti našich hraníc. Patrí medzi obľúbené nákupné miesta Slovákov, konajú sa tu totiž trhy. V obci... Viac nájdete 3 kostoly a v niektorých z nich sa dokonca konajú aj slovenské bohoslužby. Okrem spomínaných trhov tu nájdete aj ďalšie zaujímavosti, ako napríklad Oravské centrum kultúry, kde sa konajú mnohé kultúrno-spoločenské podujatia.

15
km
Dolina Kościeliska

Dolina Kościeliska

Nachádza sa v Západných Tatrách na ploche 35 km². Je 9 km dlhá a po obvode meria približne 27 km. V sezóne patrí k najnavštevovanejším dolinám v poľských Tatrách. Dolina... Viac Kościeliska je súčasťou Tatrzańskiego Parku Narodowego a východiskom do mnohých iných dolín.

15
km
Gubałówka

Gubałówka

Gubałówka je vrch nad mestom Zakopane. Je obľúbeným miestom turistov, pretože ponúka výhľad nielen na mesto, ale aj na Tatry. Na vrchol sa môžete nechať vyviesť sedačkovou... Viac lanovkou.

15
km
Autokino Orava

Autokino Orava

Autokino nájdete v lokalite Oravská priehrada – časť Prístav, smerom jazdy z Námestova do Tvrdošína. Počas letných mesiacov si tu môžete užiť rôzne flimové preimetania. Areál... Viac disponuje 65 parkovacími miestami.

17
km
Roháčske plesá

Roháčske plesá

Roháčske plesá sú asi najviac navštevovanou lokalitou v Západných Tatrách. Hlavné štyri plesá sa nachádzajú v „terasách“ nad sebou, na zostupe cez Spálenú dolinu sa nachádza... Viac ďalšie, Opálové pliesko a nižšie nájdete Roháčsky vodopád.

17
km
Zakopané

Zakopané

Zakopané je najväčším mestom v bezprostrednej blízkosti Tatier. Poliaci ho nazývajú aj hlavným zimným mestom Poľska. Je to stredisko turistického ruchu s množstvom atrakcií,... Viac odkiaľ si môžete dokonale vychutnať Poľské Tatry.

Mohlo by sa vám páčiť