Koláčiky od výmyslu sveta s lahodnou kávou alebo čajom v Delightilli cukrárni

Delightilli Cukráreň, Žilina

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Koláčiky od výmyslu sveta s lahodnou kávou alebo čajom v Delightilli cukrárni

LokalitaDelightilli Cukráreň, Žilina (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 15.6.2020 do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

"Famózne, neskutočne výborné, nepresladené, úžasný chuťový zážitok!" To je len ochutnávka z hodnotenia návštevníkov cukrárne Delightilli. V Žiline je, mimochodom, prvou úplne bezlepkovou. Zákusky tvoria z tých najkvalitnejších surovín a očarili nimi aj tých, ktorí sladké vlastne ani nemusia. Sú to presne také dezerty, o ktorých sa nadšene rozpráva ešte dlho po akejkoľvek oslave.

Úplne bezlepková cukrárska výroba s krásnou veľkou a útulnou cukrárňou a kaviarňou s veľkým detským kútikom. Výroba domácich dezertov a koláčikov podľa vlastných receptúr a najmodernejších cukrárskych trendov z prirodzene bezlepkových múk, prirodzene bezmliečne (vhodné pre ľudí s alergiou na pšenicu a/alebo kravskú bielkovinu) či nizkosacharidové dezerty.

Veľký a krásny priestor kaviarne je ako stvorený pre detské akcie, narodeninové oslavy, tancovačky či firemné akcie s rautom. V priestoroch kaviarne sa každý mesiac koná aj Delightilli škola bezlepkového pečenia.
Milovníci bezlepkového pečenia u nás nájdu aj sortiment od rôznych prirodzene bezlepkových múk a pomocníkov na bezlepkové pečenie až po kvalitné čaje a kávu.

 • Zloženie najobľúbenejších koláčov: 
 • Čokoládová Parížanka - Ľahká kakaová piškóta plnená hútnym čokoládovým smotanovým krémom a malinami
 • Luxusná Karamelka - ľahká mandľovo –škoricová piškóta plnená lahodnou smotanovou karamelovou plnkou doprevádzanou marinovanými višňami v Amarette
 • Tradičný americký cheesecake - tradičný americký lahodný cheesecake plný smotany, slaného krémového syra podľa originálneho receptu, so zapečeným ovocím (v ponuke máme rôzne varianty: vanilka + čučoriedka, jahoda + malina, čučoriedka + levanduľa, malina + vanilka, jahoda + višňa)
 • Čokoládovo - tvarohová tartaletka - krehký linecký košíček je plnený ľahkým smotanovo – tvarohovým krémom, banánom a malinami a celý je zaliaty čokoládou. 
 • Mini Pavlovka - krehký bielkový košíček plnený mascarpone krémom a kopou čerstvého ovocia, obľúbená smotanová kombinácia
 • Citrusová Makulienka – ľahký makový korpus je plnený domácim pomarančovým džemom a lahodným krémom z bielej čokolády a pomarančom. Celá torta je nakoniec zaliata pomarančovou ganache z bielej čokolády. 
 • Banana lady – ľahká banánovo – vanilková piškóta plnená lahodným vanilkovým krémom z kokosového mlieka ochutený medom alebo mascarpone krémom doprevádzaná banánmi a marhuľovým džemom. 
 • Jablkový páj – šťavnatá jablková plnka zapečená v krehkom maslovom korpuse doprevádzaná škoricou, klinčekmi a vanilkou. Aj bezmliečny, vegánsky    
 • Lesná tvaroháčka – ľahká vanilková piškóta plnená sviežim smotanovo – tvarohovým krémom s lesným ovocím
 • Tvarohový Mišiak (Míša rez) - nadýchaná smotanovo – tvarohová torta na ľahkej kakaovej piškóte, nízkosacharidová
 • Makulienka - maková torta s mascarpone krémom a malinami 
 • Schwarzwaldská torta – ľahká kakaová piškóta plnená smotanovou šľahačkou a marinovanými višňami 
 • Punčové guľky (na predajni 2,40 €) - šťavnaté guľky plné čokolády, kakaa a malinového sirupu plnené višňami marinovanými v rume, máčané v kvalitnej tmavej čokoláde, bezmliečne
 • Kokosky (na predajni 1,20 €) - šťavnatá kokosová pralinka je máčaná v kvalitnej tmavej čokoláde 
 • Kávové zrnká (na predajni 1,45 €) - obľúbené kakaovo – kávové jednohubky plné poriadnej dávky kvalitnej čokolády a kávy
 • Makarónky (na predajni 1,60 €) - obľúbené jemné mandľové francúzske pečivo plnené plnkou na báze bielej alebo tmavej čokolády s ovocím
 • Parížske špičky (na predajni 2 €) - obľúbeným parížskym rožtekom sme dali okrúhly tvar a honosnejší vzhľad. Jemná lieskovo – oriešková bielková piškóta je krásne ozdobne plnená čokoládovým krémom a celá špička je polomáčaná v kvalitnej tmavej čokoláde a dozdobená ovocím 
 • Cookies (na predajni 1,70 – 1,80 €)
 • Florentínky (na predajni 2 €)

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • V ponuke aj bezlaktózové a vegánske
  V ponuke aj bezlaktózové a vegánske
 • V ponuke široký sortiment
  V ponuke široký sortiment
 • Ľahké dobroty alebo výborné krémové kúsky
  Ľahké dobroty alebo výborné krémové kúsky
 • V cene aj espresso alebo macchiato
  V cene aj espresso alebo macchiato
 • Vynikajúce hodnotenia cukrárne na Facebooku
  Vynikajúce hodnotenia cukrárne na Facebooku

Ukončené
od 3,70 €

Bežná cena: 3,90 - 5,60 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 586 534 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Delightilli Cukráreň

Delightilli Cukráreň

Platanova 1/A
010 07 Žilina
0915811454

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

4
km
Budatínsky zámok

Budatínsky zámok

Jeho počiatky siahajú do 13. storočia. Pôvodne tu stál vodný hrad, ktorý chránil významnú obchodnú cestu do Sliezska. Spočiatku bol kráľovským majetkom, neskôr patril viacerým... Viac šľachtickým rodinám. Vo výstavných priestoroch Považského múzea v Žiline si možno prezrieť zaujímavé výstavy. Unikátna expozícia drotárstva a je od 12. júna 2012 opäť sprístupnená verejnosti v areáli Budatínskeho hradu. Krajinársky je zaujímavý aj areál parku, ktorý sa končí pri sútoku Váhu a Kysuce.

6
km
Lietavský hrad

Lietavský hrad

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

7
km
Aqua Eden

Aqua Eden

Termálne kúpalisko Stráňavy pozostáva z veľkého plaveckého bazénu a detského bazénu. Oba majú teplotu 24-26 °C. V areáli sa nachádza aj bufet a penzión.

8
km
Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

9
km
Hrad Strečno

Hrad Strečno

Hrad stál na svojom mieste už v prvej polovici 14. storočia. Počas stáročí bol rozširovaný a viackrát prestavaný do svojej najväčšej rozlohy v 17. storočí, kedy dosiahol úroveň... Viac najlepšie opevneného hradu na strednom Považí. Z hradnej skaly a z chodníka nad hradom je krásny výhľad na Strečniansky priesmyk, Domašínsky meander a na veľkú časť Žilinskej kotliny.

9
km
Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

10
km
Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Na vrchol 10 metrovej veže vedie 27 schodov, nachádza sa vo výške 550 m.n.m. Má tvar kráža a naskytne sa vám z nej výhľad na Žilinu, Martinské hole, Malú Fatru, Súľovské vrchy a... Viac mnohé ďalšie. Cesta k rozhľadni vedie lesom a je dobre značená.

11
km
Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa patrí medzi najstaršie kultúrne pamiatky na Kysuciach. V jeho priestoroch sa konajú výstavy, prednášky a kultúrno-spoločenské podujatia.

12
km
Súľovský Hrad

Súľovský Hrad

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

12
km
Súľovské skaly

Súľovské skaly

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

14
km
Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

19
km
Manínska tiesňava

Manínska tiesňava

Národná prírodná rezervácia neďaleko Považskej Bystrice. Nájdete tu unikátnu faunu a flóru, úzku dolinu obklopujú skaly vysoké až 400 metrov.

Mohlo by sa vám páčiť