5,99 €

Bežná cena
12,99 €
Ušetríte
7,00 €

Važecká pochúťka s restovanou pečeňou na hrianke pre 2 osoby

  HOTEL GARNI, Považská Bystrica (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2020 podľa dostupnosti.

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(6 hodnotení)

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 5 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Predstavte si tú jedinečnú chuť výbornej hrianky. Každým sústom hladká vaše chuťové poháriky a chrumká. Lahodnú chuť dopĺňa ťahavý syr, restované mäsko, hríby a hydinová pečeň. Hrianok je dokopy 8, takže dostatok na to, aby zasýtili dvoch ľudí.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Važecká pochúťka je obľúbenou chuťovkou
  Važecká pochúťka je obľúbenou chuťovkou
 • Reštaurácia s výborným pivom
  Reštaurácia s výborným pivom
 • Letná terasa
  Letná terasa
 • Príjemná atmosféra
  Príjemná atmosféra
 • Parkovanie pri hoteli
  Parkovanie pri hoteli

V cene je zahrnuté

 • Važecká pochúťka na hrianke pre 2 osoby v Hotel Garni
 • 8 ks hrianka
 • 400 g važecká pochúťka so strúhaným syrom (na panvičke zarestované jemne pikantné rezance z  bravčového a kuracieho mäsa, hydinovej pečene a šampiónov posypané syrovými hoblinami na topinke) 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2020.
 • Kupón je možné využiť v pondelok až nedeľa v čase od 13.00 hod. do 21.30 hod. 

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 2 osoby
  2 osoby

5,99 €
- 54 % / 12,99 €

0,00 €

HOTEL GARNI má pre vás ešte aj tieto ponuky :
od 39,90 €
Platnosť kupónu je od 7.5.2020 do 20.12.2020 podľa dostupnosti.
od 2,39 €
Platnosť kupónu je od 7.5.2020 do 20.12.2020 podľa dostupnosti.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. 0903 622 292 (v prípade využitia viac než 3 kupónov je rezerváciu potrebné vytvoriť deň vopred)
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Pri jednej návšteve môže byť použitých viac kupónov 

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

5 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)4x
Veľmi dobré (7-8)2x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,2
Kvalita jedla9,2
Priestory prevádzky8,4
Okolie prevádzky8,8
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,6
Kvalita nápojov9,3

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Pre rodinu s dieťaťom

Kvalita nápojov

Kvalita nápojov:

Ceny za nápoje

Kvalita jedla

Kvalita jedla:

Chutné jedlo

10

Vynikajúce hodnotenie

Richard, 22. júla 2020

Hodnotenie ponuky:
Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Boli sme veľmi milo prekvapení prístupom personálu, čistotou a vybavením izby, kvalitou pripravených jedál v reštaurácii. Ako niektorí v recenzii písali, pri príchode možno prekvapí hotel výzorom ubytovne, ale poskytnuté služby a komfort za bezkonkurenčnú cenu ďaleko prevyšuje nejakú omietku na...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Simona, 6. novembra 2019

Hodnotenie ponuky:
Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Izby sú veľmi pekné, teda aspoň náš apartmán bol. Veľký, čistý, útulný. Keď prídete do hotela určite si vspomeniete na staré časy v škole v prírode :) recepcia, schody, chodby, jedáleň vyzerajú o čosi staršie ale keď prídete na izbu tak to je iný svet, všetko nové, čisté, voňavé. XL pizza trošku...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  HOTEL GARNI

Kukučínova 209/24
017 01 Považská Bystrica
+421948 322 292


http://www.garnihotel.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Považský hrad

Považský hrad (4 km)

Hrad pochádza z 13. storočia, postavený bol za účelom ochrany dôležitej považskej obchodnej cesty. V roku 1698 hrad zničili cisárske vojská. Odvtedy sa postupne rozpadáva a dnes... Viac je ruinou. Cesta na hrad je príjemnou prechádzkou, z vrchu sa vám naskytne nádherný výhľad na Váh a Manínsku tiesňavu.

Manínska tiesňava

Manínska tiesňava (6 km)

Národná prírodná rezervácia neďaleko Považskej Bystrice. Nájdete tu unikátnu faunu a flóru, úzku dolinu obklopujú skaly vysoké až 400 metrov.

Súľovské skaly

Súľovské skaly (12 km)

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

Súľovský Hrad

Súľovský Hrad (13 km)

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika (15 km)

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (16 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Betlehem v Rajeckej Lesnej

Betlehem v Rajeckej Lesnej (17 km)

Najväčší drevený pohyblivý betlehem v Európe. Monumentálne rezbárske dielo vytvoril rezbár Jozef Pekara a môžete ho nájsť v Dome Božieho milosrdenstva v Rajeckej Lesnej. Betlehem... Viac zachytáva nielen scenériu božieho narodenia, ale aj históriu slovenského národa.

Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele (18 km)

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

Čičmany

Čičmany (19 km)

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura (19 km)

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

Lietavský hrad

Lietavský hrad (19 km)

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (20 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.