Užite si leto: Aqualand Moravia s novým vonkajším areálom a tobogánmi

AQUALAND Moravia, Česko - Južná Morava - Pasohlávky

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Užite si leto: Aqualand Moravia s novým vonkajším areálom a tobogánmi

LokalitaAQUALAND Moravia, Česko - Južná Morava - Pasohlávky (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Vytiahnite plavky a užite si leto na južnej Morave! Vonkajší areál, ktorý mal doteraz rozlohu 9 futbalových ihrísk, sa rozšíril zhruba o polovicu, takže teraz jeho veľkosť zodpovedá cca 13 futbalovým ihriskám. Pribudli samé novinky ako tobogán High Five, ktorý pripomína horskú dráhu, Lazy River či splash park plný vodných atrakcií. Alebo oddychujte v Pálava Wellness. Tak hor sa za zábavou!

Vonkajší areál, ktorý mal doteraz rozlohu 9 futbalových ihrísk, sa rozšíril zhruba o polovicu, takže teraz jeho veľkosť zodpovedá cca 13 futbalovým ihriskám. Novinkou je unikátny tobogán High Five.
High Five je unikátom v celej kontinentálnej Európe, najbližšie nájdete tobogán podobného typu na Kanárskych ostrovoch. Na High Five sa zveziete päťkrát hore do kopca a zase z kopca dole. Jazdou aj vzhľadom pripomína skôr horskú dráhu a je tak ideálnou voľbou pre milovníkov adrenalínu, ale aj pre rodiny s deťmi, ktoré majú chuť zažiť leto plné dobrodružstiev. Užijete si jedinečnú jazdu dlhú 242 metrov.

V novom areáli toho ale nájdete oveľa viac! Tešiť sa môžete napríklad na pokojnú rieku Lazy River s dvoma nástupnými miestami. Na rieke Lazy River si užijete jazdu na rafte a prejdete takmer celý nový areál. Okrem množstva zábavy si počas jazdy môžete vychutnať aj drink, ktorý si po ceste vyzdvihnete priamo na vodnom bare, bez toho aby ste museli odchádzať z vody. Len si málinko pribrzdíte, aby ste si kúpili osviežujúci drink a môžete pokračovať ďalej. Lazy River je dlhá 315 metrov a jej hĺbka je 1 meter. Jazdu si môžete vychutnať na jednomiestnom alebo dvojmiestnom rafte. Skúste, ako rýchlo dokážete plávať alebo sa nechajte pomaly unášať prúdom rieky.

Zábavu pre našich najmenších chystáme v detskom vodnom svete. Že si odvezú z Aqualand Moravia jedinečné zážitky môžeme zaručiť. Tešiť sa môžu na splash park plný vodných atrakcií. Počas leta bude detský vodný svet tiež v znamení animačného programu. Ratolesti sa môžu tešiť napríklad na preteky motorových lodičiek, do ktorých sa určite radi zapoja deti, ale aj nejeden dospelý.

Okrem noviniek si tu ale samozrejme užijete všetky obľúbené osvedčené atrakcie alebo relaxačné bazény. Tešte sa na vyčíňanie v bazénoch, na toboganoch a šmykľavkách, ale aj leňošenie vo vonkajších termálnych bazénoch s teplotou 32-37 ° C a s parádnymi výhľadmi na Pálavu.

Dominantou celého Pálava Wellness je vonkajšia fínska PANORAMA SAUNA. Sauna má kapacitu 100 osôb je vybavená drevenými lavicami, osvetlená LED osvetlením a vykurovaná dvoma veľkými plynovými kachľami. Výnimočná je sauna predovšetkým výhľadom, ktoré sprostredkovávajú panoramatické okná, vďaka ktorým máte počas saunovania jedinečný výhľad na Pálavu a Novomlynske jazerá. Pre viac informácii klikajte na stránku.

Máte to do vodného sveta ďaleko? Naplánujte si úžasnú dovolenku alebo predĺžený víkend a spojte vodné radovánky s poznávaním krásne Pálavy a južnej Moravy. V okolí sú pivničky, krásna príroda, takže je tu stále čo robiť. Ubytovať sa môžete priamo v hoteli Aqualand Inn.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najväčší a najmodernejší aquapark v ČR, až 2x väčší ako doteraz
  Najväčší a najmodernejší aquapark v ČR, až 2x väčší ako doteraz
 • Až 16 bazénov, 24 toboganov a šmýkačiek
  Až 16 bazénov, 24 toboganov a šmýkačiek
 • Novinka tejto sezóny - unikátny tobogán High Five
  Novinka tejto sezóny - unikátny tobogán High Five
 • Tropická letná atmosféra v každom období
  Tropická letná atmosféra v každom období
 • Len hodina a pol autom z Bratislavy
  Len hodina a pol autom z Bratislavy

Ukončené
od 29,90 €

Bežná cena: 29,90- 33,70 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 585 932 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

AQUALAND Moravia

AQUALAND Moravia

Pasohlávky č. ev 110
69122 Pasohlávky

Otváracie hodiny:
denne od 9.00 do 21.00 hod.

info@aqualand-moravia.cz
http://www.aqualand-moravia.cz...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

41
km
Najstarší kostol na Slovensku

Najstarší kostol na Slovensku

Najstaršia stavebá fáza kostola v Kopčanoch sa datuje do 9. - 10. storočia. Vďaka tomu patrí tento kostol k najstarším stojacim stavbám na našom území a zároveň je najstarším... Viac kostolom na Slovensku.

44
km
Kaštieľ Holíč

Kaštieľ Holíč

Svoj súčasný neskorobarokový výzor získal prestavbou pôvone renesančnej protitureckej pevnosti, ktorá sa stala reprezentačným letným sídlom rodiny Habsburgovcov. Kaštieľ je... Viac vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku,

44
km
Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange

Holíčska svätyňa a kamenné kultové objekty sú podľa odborníkov najvýchodnejšie umiestnené menhiry v Európe. Nájdete ich na nádvorí Remeselného a sú rozostavené do podoby slnečných... Viac hodín. Dokážete na nich rozoznať obrazce zvierat, nástrojov a postáv ľudí.

45
km
Veterný mlyn Holíč

Veterný mlyn Holíč

Je to jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku, pochádza z osemdesiatych rokov 19. storočia. Patrí medzi tzv. veterné mlyy holandského typu. Mlyn sa prestal používať po prvej... Viac svetovej vojne, postupne chátral, až kým ho nezrekonštruovali v sedemdesiatych rokoch 20. storočia.

47
km
Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Viac Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

48
km
Záhorské múzeum Skalica

Záhorské múzeum Skalica

Múzeum bolo otvorené už v roku 1905. Obsahovalo zbierku umeleckých, ľudovoumeleckých a historických predmetov s cieľom pozdvihnúť sebavedomie roľníckych a remeselníckych vrsti... Viacev. Stála expozícia, reinštalovaná k storočnici múzea v roku 2005 v pôvodnej budove, prezentuje časť pôvodnej zbierky zakladateľa múzea, v ďalšej časti prostredníctvom zbierkových predmetov, fotodokumentácie a textov doterajšie výsledky bádania a zbierkotvornej činnosti a oblasti archeológie, histórie, literárnej histórie, etnológie a folklóru, pričom časť priestorov je venovaná maliarskemu dielu krajinára Júliusa Koreszku, vzťahujúcemu sa ku Skalici.

51
km
Rekreačné stredisko Gazárka

Rekreačné stredisko Gazárka

Gazárka je rekreačné stredisko nachádzajúce sa v prostredí borovicového lesa. Pozostáva z piatich jazier, ktoré vznikli po vyťažení piesku. Sú využívané na rekreáciu a rybol... Viacov. Jazerá ponúkajú oddych na upravených pieskových plážach s pozvoľným prístupom do vody.

64
km
Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor vznikol ako sídlo Habánov, putovníkov, ktorí prichádzali na naše územie od 16. storočia. V obci Sobotište založili usadlosť, v ktorej dodržiavali silné kresťanské... Viac zásady a v ktorej neexistovalo osobné vlastníctvo. Časť usadlosti sa zachovala dodnes a slúži ako pamiatkova zóna, kde možno vidieť prastaré ľudové domy, habánsku zvonicu, radnicu, školu, džbánkarskú dielňu, stodolu, kľučiareň či mlyn.

64
km
Kaštieľ Sobotište

Kaštieľ Sobotište

Renesančno-barokový tzv. Nyaryiovský kaštieľ s nárožnými vežami nájdete na námestí v záhorskej obci Sobotište. V obci sa nachádzal pôvodný hrad, ktorý v 17. storočí prestavali na... Viac kaštieľ. V jeho priestoroch sa nachádza Múzeum Samuela Jurkoviča s expozíciou dejín slovenského družstevníctva. Ďalšia expozícia múzea je venovaná habánskej keramike, ľudovým krojom a nástrojom.

64
km
Šranecké piesky

Šranecké piesky

Približne v polovici cesty medzi obcami Lakšarská Nová Ves a Plavecký Štvrtok natrafíte na neobvyklú krajinu, pripomínajúcu africké púšte a piesočné duny. Piesok sem navial vietor... Viac z rieky Moravy pred miliónmi rokov a dal tak tejto oblasti výnimočný charakter. Táto oblasť patrí medzi chránené oblasti európskeho významu, žije tu niekoľko vzácnych druhov flóry aj fauny.

68
km
Hrad Branč

Hrad Branč

Zrúcanina hradu Branč sa nachádza nad obcou Podbranč neďaleko Senice. Vznikol v 13. storočí a stal sa strediskom správy rozľahlého hradného panstva. Koncom 17. storočia začal... Viac chátrať a od začiatku 18. storočia nebol obývaný. Z jednotlivých budov sa dodnes zachovali len zvyšky obvodových múrov a niektoré súvislejšie časti dolného hradu. K hradu sa dá dostať nenáročným výstupom a hradný kopec ponúka krásny výhľad na široké okolie.

68
km
Plavecká jaskyňa

Plavecká jaskyňa

Jaskyňa sa nachádza na západnom svahu Malých Karpát, neďaleko Plaveckého hradu. Je to celkom prvá jaskyňa na Slovensku, ktorá bola sprístupnená verejnosti. Dnes je otvorená len... Viac príležitostne napríklad počas dňa otvorených dverí alebo po dohode s jaskyniarmi.

Mohlo by sa vám páčiť