Kilový tanier plný mexických špecialít pre 2 osoby v Buddies

Buddies, Bratislava – Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,8

Vynikajúce hodnotenie
(5 hodnotení)

Kilový tanier plný mexických špecialít pre 2 osoby v Buddies

LokalitaBuddies, Bratislava – Ružinov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 20.7.2020 do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Do Mexika si teraz asi len ťažko spravíte výlet. Tak dovoľte Mexiku, aby prišlo za vami – na tanieri plnom mexických dobrôt od tortíl, cez buritá, quesadilly až po chimichangu. K tomu neodmysliteľne patrí nachos a 3 druhy omáčok vrátane tej najznámejšej a najobľúbenejšej – guacamole. A to všetko v príjemnom prostredí reštaurácie Buddies na Prievozskej.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na tanieri vegetariánske aj mäsové dobroty
  Na tanieri vegetariánske aj mäsové dobroty
 • Vhodné pre min. 2 osoby
  Vhodné pre min. 2 osoby
 • Pripravované zo sezónnych ingrediencií
  Pripravované zo sezónnych ingrediencií
 • Príjemné prostredie
  Príjemné prostredie
 • V super lokalite – na Prievozskej
  V super lokalite – na Prievozskej

Ukončené
16,99 €

Bežná cena: 16,99 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,8

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

5 zákazníkov odporúča

10

výborné, veľmi chutné jedlo, najedli sme sa do sýtosti

Barbora, 2. októbra 2020

Hodnotil ponuku Kilo mexických dobrôt na drevenom podnose


9,5

Skvelá obsluha, chutné jedlo a príjemné prostredie. Veľká spokojnosť! Odporúčam !

Veronika, 5. augusta 2020

Hodnotil ponuku Kilo mexických dobrôt na drevenom podnose

Kontakt

Buddies

Prievozská 19
821 09 Bratislava - Ružinov
+421 904 885 273

Pondelok - Piatok: 7:30 - 15:30 hod.
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené

peternovak.ml@gmail.com
http://buddies.sk/
>http://www.facebook.com/buddie...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

2
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

2
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

2
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

2
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

3
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

3
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

3
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

3
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

3
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

3
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Mohlo by sa vám páčiť