Legendárne buchty Zbojská, ktoré poznáte z našich festivalov

Pekáreň Legendárne Buchty, Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,8

Vynikajúce hodnotenie
(18 hodnotení)

Legendárne buchty Zbojská, ktoré poznáte z našich festivalov

LokalitaPekáreň Legendárne Buchty, Banská Bystrica (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 24.7.2020 do 28.2.2021 podľa dostupnosti.

Ak ste si po minulé roky nenechali ujsť slovenské festivaly, tak určite neušli vašej pozornosti ani Legendárne buchty. Rozvoniavali na desiatky metrov. Keď ste do nich zahryzli, obzvlášť do škvarkovo-slivkovej, zrazu sa vám otvoril úplne nový svet chutí. Nepoznaný, úžasný, neopakovateľný! Veď kto by tušil, že škvarky so slivkami sa vo vašich chuťových pohárikoch budú tak fantasticky dopĺňať.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Legendárne buchty Zbojská poznáte z festivalov
  Legendárne buchty Zbojská poznáte z festivalov
 • V ponuke slané aj sladké s mnohými plnkami
  V ponuke slané aj sladké s mnohými plnkami
 • Keď ich raz ochutnáte, zamilujete sa do nich navždy
  Keď ich raz ochutnáte, zamilujete sa do nich navždy
 • Osobný odber len v Banskej Bystrici
  Osobný odber len v Banskej Bystrici
 • Podľa starej tradičnej receptúry
  Podľa starej tradičnej receptúry

Ukončené
od 3,99 €

Bežná cena: 5,30 - 87,50 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,8

Vynikajúce hodnotenie

18 hodnotení

14 zákazníkov odporúča

10

Super buchty.

Ľubomír, 24. januára 2021

Hodnotil ponuku Sladká buchta (3 ks)


10

najlepsie buchty na svete

Patrik, 18. decembra 2020

Hodnotil ponuku Sladká a slaná buchta (3 ks)

Kontakt

Pekáreň Legendárne Buchty

Dolná 38
97401 Banská Bystrica
0915 802 671

Pondelok: 8:30 – 17:30
Utorok: 8:30 – 17:30
Streda: 8:30 – 17:30
Štvrtok: 8:30 – 17:30
Piatok: 8:30 – 17:30
Sobota: ZAVRETÉ
Nedeľa: ZAVRETÉ

info@legendarnebuchty.sk
https://www.legendarnebuchty.s...
>https://www.facebook.com/legen...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

600
m
Múzeum SNP

Múzeum SNP

Múzeum ponúka najucelenejší pohľad na Slovenské národné povstanie. Sídli v architektonicky zaujímavej budove v parku, v ktorom sa nachádza aj vonkajšia expozícia ťažkej bojovej... Viac techniky z čias SNP. Spravuje niekoľko expozícii, napríklad „Slovensko v protifašistickom hnutí odporu Európy 1939 - 1945“, „Represálie nacistov a príslušníkov POHG na Slovensku v rokoch 1944 - 1945“ alebo „Partizánska republika“ v obci Kalište.

1
km
Plážové kúpalisko Banská Bystrica

Plážové kúpalisko Banská Bystrica

V Termálom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica nájdete 2 plavecké bazény, relaxačný bazén a mnoźstvo detských bazénov s vodnými atrakciami. Všetky bazény sú termálne.

6
km
Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Jaskyne sa radia medzi najzaujímavejšie voľne dostupné jaskyne na Slovensku. Obe sa nachádzajú medzi Banskou Bystricou a Špaňou Dolinou a sú dostupnú značeným chodníkom zo Sásovej... Viac do Španej Doliny. Netopieria jaskyňa je dlhá asi 57 metrov a nájdete v nej napríklad malé jazierko a pomerne bohatú výzdobu. Jaskyňa Kaplnka sa s najväčšou pravdepodobnosťou v pradávnych dobách používala na obetné rituály. Našli sa tu totiž pozoztatky obradne poškodených lebiek a iných ľudských kostí.

7
km
Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

8
km
Špania Dolina

Špania Dolina

Špania dolina je lokalitou s množstvom zachovalých kultúrnych pamiatok (85) z obdobia rozkvetu banskej činnosti. Časť z nich je zreštaurovaná a verejne prístupná. Zároveň sa... Viac Špania dolina nachádza v krásnom prírodnom prostredí, takže je tu priestor aj na turistiku.

8
km
Badínsky prales

Badínsky prales

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

9
km
Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Unikátny kostolík z 18. storočia je postavený celý z dreva, bez jediného použitého klinca a bez veže. Spájajú sa tu prvky škandinávskej, nemeckej, iónskej aj slovanskej... Viac architektúry.

10
km
Mičinské travertíny

Mičinské travertíny

V malej obci Mičiná neďaleko Banskej Bystrice nájdete travertínové terasy posiate malými travertínovými kôpkami - krátermi naplnenými minerálnou vodou. Pre turistov je tu... Viac vybudovaný chodník s náučnou tabuľou a možnosťou nabrať si minerálnu vodu do fliaš. Okrem toho sa tu nachádzajú aj vzácne druhy rastlím, napríklad malé orchidey.

11
km
Hrad Slovenská Ľupča

Hrad Slovenská Ľupča

Tento hrad patrí medzi najzachovalejšie na Slovensku. História hradu siaha do 13. storočia. V 19. storočí sa stal hrad majetkom uhorského štátu a roku 1873 v ňom zriadili... Viac sirotinec, neskôr tu sídlili rehoľné sestry. V čase Slovenského národného povstania v ňom fašisti väznili povstalcov.

11
km
Skalka arena

Skalka arena

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

11
km
stredisko Skalka

stredisko Skalka

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

12
km
Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

Mohlo by sa vám páčiť