Jednorázový vstup alebo neobmedzená mesačná permanentka do Bratislavskej boxerne

Bratislavská boxerňa, Bratislava - Petržalka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Jednorázový vstup alebo neobmedzená mesačná permanentka do Bratislavskej boxerne

LokalitaBratislavská boxerňa, Bratislava - Petržalka (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 7.8.2020 do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Poznáte to. Povinnosti, stres či zhon sa na vás valia z každej strany. Do toho vás naštve šéf. Jediné, na čo máte chuť, je sa niekam zatvoriť a dostať tú zlosť zo seba von. Skúste sa zatvoriť do Bratislavskej boxerne. Silná atmosféra vás strhne do výkonov, o akých sa vám ani nesnívalo. Navyše negatívnu energiu premeníte na pozitívne endorfíny a urobíte niečo pre seba.

Box

Box je šport, ktorý spája rýchlosť, silu, dynamiku, kondíciu a koncentráciu a v rámci tréningu boxu neexistuje sval, ktorý by nebol zapojený, čo vychádza zo zapojenia celého tela.

Ženský tréning

 
Tieto tréningy sa od ostatných líšia azda iba tým, že sú bezkontaktné, až na drilovanie techník, kde však nedochádza k úderom vedeným na hlavu. Pokiaľ je problém s akýmkoľvek kontaktom, nič sa nedeje, nie je povinný... Týmito tréningmi prešlo nespočetne dievčat a žien, zatiaľ nebol pre nikoho tento tréning tvrdý. Samotné tréningy pozostávajú zo všetkého, čo sa v boxerni trénuje, plus v tréningoch sú zaradené aj cviky zamerané vyslovene na ženskú postavu. 
 
 O boxerni

Bratislavská Boxerňa vznikla v roku 2009 s myšlienkou sprístupniť tréning bojových športov širokej verejnosti bez ohľadu na vek, pohlavie a fyzickú zdatnosť. Spočiatku Boxerňa pripomínala skôr undergroundovy gym (telocvičňu) hlavne pre jej polohu a členskú základňu. V tej dobe sme sídlili  v petržalskom paneláku v bývalom obchodnom priestore a členov tvorili nadšenci bojových športov, zápasníci K1, Thaiboxu, boxu a zopár ľudí ktorí už v tejto dobe brali tento tréning ako účinné dynamické cvičenie.

Správa o Boxerni a našich tréningoch sa šírila ústnym podaním. Časom ku nám prichádzalo čoraz viac ľudí cez študentov, zápasníkov z iných klubov až po pracujúcich, prevažne mužov rôznych profesii a sociálnych vrstiev. Otázka ženského tréningu bola zodpovedaná účinkovaním trénerky Ingrid. Práve jej sa podarilo absolútne zmeniť názor žien na tréning ktorý, sa zdal byť čisto chlapskou záležitosťou. Od tej doby začalo v Boxerni trénovať čoraz viac žien a dnes tvoria približne rovnú polovicu našich členov.

V roku 2012 sa  Boxerňa presťahovala do výškových budov Viena Gate na Kopčianskej ulici. Vo väčších a modernejších priestoroch mohli vytvoriť ďalšie  skupiny, napríklad ženskú vedenú nie len trénerkou ale aj trénerom. Čo ale považujú za asi najväčší úspech je detský tréning o ktorý je obrovsky záujem a ktorý sa šíri výhradné odporúčaniami deti a ich rodičov.

V dnešnej dobe vieme povedať, že sa nám podarili do veľkej miery naplniť naše očakávania. Že naša myšlienka sa stretáva čoraz s väčšou odozvou, že tento tréning sa stáva čoraz viac rešpektovanejšou formou cvičenia, že sme mnohým ľuďom pomohli k naplneniu ich konkrétnych cieľov cez výrazne lepšiu fyzickú ako aj psychickú formu až po nájdení miesta kde vďaka pozitívnej atmosfére je to celé pre nich viac ako tréning.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Tréning 3x do týždňa
  Tréning 3x do týždňa
 • Dĺžka 1 tréningu: 60–90 min.
  Dĺžka 1 tréningu: 60–90 min.
 • Skúsení treneri
  Skúsení treneri
 • Treningy sú prisposobené každej kondícii
  Treningy sú prisposobené každej kondícii
 • Výborné na formovanie tela a postavy
  Výborné na formovanie tela a postavy

Ukončené
od 7,90 €

Bežná cena: 10 - 80,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 604 968 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Bratislavská boxerňa

Bratislavská boxerňa

Kopčianska 8 (oproti Petržalskej vlakovej stanici), Wiena Gate, 1. poschodie
85106 Bratislava
0903 55 16 57

bratislavska.boxerna@gmail.com
www.bratislavskaboxerna.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

4
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

4
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

4
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

5
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

5
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

5
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

5
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

5
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

5
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

6
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

6
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

6
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Mohlo by sa vám páčiť