Limitovaná ponuka! Rhinoplastika – nos, po akom ste vždy túžili

Jednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej, Pezinok

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(68 hodnotení)

Limitovaná ponuka! Rhinoplastika – nos, po akom ste vždy túžili

LokalitaJednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej, Pezinok (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 7.9.2020 do 30.11.2020 podľa dostupnosti.

Pekný nos v priebehu hodiny s najznámejšou plastickou chirurgičkou na Slovensku v luxusnom inštitúte estetickej medicíny IEM. Nos je dominantou tváre a rhinoplastika estetická operácia, ktorej cieľom je jeho úprava.

Čo je rhinoplastika?

Tvar a veľkosť nosa má silnú genetickú predispozíciu. Jeho umiestnenie na tvári ho predurčuje k pozícii dominanty. Vonkajší pozorovateľ našej tváre opticky automaticky a podvedome hodnotí pomery jej rôznych častí až ho napokon upúta tá najvýraznejšia. Ak je to nos je to považované za nevýhodu a to hlavne u žien, no v extrémnych prípadoch aj u mužov. Oči, pery a sympatická šírka líc sa dostávajú do úzadia. To sú dôvody, pre ktoré nás naši klienti vyhľadajú.

Genetická dysharmónia môže byť rôzneho charakteru. Napríklad silná kostra nosa, ktorá sa z profilu prejaví vo forme nadbytku na chrbte nosa-väčším či menším hrbom. Opakom je nedostatočne vyvinutá kostra nosa so sedlom v profile nosa. Ďalej je to guľatá, či poklesnutá alebo naopak príliš zdvihnutá špička nosa, široké krídla, priveľké nosné dierky a podobne.

Rhinoplastika preto nie je univerzálna, ale individuálne prispôsobená operácia. Rhinoplastika patrí medzi najcitlivejšie operácie. Od operatéra vyžaduje excelentnú presnosť. I napriek snahe plastických chirurgov je rhinoplastika najčastejšou operáciou, ktorá sa koriguje v druhom sedení.

Veľmi dôležitou súčasťou rhinoplastiky je osobná konzultácia. Pri nej sa zosúladia požiadavky klienta/ky a plastického chirurga. Je veľmi dôležité vedieť, že plastický chirurg je pri plánovaní a realizácii operácie limitovaný prirodzenou anatómiou tváre tak, aby výsledok nepôsobil napríklad komicky. Operujeme klientov s ukončeným rastom tvárového skeletu, v opačnom prípade by bol, výsledok nekontrolovateľný. U žien situujeme termín operácie do obdobia mimo menštruácie.

Cieľom zmenšenia a úpravy nosa je optické zvýraznenie očí, pier, líc a celkové omladenie čŕt tváre. Operácia prebieha štandardne v lokálnej anesthézii, výnimočne preferujeme celkovú anesthéziu.

Ako prebieha operácia?

Samotná operácia trvá 1-2 hodiny a následne je vhodná hospitalizácia do nasledujúceho dňa. Pooperačný priebeh po úspešnej operácii býva nebolestivý, no dyskomfortný, kvôli tamponáde a opuchu sliznice. Tamponádu ostraňujeme na druhý deň, opuch sliznice pretrváva dlhšie a dýchanie je tým sťažené.

Ako prebieha hojenie?

Rekonvalescencia trvá 2 týždne, počas nosenia vonkajšej fixácie nosa. Po zložení fixácie je možné normálne fungovať. Krvné výrony a opuchy vymizli, dýchanie nosom sa upravuje. V skutočnosti však naďalej nebadane prebieha proces zrenia tkaniva nosa až po dobu 1 roka.Kto sa bude o mňa starať?

Operuje prim. MUDr. Helena Ježovitová

1976 Ukončenie vysokoškolského štúdia LFUK Bratislava a nástup na chirurgické oddelenie v Žiari nad Hronom

1980 Nástup na chirurgické oddelenie Vojenskej nemocnice v Bratislave a absolvovanie prvej atestácie z chirurgie

1983 Nástup na kliniku plastickej chirurgie LFUK v Bratislave a absolvovanie špecializácie z plastickej chirurgie /1988/ a následné vykonávanie celého spektra operácií z plastickej chirurgie

1997 Nástup do samostatnej súkromnej praxe v estetickej chirurgii a následne vykonávanie celého spektra estetických operácií. Súčasné získavanie ďalších certifikátov moderných technikách estetickej chirurgie. Množstvo verejných a odborných publikácií z odboru estetickej chirurgie

2006 Vydanie knihy pre verejnosť Dialógy o plastickej chirurgii

Súčasné pôsobisko: Inštitút estetickej medicíny, Hollého 4 Pezinok, Klinika estetickej chirurgie MUDr. Ježovitovej

Prečo práve IEM?

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku ponúka najnovšie svetové trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti estetickej a laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie váhy, plastickej chirurgie. Za kvalitou poskytovaných služieb stojí tím vysokokvalifikovaných odborníkov z oblasti dermatológie, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie, chirurgie ruky, anestéziológie, urológie, lekárskej kozmetiky, kaderníčky, manikérky, pedikérky, masérky a zdravotné sestry. Pocíťte aj vy príjemnú atmosféru v súkromnom nadštandardnom trojposchodovom komplexe.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Zákrok vykonáva lekár roka 2015
  Zákrok vykonáva lekár roka 2015
 • Zmenšenie nosa alebo časti
  Zmenšenie nosa alebo časti
 • Výsledky sú trvalé
  Výsledky sú trvalé
 • Bezplatná úvodná konzultácia
  Bezplatná úvodná konzultácia
 • Pooperačná starostlivosť
  Pooperačná starostlivosť

Ukončené
899,00 €

Bežná cena: 1 350,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

68 hodnotení

39 zákazníkov odporúča

10

Bola som maximálne spokojná. Odporúčam

Jana, 9. októbra 2020

Hodnotil ponuku Otoplastika - korekcia odstávajúcich ušníc v...


10

Celkovy proces od uvodnej konzultácie až po kontroly po zákroku prebiehali na veľmi profesionálnej úrovni. Personál kliniky je veľmi milý, priateľský, ústretový. Pani doktorka je naozaj veľká odborníčka ktorá riadne vysvetlí procest zákroku, pooperačnú starostlivosť a ďalšie postupy po zákroku.

Martin, 13. novembra 2019

Hodnotil ponuku Rhinoplastika nosa s kompletnou pooperačnou...

Kontakt

Jednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej

Jednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej

Hollého 4
90201 Pezinok
0903 633 822, 0910 542 657

helena.jezovitova@gmail.com
http://www.jezovitova.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť