8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(18 hodnotení)

Kačacie stehno s dezertom v Pressburg Prosecco Bar & Restaurant, aj s možňosťou take away

LokalitaPressburg Prosecco Bar & Restaurant, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.7.2021 podľa dostupnosti.

"Kačacie stehno s karamelizovanou červenou kapustou a karlovarskou knedľou. Vynikajúce jedlo, krásne vyvážené chute jemne spolu ladili a vytvárali výborný zážitok. Jedlo nebolo mastné, ako sa často stáva pri kačici. Šťavnaté a skrátka výborné. Boli sme osobne po jedlo. Doma rozbalené bolo stále veľmi teplé a lahodné. K tomu štrúdľa s tvarohom a jablkami. Poctivá plnka, šťavnatá, tip top."

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Prevádzka priamo na Hviezdoslavovom námestí
  Prevádzka priamo na Hviezdoslavovom námestí
 • Dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny
  Dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny
 • Šéfkuchár Martin Bombilaj s vyše 20-ročnými skúsenosťami
  Šéfkuchár Martin Bombilaj s vyše 20-ročnými skúsenosťami
 • Možné využiť počas celého týždňa
  Možné využiť počas celého týždňa
 • Kvalitné slovenské vína, talianske Prosecco či miešané drinky
  Kvalitné slovenské vína, talianske Prosecco či miešané drinky

13,90 €

Bežná cena: 19,90 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 13 bodov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 13 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

18 hodnotení

9 zákazníkov odporúča

10

Kačacie stehno s karamelizovanou červenou kapustou a karlovarskou knedľou. Vynikajúce jedlo, krásne vyvážené chute jemne spolu ladili a vytvárali výborný zážitok. Jedlo nebolo mastné, ako sa často stáva pri kačici. Šťavnaté a skrátka výborné. Boli sme osobne po jedlo. Doma rozbalené bolo stále...

Zuzana, 30. decembra 2020

Hodnotil ponuku Kačacie stehno s dezertom pre 1 osobu


10

Fantasticka kuchyna, vyborne prosecco, prijemna obsluha a

Zuzana, 29. októbra 2020

Hodnotil ponuku Kačacie stehno s dezertom pre 1 osobu -...

Kontakt

Pressburg Prosecco Bar & Restaurant

Pressburg Prosecco Bar & Restaurant

Hviezdoslavovo námestie 25
81102 Bratislava
0901 733 103

info@slovakpubs.com
www.facebook.com/HamsikProsecc...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

100
m
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

200
m
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

300
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

300
m
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

300
m
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

700
m
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

700
m
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

800
m
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

800
m
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

1
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež