Ayurvédske ozdravné vstupy a pobyty v prvej ayurvédskej klinike na Slovensku - joga, meditácie, masáže, wellness a detoxikačné procedúry aj strava

AQUA SPORT HOTEL*** Ajurvédske pobyty, Púchov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(184 hodnotení)

Ayurvédske ozdravné vstupy a pobyty v prvej ayurvédskej klinike na Slovensku - joga, meditácie, masáže, wellness a detoxikačné procedúry aj strava

LokalitaAQUA SPORT HOTEL*** Ajurvédske pobyty, Púchov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2021 podľa dostupnosti.

Indický systém zdravotnej starostlivosti, za ktorým už nemusíte cestovať tisícky kilometrov. Ayurvéda ponúka silnú imunitu, zvýšenú vitalitu a celkovú liečbu tela i duše. Nechajte sa rozmaznávať ayurvédskymi odborníkmi priamo z Indie v modernom Aqua Sport Hoteli *** v blízkosti centra Púchova.

Stále viac populárne pobyty

Potrebujete uniknúť z kolobehu každodenného stresu bežného života, nabrať znova energiu, vitalitu, ozdraviť telo aj myseľ? Stále viac populárne sú na celom svete ozdravné ayurvédske pobyty, ktoré doslova zresetujú a „ dobijú baterky“ svojim klientom. Za odborníkmi z Indie už teraz nemusíte cestovať tisícky kilometrov.

Prvá na Slovensku

Prvá ayurvédska klinika otvorila svoju pobočku priamo na Slovensku – v krásnom Aqua Sport Hoteli s veľkým wellness a športovým centrom, kde sa o Vás postará tím odborníkov priamo z Indie.  Počas celej doby  pobytu na Vás dohliadne ayurvédska indická doktorka, ayurvédske chutné a ozdravné pokrmy Vám pripraví pravý indický kuchár a detoxikačné masáže má na starosti nikto iný ako ayurvédsky masér.

Ako prebieha deň?

Základom ayurvédy je dosiahnutie rovnováhy, keďže len v rovnováhe je človek zdravy. Túto rovnováhu ajurvéda obnovuje vhodnou stravou, detoxikačnými prípravkami, masážami a procedúrami, cvičeniami a celkovým preprogramovaním mysle.

Podľa týcho bodov prebieha aj program jednotlivých dní. Celý pobyt začína konzultáciou s indickou doktorkou, ktorá na vás počas celého pobytu bude dohliadať. Tá vysvetlí proces jednotlivých dní, ako aj princíp a fungovania ajurvédy a zohľadní  zdravotný stav pacienta. Deň sa začína jogou, kde sa vysvetľuje aj správne dýchanie. Nejde o náročné cvičenia, ani fyzicky namáhavé, joga má za cieľ rozprúdiť energiu v tele a naučiť sa správne dýchať. Pre myseľ a celkové uvoľnenie tela nasledujú hodiny meditácie, pričom sa pacient učí aj rýchlu verziu ako pomocou krátkej meditácie „vypnúť“ kedykoľvek počas náročného dňa v bežnom živote.

Veľmi dôležitá je aj strava

Počas celého pobytu je veľmi dôležitá strava. Vďaka detoxikačným prípravkom sa zabezpečí štart detoxikácie tela a vyčistenie tráviaceho traktu. Raňajky sú taktiež kľúčové, obsahujú detoxikačný nápoj ktorý doplní telu všetky potrebné živiny, strava varená indickým kuchárom je počas celého pobytu sýta ale ľahká – bočným cieľom je taktiež úbytok váhy.

Rovnako je naservírovaný aj obed a včera. Program dňa dopĺňa naozaj povinný oddychJ ako je relaxačné detoxikačné masáže, ktoré harmonizujú celé telo.

Indická AYURVEDICKÁ klinika v Púchove vám ponúka riešenie:

 • Zlepšenie imunity
 • Artritída – bolesť kĺbov
 • Odstránenie bolesti chrbta v krížovej oblasti (medzistavcové platničky)
 • Štítna žľaza
 • Diabetes – podpora zdravia
 • Vysoký krvný tlak
 • Čistenie krvi
 • Prevencia proti srdcovým ochoreniam
 • Problémy s dýchaním
 • Gynekologické ťažkosti
 • Podpora plodnosti u mužov a žien (AFRODIZIAKUM)
 • Očista pečene a obličiek
 • Tráviace ťažkosti a zápcha
 • Hemoroidy – krvácanie z konečníka
 • Zlepšenie pamäte
 • Režim omladzovania
 • Rehabilitácia a podpora zdravia pre pacientov s rakovinou

Oddych v nádhernom wellness centre

Svoj čas a oddych môžete tráviť v nádhernom wellness centre, kde sa nachádza niekoľko druhov sáun, bazénov, relaxačnej zóny, či vírivky, ktorá vyzerá ako keby bola zasadená priamo v jaskyni. Hotel je taktiež vybavený aj viacerými športoviskami, nájdete tu bowlingovú dráhu, bedmintonové aj tenisové kurty, fitness, stolný tenis, bowling. Základom pobytu je však najmä kompletne relaxovať a odpočívať.

Nemusíte cestovať ďaleko

Aqua Sport Hotel ponúka takúto prvú ajurvédsku kliniku široko ďaleko. Ak Vás lákalo za ajurvédou vycestovať už dávnejšie, no čas strávený cestovaním aj cenou leteniek Vás odradil, tento pobyt je ako stvorený pre Vás.

Moderné ubytovanie 

AQUA SPORT HOTEL*** je novootvorený, moderný hotel v blízkosti centra Púchova. Poskytuje ubytovanie jednotlivcom, ktorý hľadajú aktívny oddych, ale je vhodný aj pre bussines klientelu. Hotel je súčasťou multifunkčného objektu s prepojenosťou služieb a preto dokážeme uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Ubytovanie poskytujeme v 24 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a troch apartmánoch. Všetky izby majú vlastný balkón a výhľad na rieku. Izby sú vybavené manželskou posteľou s možnosťou oddelenia, gaučom, dostatočným úložným priestorom, TV, vlastnou kúpeľňou a WC. K dispozícii je taktiež WIFI pripojenie, minibar.

Džungľa park pre deti

Komplex Športcentra Púchov ponúka nespočet príležitostí na šport i zábavu aj pre tých najmenších.

Detské zábavné centrum Džungľa park je rajom pre vašich najmenších. Rôzne časti detského centra sú prispôsobené veku detí. Baby centrum určené deťom do 6 rokov je plné preliezok, hojdačiek, šmykľaviek a rôznych atrakcií prispôsobených ich veku.

Časť určená deťom starším než 6 rokov ponúka pirátske hrady so vzduchovými delami, trampolíny, šmykľavky, hojdacie mosty, húpačky, guličkové bazény a mnohé iné.

Relaxačné aj profi športoviská

Multifunkčný komplex poskytuje množstvo príležitostí na relax i profesionálnu hru:

 • FITNESS
 • BOWLING
 • BADMINTON
 • TENIS
 • STOLNÝ TENIS

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Prvá ajurvédska klinika na Slovensku
  Prvá ajurvédska klinika na Slovensku
 • Indická doktorka, indický masér aj kuchár priamo z Indie
  Indická doktorka, indický masér aj kuchár priamo z Indie
 • V hoteli s rozsiahlym wellness a športovým centrom
  V hoteli s rozsiahlym wellness a športovým centrom
 • Zvýhodnená cena za pobyty pre 2 osoby
  Zvýhodnená cena za pobyty pre 2 osoby
 • Oddych plný zdravia, podpory imunity a vitality
  Oddych plný zdravia, podpory imunity a vitality

Ukončené
od 25,00 €

Bežná cena: 40 - 2 650,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

184 hodnotení

136 zákazníkov odporúča

10

Navstivili sme hotel s nasou dcerkou ( 2 roky) a velmi sa nam pacilo, uvitala by som na veceru aj nejake detske jedla, ale dalo sa vymysliet;) bazeny super, uzili sme si to a personal nam vyhovel aj v netradicnych poziadavkach ( ohtiatie mlieka na vecer)

Stanislava, 31. júla 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci cez víkend (Pi -...


10

Boli sme velmi spkojni.

Magdaléna, 21. júla 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci počas týždňa (Ne...

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

AQUA SPORT HOTEL*** Ajurvédske pobyty

Nábrežie Slobody 1926/4
0200 Púchov
0907 976 561

recepcia@sportaqua.sk
www.sportaqua.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

9
km
Hrad Lednica

Hrad Lednica

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

10
km
Považský hrad

Považský hrad

Hrad pochádza z 13. storočia, postavený bol za účelom ochrany dôležitej považskej obchodnej cesty. V roku 1698 hrad zničili cisárske vojská. Odvtedy sa postupne rozpadáva a dnes... Viac je ruinou. Cesta na hrad je príjemnou prechádzkou, z vrchu sa vám naskytne nádherný výhľad na Váh a Manínsku tiesňavu.

13
km
Manínska tiesňava

Manínska tiesňava

Národná prírodná rezervácia neďaleko Považskej Bystrice. Nájdete tu unikátnu faunu a flóru, úzku dolinu obklopujú skaly vysoké až 400 metrov.

13
km
Vršatské bradlá

Vršatské bradlá

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

14
km
Hrad Vršatec

Hrad Vršatec

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

19
km
Súľovské skaly

Súľovské skaly

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

19
km
Súľovský Hrad

Súľovský Hrad

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

22
km
Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

23
km
Čičmany

Čičmany

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

24
km
Betlehem v Rajeckej Lesnej

Betlehem v Rajeckej Lesnej

Najväčší drevený pohyblivý betlehem v Európe. Monumentálne rezbárske dielo vytvoril rezbár Jozef Pekara a môžete ho nájsť v Dome Božieho milosrdenstva v Rajeckej Lesnej. Betlehem... Viac zachytáva nielen scenériu božieho narodenia, ale aj históriu slovenského národa.

26
km
Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

26
km
Lietavský hrad

Lietavský hrad

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež