Fajitas mix v Starom Meste v Hacienda & El Diablo

Hacienda & El Diablo, Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(15 hodnotení)

Fajitas mix v Starom Meste v Hacienda & El Diablo

LokalitaHacienda & El Diablo, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 31.8.2020 do 31.12.2020 podľa dostupnosti.

Takmer všetky jedlá z menu vychádzajú z pôvodných mexických receptúr a aj ingrediencie sú dovážané priamo z Mexika. A práve z nich vám tu pripravia to najlepšie z mexickej kuchyne. Nasaďte si sombrero, pripravte chuťové bunky a vyrazte do Hacienda Baru. Fajitas mix už čaká!

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najvychýrenejšia mexická hacienda v Bratislave
  Najvychýrenejšia mexická hacienda v Bratislave
 • Ingrediencie priamo z Mexika
  Ingrediencie priamo z Mexika
 • Vždy čerstvé suroviny
  Vždy čerstvé suroviny
 • Rýchly a ochotný personál
  Rýchly a ochotný personál
 • Prevádzka priamo v centre mesta
  Prevádzka priamo v centre mesta

Ukončené
9,90 €

Bežná cena: 13,50 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

15 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

Chutilo nam, radi prideme aj nabuduce

Alena, 20. februára 2020

Hodnotil ponuku Chimichangas - zapečená pšeničná tortilla...


9,3

nepáčilo sa mi tam... či to bolo tým, že je táto súčasná situácia s Covid alebo čím, no nebolo tam dobre. Lokalita skvelá, kuchár zvláštny, nahlas sa celú dobu smiali, vulgarizmy, len čašník sa snažil

Michal, 17. júla 2020

Hodnotil ponuku Chimichangas - zapečená pšeničná tortilla...

Kontakt

Hacienda & El Diablo

Hacienda & El Diablo

Sedlárska 6
811 01 Bratislava
+421 903 771 779

Pon - Štv : 10.00 - 1.00 hod.
Pia - So: 10.00 - 3.00 hod.
Ne: 10.00 - 1.00 hod.

info@mexicana.sk
http://www.mexicana.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

200
m
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

300
m
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

300
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

400
m
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

600
m
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

600
m
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

800
m
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

1000
m
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

1
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

1
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by sa vám páčiť