Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ubytovanie priamo v Holiday Village pri Tatralandii

LokalitaApartmán Sandra, Liptovský Mikuláš (mapa)

Platnosť Platnosť kupónov je uvedená pri jednotlivých variantoch

Ráno vstanete, v plne vybavenej kuchynke si pripravíte raňajky a vychutnáte si ich priamo na terase apartmánu. A hneď po raňajkách sa až do večera môžete blázniť s celou partiou v Aquaparku Tatralandia, ktorý je súčasťou areálu. Máte vody dosť? Vymeňte ju za spoznávanie okolia na bicykloch či za návštevu Kontakt ZOO. Liptovská Mara je 5 minút pešo, tak určite si vyhraďte čas aj na ňu.

Okolie: reštaurácia, lobby bar a kaviareň s Wi-Fi, 5D kino, minimarket, zmenáreň, úschovňa batožín, biliard, bowling, veľký detský kútik, detské ihriská, detské preliezky, šmýkačky, pieskoviská, trampolíny, tenisové a športové ihriská, minizoo, Hurricane Factory

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Priamo v Holiday Village, 100 m od Aquaparku Tatralandia
  Priamo v Holiday Village, 100 m od Aquaparku Tatralandia
 • Liptovská Mara je len 5 minút pešo
  Liptovská Mara je len 5 minút pešo
 • Veľká terasa s posedením
  Veľká terasa s posedením
 • Plne vybavená kuchynka
  Plne vybavená kuchynka
 • Bezplatné parkovanie
  Bezplatné parkovanie

od 144,00 €

Bežná cena: 180 - 630,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 144 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt.
Kalendár bol aktualizovaný dňa 20.10.2020 o 14:55.

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

 • 2 noci
  144,00 €
 • 3 noci
  216,00 €
 • 4 noci
  288,00 €
 • 5 nocí
  360,00 €
 • 6 nocí
  430,00 €
 • 7 nocí
  499,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 144 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 586 465 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Apartmán Sandra

Ráztocká 21
031 01 Liptovský Mikuláš
0905 655 535

apartman346@gmail.com

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

1
km
ZOO Kontakt

ZOO Kontakt

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

2
km
Tatralandia

Tatralandia

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

2
km
Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

3
km
Loď Mara

Loď Mara

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.

3
km
Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu

Užite si adrenalín na rieke Belá, Váh alebo na umelom vodnom kanály. Maximálny zážitok vhodný aj pre neplavcov. O bezpečie a zábavu sa stará skúsený inštruktor.

6
km
Liptovská Mara

Liptovská Mara

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

8
km
Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

8
km
Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Kostol patrí medzi najväčšie drevené stavby v strednej Európe. Pôdorys kostola s dĺžkou 43 m má podobu kríža a dovnútra vojde takmer šesťtisíc návštevníkov. Kostol má 12 dverí a... Viac 72 okien a vnútorná výzdoba očarí každého svojím barokovým zariadením. V interiéri sa nachádza pozoruhodný drevený barokový oltár z roku 1693 a zaujímavá je aj kazateľnica.

8
km
Marina Liptov

Marina Liptov

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

8
km
Funpark Žiarce

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota. V zime je obľúbeným lyžiarskym strediskom ale v lete tu nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.

9
km
Demänovská ľadová jaskyňa

Demänovská ľadová jaskyňa

Spolu s Dobšinskou ľadovou jaskyňou sú jedinými svojho druhu na Slovensku. Zároveň je jednou z prvých známych jaskýň na svete. Prvé zmienky sú už v roku 1299. Je vytvorená v... Viac štyroch poschodiach s celkovou dĺžkou takmer 2,5 km. Z jaskynných chodieb zaradili 850 m do prehliadkovej trasy (trvanie prehliadky 45 minút).

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež