Grilované rebierka v medovo-pikantnej marináde alebo GrilMix v bratislavskom Mamut pube

Mamut pub, Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,2

Vynikajúce hodnotenie
(12 hodnotení)

Grilované rebierka v medovo-pikantnej marináde alebo GrilMix v bratislavskom Mamut pube

LokalitaMamut pub, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2021 podľa dostupnosti.

S každým nádychom cítite, ako sa vôňa grilovaných rebierok približuje k vám. S prvým sústom ocenia vaše chuťové poháriky dokonalú kombináciu mäska v medovo-pikantnej marináde. Poriadna kilová porcia pre gurmánov. Na výber máte aj dvoj-kilový GrilMix - rebierka s krídlami. V Mamut pube vám k tomuto gurmánskemu zážitku načapujú aj orosené pivko. Jednoducho dokonalý večer s partiou priateľov.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 1 kg grilovaných rebierok alebo 2 kg GrilMix s oblohou
  1 kg grilovaných rebierok alebo 2 kg GrilMix s oblohou
 • Príjemná atmosféra s milým personálom
  Príjemná atmosféra s milým personálom
 • Mamut Pub čapuje výborné pivá
  Mamut Pub čapuje výborné pivá
 • Jedna z najznámejších pivární a reštaurácii v Bratislave
  Jedna z najznámejších pivární a reštaurácii v Bratislave
 • Nefajčiarska a fajčiarska časť
  Nefajčiarska a fajčiarska časť

Ukončené
od 10,90 €

Bežná cena: 18,90 - 31,80 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,2

Vynikajúce hodnotenie

12 hodnotení

7 zákazníkov odporúča

8,8

Všetko ok

Andrea, 2. novembra 2020

Hodnotil ponuku 1000 g grilovaných bravčových rebierok a...


9,8

Príjemné prostredie, široká ponuka jedál a nápojov. Príjemný personál. Isto sa sem ešte vrátime.

Lenka, 2. októbra 2020

Hodnotil ponuku 1000 g grilovaných bravčových rebierok s...

Kontakt

Mamut pub

Mamut pub

Cintorínska 32
811 08 Bratislava
+421 910 88 66 22

Pon - Štv: 11.00 - 21.30
Piatok: 11.00 - 21.30
Sobota: 15.00 - 21.30
Nedeľa: ZATVORENÉ

bar@mamutpub.sk
www.mamutpub.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

800
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

1000
m
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

1
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

1
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

1
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

1
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

1
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

2
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

2
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

3
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by sa vám páčiť