Celodenná + večerná lyžovačka v poľských Tatrách v obľúbenom Jurgow Ski len 1 km od hraníc

Centrum Rekreacji i Wypoczynku, Poľsko - Jurgow Ski

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(174 hodnotení)

Celodenná + večerná lyžovačka v poľských Tatrách v obľúbenom Jurgow Ski len 1 km od hraníc

LokalitaCentrum Rekreacji i Wypoczynku, Poľsko - Jurgow Ski (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 30.11.2020 do 31.3.2021 podľa dostupnosti.

Perfektná lyžovačka za perfektnú cenu! Len kilometer od hraníc s Poľskom leží obľúbené stredisko Slovákov, Jurgow Ski. Až 7 upravených lyžiarskych zjazdoviek, dve lanovky, štyri vleky a nádherný panoramatický výhľad na Tatry, to by bol hriech najbližšiu zimu nevyskúšať. Môžete sa lyžovať doslova od rána do večera a ešte o kúsok dlhšie - v nezabudnuteľnej atmosfére krásne osvetlených svahov.

O lyžiarskom stredisku

Obľúbené stredisko Slovákov a všetkých klientov ubytovaných v Ždiari či Bialke Tatranskej. Jurgow Ski sa nachádza na hlavnej trase, 2,5 km južne od centra obce Jurgów, v Spisko-Gubałowskej doline, iba kilometer od štátnej hranice so Slovenskom. Zjazdovky v celkovej dĺžke 4,5 km ležia na severozápadných svahoch vrchu Górków Wierch (1 045 m n. m.).

 
 
Juhozápadná časť umožňuje obdivovať panorámu Tatier s nádherným masívom Belianskych Tatier a ich najvyšším štítom Havran. V stredisku sú dve moderné lanovky a štyri vleky. Pre lyžiarov je pripravených 7 lyžiarskych trás s rôznym stupňom obtiažnosti (od zelených zjazdoviek pre začiatočníkov cez červené až po čiernu). Všetky trasy sú osvetlené, umelo zasnežované a pravidelne ratrakované. Hneď pri stredisku sa nachádza bezplatné parkovisko pre osobné autá a autobusy.
 
 
 
Pre začiatočníkov odporúčame aj služby lyžiarskej školy Ski-plus. V blízkosti stanice funguje moderná ski požičovňa vrátane servisu. V stredisku je aj nová reštaurácia Polski Karczma, ktorá lyžiarom ponúka chutné jedlá tradičnej regionálnej kuchyne.

Lanovky

 • A lanovka 4 os, dĺžka 760 m
 • B lanovka 4 os, dĺžka 705 m
 • C "poma" vlek, dĺžka 640 m
 • D "poma" vlek, dĺžka 200m
 • E "poma" vlek, dĺžka 120 m
 • F "poma" vlek, dĺžka 370 m

Trasy

 • Trasa č. 1 (ťažká) 750 m
 • Trasa č. 2 (ľahká/ťažká) 1150 m
 • Trasa č. 3 (ťažká) 350 m
 • Trasa č. 4 (veľmi ľahká) 210 m
 • Trasa č. 5 (veľmi ťažká) 950 m
 • Trasa č. 6 (ľahká) 400 m
 • Trasa č. 7 (veľmi ľahká) 120 m

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Zjazdovky pre začiatočníkov i skúsených lyžiarov
  Zjazdovky pre začiatočníkov i skúsených lyžiarov
 • Celodenný skipas platí aj na večerné lyžovanie
  Celodenný skipas platí aj na večerné lyžovanie
 • Dieťa do 120 cm zdarma
  Dieťa do 120 cm zdarma
 • Moderná ski požičovňa a servis pri svahu
  Moderná ski požičovňa a servis pri svahu
 • V stredisku je nová reštaurácia s regionálnymi špecialitami
  V stredisku je nová reštaurácia s regionálnymi špecialitami

Ukončené
18,90 €

Bežná cena: 27,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

174 hodnotení

140 zákazníkov odporúča

10

super stredisko

Peter, 12. februára 2021

Hodnotil ponuku Celodenný skipas pre 1 osobu na denné +...


10

Mne ako začínajúcemu lyžiarovi lepšie vyhovuje Rusin Sky. Pre lepších lyžiarov je možno lepší Jurgov. Tú sú aj červené aj čierna zjazdovka. Dole je krčma Havran, kde sa dá dobre najesť a sú tu toalety. V sezóne 2020/2021 už bude v prevádzke aj veľká krčma hore na svahu, kde budú aj toalety. Teraz...

Martina, 26. februára 2020

Hodnotil ponuku Celodenný skipas pre 1 osobu na denné +...

Kontakt

Centrum Rekreacji i Wypoczynku

Centrum Rekreacji i Wypoczynku

Podkólne 1
34532 Jurgów
+48 696 232 312

biuro@jurgowski.pl
www.jurgowski.pl

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

5
km
Termy Bukovina

Termy Bukovina

Termy Bukowina Tatrzańska je obľúbené miesto na vodný relax a zábavu. Jedná sa o jeden z najmodernejších komplexov termálnych bazénov v Európe. Nachádza sa neďaleko poľskej obce... Viac Tatranská Bukovina, menej než 30 min. autom zo Ždiaru. Nájdete tu celoročne otvorené termálne bazény (spolu až 20 vonkajších aj vnútorných bazénov s teplotou vody 30-38 °C) a až 8 druhov sáun. Potešia vás aj ďalšie vodné atrakcie ako tobogany, gejzíre, perličkové kúpele a mnohé ďalšie atrakcie. Poľsko má niekoľko skvelých aquaparkov a Termy Bukovina patrí rozhodne medzi vynikajúcu voľbu ak plánujete výlet s rodinou. Otvorené majú denne od 9:00 do 22:00 hod.

7
km
Osturňa

Osturňa

Rázovitá zamagurská obec na severe Slovenska. Leží na hranici s Poľskom. Domy sú tu zväčša zrubové, trojpriestorové so štvorcovou uzavretou zástavbou dvora. Ešte stále sa tu nosí... Viac goralský odev. V niektorých dreveniciach a domčekoch je možné prespať.

9
km
Lovecký zámoček Hohenlohe

Lovecký zámoček Hohenlohe

Tento zámoček je jednou z najkrajších historických stavieb na území TANAP-u. Je dokonca vyhlásaný za národnú kultúrnu pamiatku. V minulosti bol dejiskom niekoľkých poľovníckych... Viac udalostí, na ktorých sa zúčastňovala šľachta z celej Európy. Dnes slúži štátu na reprezentačné účely a niekedy je prístupný aj verejnosti.

13
km
Múzeum Ždiarsky dom

Múzeum Ždiarsky dom

Zoznámiť sa v ňom môžete so spôsobom života Goralov žijúcich pod úpätím Belianskych Tatier. Predstavuje pôvodnú architektúru, interiér, kroje. To všetko je doplnené bohatým... Viac slovným výkladom.

14
km
Mickiewiczove vodopády

Mickiewiczove vodopády

Mickiewiczove vodopády sa skladajú z troch väčších a niekoľkých menších kaskád na potoku Roztoka v Doline Roztoki. Pomenované sú po poľskom spisovateľovi Adamovi Mickiewiczovi.

14
km
Bielovodská dolina

Bielovodská dolina

Jediná dolina Tatier alpského rázu a zároveň najdlhšia dolina celých Tatier, má vyše 10 km. Vedie ňou modrá turistická značka z Lysej Poľany na Zbojnícku chatu a ďalej až do... Viac Tatranskej Lomnice alebo zo Zamrznutého kotla v hornej časti doliny po zelenej turistickej značke ku Sliezskemu domu a až do Starého Smokovca.

15
km
Hrad Niedzica

Hrad Niedzica

Pôvodne uhorský hrad Dunajec pri poľských hraniciach vznikol v 14. storočí na mieste hradiska. Dnes nesie názov Zamek Niedzica. Práve tu podľa legendy väznili a súdili zbojíka... Viac Juraja Jánošíka. Leží na západnom brehu Čorstínskej vodnej nádrže (Czorsztyńszkie Jezioro). Mimochodom, obec Niedzica (Nedeca) je rodiskom legendárneho Miška Dočolomanského. Hrad bol počas celej svojej histórie obývaný, práve preto zostal tak zachovalý. V roku 1997 na rieke Dunajec postavili 56-metrovú priehradu, a tak sa z orlieho hniezda stal vodný hrad.

15
km
Hrad Czorsztyn

Hrad Czorsztyn

Kráľovksý hrad z prelomu 13. a 14. storočia leží na brehu Čorstínskej vodnej nádrže (Czorsztyńszkie Jezioro). Spočiatku hradisko slúžilo na ochranu obchodnej cesty z Uhorska do... Viac Krakova, neskôr sa jednalo už o kráľovský hrad. Bol niekoľkokrát dobitý, vyplienený a keď ho v roku 1790 zasiahol blesk, stala sa z neho ruina.

15
km
Zakopané

Zakopané

Zakopané je najväčším mestom v bezprostrednej blízkosti Tatier. Poliaci ho nazývajú aj hlavným zimným mestom Poľska. Je to stredisko turistického ruchu s množstvom atrakcií,... Viac odkiaľ si môžete dokonale vychutnať Poľské Tatry.

15
km
Ulica Krupówki

Ulica Krupówki

Najznámejšia ulica v Zakopanom. Nájdete tu pešiu zónu s množstvom obchodíkov, reštaurácií či suvenírov. Táto ulica je neoficiálnym tatranským bulvárom.

15
km
Snowlandia - Ľadové bludisko

Snowlandia - Ľadové bludisko

Vedeli ste, že najväčší snežný labyrint na svete nájdete v Zakopanom? Po prvýkrát ho postavili v roku 2016 a hneď sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov :) Nachádza sa v areály... Viac Snowlandia, kde nájdete aj ďalšie super atrakcie ako Snežný zámok a Mini ZOO. Otváracia doba je od 10:00 do 18:00.

16
km
Múzeum Karola Szymanowskiego

Múzeum Karola Szymanowskiego

Karol Szymanowski bol známy poľský skladateľ, ktorý prežil celý život v Tatrách. Jeho múzeum sídli v historickej budove Villa Atma priamo v Zakopanom. Táto historická budova bola... Viac postavená na konci 19. storčia a je krásnym príkladom Tatranskej architektúry.

Mohlo by sa vám páčiť