Vypnutá pokožka s prístrojovou lymfodrenážou a cvičením na vibračnej plošine

Beauty Point Martin (bývalý Compel nad AAA autom), Martin

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Vypnutá pokožka s prístrojovou lymfodrenážou a cvičením na vibračnej plošine

Beauty Point Martin (bývalý Compel nad AAA autom), Martin Beauty Point Martin (bývalý Compel nad AAA autom), Martin... (mapa)

Ukončené od 4,50 €

od 4,50 €

Bežná cena: 7,50 - 7,90 €

Kto by nemiloval masáž nôh, po ktorej nasleduje pocit nesmiernej úľavy... Tento druh masáže navyše zbavuje telo nebezpečných toxínov prostredníctvom toho, že uvoľňuje lymfatické uzliny a aktivuje lymfatický systém tela. Tým sa odpadové látky a toxíny odbúravajú z tela von. Pomáha pri celulitíde, uvoľňuje napätie nôh a dodáva telu potrebnú energiu.

10

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Zlepšuje metabolizmus celého organizmu Zlepšuje metabolizmus celého organizmu

Pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu Pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu

Anticelulitídny krém počas ošetrenia zdarma Anticelulitídny krém počas ošetrenia zdarma

Odporúča sa 10 opakovaní Odporúča sa 10 opakovaní

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Beauty Point Martin (bývalý Compel nad AAA autom)

Kto by nemiloval masáž nôh, po ktorej nasleduje pocit nesmiernej úľavy... Tento druh masáže navyše zbavuje telo nebezpečných toxínov prostredníctvom toho, že uvoľňuje lymfatické uzliny a aktivuje lymfatický systém tela. Tým sa odpadové látky a toxíny odbúravajú z tela von. Pomáha pri celulitíde, uvoľňuje napätie nôh a dodáva telu potrebnú energiu.

Prístrojová lymfodrenáž

Je to prístroj odstraňujúci dôsledky nesprávnej životosprávy a nedostatku pohybu, ktoré sú výsledkom zlej látkovej výmeny. Princíp činnosti spočíva v postupnom nafukovaní jednotlivých komôr návleku. Zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu.

Lymfatický systém zabezpečuje, aby všetky škodlivé látky, ktoré sa do tela dostávajú vzduchom potravou, pokožkou alebo v tele vznikajú, boli z tela odvedené.

Lymfodrenáž predstavuje zvláštny druh tlakovej masáže, ktorá pomáha rozpustiť lymfatický systém a tak podporuje prietok lymfy. Uvoľnia sa lymfatické uzliny a spriechodnia lymfatické cievy, čím sa odpadové látky a toxíny posúvajú postupne až do lymfatického centra, kde sa lymfatický obeh spája s krvným.

Lymfa prúdi z poškodených partií tela do krvného obehu. Krvou sa dostáva do pečene, kde nastáva recyklácia živiny, stavebné látky a vitamíny sa vracajú späť do krvného obehu. Odpad a toxické látky sa prostredníctvom obličiek dostanú z tela von.

Tlaková masáž je účinná na:

 • ošetrenie unavených končatín (dlhodobé státie a sedenie)
 • drenáž opuchov po úrazových stavoch (zlomeniny, výrony)
 • prevencia opuchov pred ortopedickými, chirurgickými a gynekologickými operáciami
 • odstraňovanie celulitídy a lymfatických opuchov
 • miernenie migrénových stavov a bolestí hlavy
 • rýchlejšie hojenie rán po operačných jazvách
 • odvodnenie a detoxikáciu tela
 • aktiváciu lymfatického systému a krvného obehu
 • upravuje žilnú nedostačnosť a opuchy žilového pôvodu
 • prevenciu proti kŕčovým žilám

Vibračná plošina

K zdravému životnému štýlu už bežne patrí udržiavať svoje telo v dobrej kondícii. Ide o moderný posilňovací stroj, ktorý vám poskytne ako relaxačné cvičenie, tak maximálnu fyzickú záťaž vášho organizmu. Na tomto stroji je možné precvičiť si prakticky všetky svaly na svojom tele a stačí vám nato iba 5-10 minút denne. Nielen, že posilníte svoje svaly, ale zároveň pozitívne pôsobíte na svoj kardiovaskulárny systém a zlepšujete si látkovú výmenu.

 • Pri cvičení na tomto vibračnom posilňovacom stroji eliminujete prebytočný tuk a zároveň pôsobíte proti jeho ďalšiemu hromadeniu
 • Je konštruovaný na základe teórie vyrovnaného pohybu do strán a akumulácie kmitania - tukové partie sú vystavené cvičeniu, ktoré nútia telo spotrebovávať kalórie navyše, čo vedie k rýchlemu odstraňovaniu nadbytočných tukov
 • Vďaka možnosti nastavenia programov s rôznymi obtiažnosťami a rýchlosťami vibrovaním je tento posilňovací stroj vhodný pre mužov i ženy akéhokoľvek veku

Špecifické vlastnosti "Vibračného posilňovacie stroja"

 • zlepšuje krvný obeh
 • metabolické zlepšenie
 • zdokonalenie stehien
 • spevnenie sedacích svalov
 • tvarovanie brucha a pásu
 • formovanie ramien

Centrum krásy Beauty Point Martin

V novootvorenom centre krásy Beauty Point Martin nájdete takmer všetky typy skrášľovacích a relaxačných služieb pod jednou strechou.

Založenie centra vychádza z myšlienky uľahčiť vyťaženým mamám a zamestnaným ženám absolvovať rôzne procedúry na jednom mieste v jednom čase. Súčasťou Beauty Pointu je aj kaviareň s ponukou čerstvých a chutných zákuskov.

Kontakt

Beauty Point Martin (bývalý Compel nad AAA autom)

Francúzskych partizánov 5666 ,
03608 Martin ,
0907 562 990

Pondelok – Piatok: 10:00 – 18:00 hod.

relaxmartin@gmail.com
www.beautypoint-martin.sk

RELAX MARTIN

Priekopská 53 /Budova Attack/ ,
03601 Martin - Priekopa ,
0918 508 303

Pondelok – Piatok: 12:00 - 19:00 hod.

relaxmartin@gmail.com

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem